Newsom امید یک بیت از اجبار' را متقاعد کالیفرنیا به دنبال ماسک منظور

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه خواست کالیفرنیا به توجه خود را سفارش جدید نیاز اکثر ساکنان به سایش پوشش

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه خواست کالیفرنیا به توجه خود را سفارش جدید نیاز اکثر ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس و گفت: متخلفان می تواند در صورت اجرای عمل است.

این فرماندار دموکرات گفت: هر دو دولت های محلی و سازمان های نظارتی می تواند بر اساس نام به "ورزش کمی از اجبار است." در سطح دولت است که می تواند شامل بخش ایمنی و بهداشت شغلی که در اجرای ایمنی مورد نیاز و وزارت نوشیدنی الکلی کنترل, که مقررات مربوط به فروش الکل در کافه ها و رستوران ها.

"ما به دنبال خوب مردم است. ما به دنبال به آموزش مردم و تشویق مردم" Newsom گفت. "و به حدی که مردم جولان دادن و سوء استفاده که ممکن است استثنا پس ما باید بسیاری از ابزار در جعبه ابزار."

تبلیغات

Newsom نظرات یک روز پس از او صادر ماسک ترتیب است که چند معافیت از جمله کودکان تا سن 2 و افراد مبتلا پزشکی, بهداشت روان و یا ناتوانی رشدی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش.

فرماندار گفت: او در زمان اقدام برای جلوگیری از نیاز به تعطیل دولت دوباره با گسترده اقامت در خانه سفارش دهید. فقط دو روز پیش در کالیفرنیا دیدم یک روز بالا و در COVID-19 موارد است.

"بر اساس تعداد افرادی که تمرین فیزیکی فاصله اجتماعی فاصله تعداد جمعیت ما شروع به دیدن فرم در طول چند هفته گذشته این دستور در نظم بود" Newsom گفت. "من امیدوارم که مردم آن را بسیار جدی بگیرد چرا که ما هنوز در موج اول."
تحت قانون دولت ساکنان که نقض نظم می تواند به اتهام بزه و بالقوه صورت خوب, با توجه به Newsom دولت.

احتمال است که اتفاق می افتد اما به نظر می رسد از راه دور.

تبلیغات

Orange County Sheriff همین بارنز روز پنجشنبه گفت به اعتقاد او این مسئولیت اجرای قانون برای اطمینان از انطباق با دولت ماسک سفارش. در عوض, او گفت:, "این است که هر فرد مسئولیت به پوشیدن چهره و پوشش و به دنبال توصیه دیگر تدابیر به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19."

هفته گذشته اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر استعفا داد و پس از دو هفته حملات کلامی از جمله تهدید به مرگ بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی لغو این قوانین در میان فشار شدید از هیئت ناظران. تحت Newsom سفارش ساکنان در این شهرستان یک بار دیگر باید به سایش پوشش صورت.

Newsom در مورد حکم جدید جمعه پس از او تور ملکه سبا غذاهای اتیوپی در ساکرامنتو. رستوران های شرکت کننده در صفحات تحویل برنامه فراهم می کند که وعده های غذایی برای سالمندان که نمی توانید فروشگاه و طبخ برای خود در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

فرماندار گفت: برنامه ارائه شده بیش از 1.5 میلیون وعده غذا در 36 حوزه های قضایی است. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال تمدید برنامه این هفته برای یک ماه دیگر Newsom گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب