Newsom می گوید کالیفرنیا را 'رد' تهمت تلاش برای ارسال نظامی به شهرهای بزرگ

در اکثر صریح عمومی توبیخ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه Gov. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا را "رد" هر گ

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

در اکثر صریح عمومی توبیخ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه Gov. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا را "رد" هر گونه تلاش کاخ سفید برای استقرار نظامی در شهرهای بزرگ برای پایان دادن به ناآرامی های مدنی پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

"آن را نمی خواهد اتفاق می افتد" Newsom گفت: در سفر به داغ و سرد کافه در Leimert پارک. "آن را به اتفاق می افتد. ما می خواهیم آن را رد کند. ما را عقب براند در برابر آن است."

دوبله خود را یک "رئیس جمهور از قانون و نظم" مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به ارسال "هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون" به شهرستانها ایالات متحده است.

پرداختن به تهمت و تهدید برای اولین بار Newsom به نام رئیس جمهور اظهارات "فقط یکی دیگر از زیگ و زاگ انحراف از دولت." فرماندار گفت که او خوشحال به شنیدن وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper همچنین صدای مخالفت با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی در اجرای قانون نقش شامل تظاهرات خیابانی.

تبلیغات

یک بار مکرر تهمت منتقد Newsom کاهش یافته است محکوم به رئیس جمهور از COVID-19 همه گیر آغاز شد. فرماندار تا حد زیادی توضیح داده شده خود را از سکوت به عنوان یک تمایل به بازی سیاست در طول یک بحران حتی به عنوان دیگر دموکراتیک فرمانداران گرفته اند بیشتر مبارز با مواضع کاخ سفید است.

این هفته Newsom حاضر به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد یک تماس تلفنی در اوایل روز شنبه بین تهمت و فرمانداران که در آن رئیس جمهور از آنها خواست به سرکوب سخت تر در تظاهرات.

"من می تواند بخشی از روزانه به عقب و جلو در اخبار چرخه و در ادامه به تداوم مشکلات باقی بماند که در این کشور" Newsom روز دوشنبه گفت:. "یا من می توانید انتخاب کنید به تمرکز یک پیام است که من فکر می کنم خیلی قوی تر و من امیدوارم که بیشتر اقامت با مردم به تماشای, و آن این است: من مراقبت بیشتر در مورد آنها را نسبت به برخی از سر و صدای من شنیده ام در یک صبح تلفن تماس بگیرید."

Newsom خود تصمیم به استقرار نزدیک به 2,600 کالیفرنیا سرباز گارد ملی به لس آنجلس و لانگ بیچ ساکرامنتو سن دیگو و مناطق دیگر در طول هفته گذشته نیز موجب نگرانی است.

تبلیغات

حضور هر گونه نیروی نظامی در جوامع است که احساس قربانی اجرای قانون ممکن است تنها اضافه کردن به کسانی که احساس ترس گفت: Assemblywoman سیدنی Kamlager-کبوتر (D-لس آنجلس).

"من فکر می کنم این برای مردم مهم است به رسمیت شناختن است که همه ما به دنبال از طریق زندگی با بسیار متفاوت لنز," او گفت:.

دولت قانونگذار گفت که او در مورد استقرار نیروهای گارد با Newsom روز چهارشنبه هنگامی که او پیوست و او را در جنوب لس آنجلس و گفت: او احساس کردند که او در پاسخ به نیاز و درخواست از شهرستانها. شهردار اریک Garcetti به نام برای نیروهای شنبه در پیش بینی پتانسیل خشونت و غارت.

برایان فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس گفت: Newsom مستقر نگهبان تنها در پاسخ به درخواست های خاص از رهبران محلی. سربازان در ابتدا در نظر گرفته شده برای تمرکز بر حفاظت از زیرساخت های حیاتی مانند پستهای برق و تصفیه خانه های آب به جای به طور مستقیم در نظر گرفتن محل پلیس محلی. اما در برخی موارد بسته به جهت اجرای قانون در شهرداری آنها در حال حمایت از عملیات بر روی زمین فرگوسن گفت.

تبلیغات

در مقابل تهمت و تهدید کرده است که به استقرار نظامی در برابر اراده رهبران محلی.

"اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال ساکنان را استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

California Governor Gavin Newsom, second from left, listens to the concerns of Marcus Warren.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دوم از سمت چپ گوش به نگرانی از Marcus Warren, مرکز, در حالی که بازدید از سرد و گرم کافه در Leimert پارک.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز / استخر)

Newsom وارد داغ و سرد کافه در Leimert پارک اواخر پنج شنبه صبح اولین حضور خود را در لس آنجلس پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد. کافه صاحبان تینا امین و آنتونی نشاط را دریافت بودجه از شهرستان به ارائه وعده های غذایی, اما آنها همچنین با استفاده از پول خود را و کمک های مالی. آنها به طور منظم را حدود 350 وعده های غذایی برای ساکنان و دیگر اعضای جامعه نیاز دارند.

تبلیغات

فرماندار هم قرار دادن وعده های غذایی در کنار داوطلبان و Kamlager-کبوتر, دولت بهداشت ، هالی میچل (D-لوس آنجلس) و لس آنجلس سرپرست مارک ریدلی-توماس. Newsom گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با L. A. شهردار اریک Garcetti, سیاه زندگی مهم سازمان و اداره پلیس لس آنجلس در روز بعد.

Gov. Gavin Newsom helps pack up lunches to be delivered to senior citizens at Hot & Cool Cafe in Leimert Park on Wednesday.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کمک می کند تا بسته ناهار برای تحویل به شهروندان ارشد در داغ و سرد کافه در Leimert پارک در روز چهارشنبه.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز / استخر)

در روز سه شنبه فرماندار با حضور در یک رویداد به میزبانی برادر Stephon, Clark, گزارشی مرد پلیس در سال 2018 به پاکسازی مرکز شهر ساکرامنتو پس از یک شب از غارت.

در تصاویر و فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی فرماندار پاک نقاشی های دیواری کردن ساختمان دولت و ستایش Stevante کلارک که تبدیل به یک فعال سیاسی برای اصلاحات پس از برادرش مرگ برای تشویق تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن