Newsom حکیم برای پایان دادن به حکومت یک در coronavirus دادن رهبران محلی بیشتر در اختیار

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وارد شده خود را در فاز 2 این ویروس جنگ: کنار رفتن یک مرد کنترل دولت را در مبارزه

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom وارد شده خود را در فاز 2 این ویروس جنگ: کنار رفتن یک مرد کنترل دولت را در مبارزه با مشکلات.

در حقیقت او به سختی شده ماندن یک قدم جلوتر از روستایی شورشیان شده اند که به چالش کشیدن خود را تست و کنترل او را در برخی از burgs تصرف قدرت از فرماندار.

Newsom عاقلانه کوتاه آمد. وجود دارد بدون نیاز به معادل یک تیراندازی جنگ با این جوامع روستایی — به ویژه کسانی که در دور دست در شمال, که در آن بسیاری از مردم خشمگین شدن بخشی از کالیفرنیا به هر حال. برای چندین دهه وجود داشته است تلاش ناموفق برای جدایی و تشکیل دولت خود را از جفرسون با جنوب اورگان.

Newsom اجازه داده است بسیاری از استان ها به بازگشایی برای کسب و کار — چیزی که آنها را تهدید به هر حال انجام — اما تحت فشار آنها را به توافق بر تغییر شرایط است.

تبلیغات

"رویکرد ما شده است برای کار با کسب و کار است که سقوط از انطباق می گوید:" ناتان کلیک سخنگوی والی. "آنها هشدار می دهند و با آنها کار سازنده."

هیچ تخلیه شد. هیچ لغو مجوزهای کسب و کار. هیچ پرونده های حقوقی. اقامت در خانه سفارشات آرام است. هر کس برنده است.

علاوه بر تمام سواحل عمومی در حال حاضر فقط سه هفته پس از فرماندار به عقب کشیده و تحت فشار از بسته شدن همه آنها را. خوانندگان شناگران و sunbathers تا به حال هجوم به سواحل در یک آخر هفته و تهدید به انجام آن حتی اگر آنها از نظر قانونی مجاز به.

Newsom که قرار بود به منظور آنها را زندانی و یا حتی جریمه نقدی محکوم شد. که می شده اند خیلی زشت است. او هوشمندانه عقب نشینی اجازه دولت های محلی برای باز کردن تمام سواحل در زیر دستورالعمل.

تبلیغات

یکی از محدودیت با این حال مضحک به نظر می رسد: بدون آفتاب — تنها فعالیت فیزیکی است. برخی از افراد خسته می شوند و نیاز به استراحت. بسیاری از مردم دروغ گفتن در اطراف با هم در آفتاب اعضای خانواده دارد. آنها با یکدیگر زندگی 24/7. چه شن و ماسه کوچک ؟

و نگه داشتن پارکینگ بسته مضحک است. Beachgoers فقط پارک در نزدیکی محله گرفتگی خیابان ها.

روز دوشنبه Newsom سست قوانین برای بازگشایی کسب و کار و آزادی مردم را از خانه های خود. و او گفت: شهرستانهای آن شد تا آنها را به تصمیم می گیرید که برای حرکت به فاز 2 از agonizingly آهسته به حالت عادی بازگشت.

تبلیغات

"شرایط در سراسر کشور در حال منحصر به فرد و متمایز بسته به جایی که شما هستند" Newsom به خبرنگاران گفت: انعکاس آنچه مقامات روستایی شده اند شعار برای هفته ها.

"خط پایین این است که مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط بهتر از هر یک از ما."

که باعث نادر دو حزبی تجلیل از دولت جمهوری خواه مجلس سنا رهبر شانون گرو Bakersfield.

"فرماندار اصلی 'one-size-fits-all' طرح ناعادلانه قرار می گیرد کرن شهرستان تولار و سان برناردینو شهرستان در همان طیف به عنوان سان فرانسیسکو و لس آنجلس" بیشه گفت. "من می خواهم برای تشکر از فرماندار برای ساخت چنین مهم اصلاح که لازم است ما برای احیای اقتصاد محلی حمایت از کسب و کار و استخدام کالیفرنیا."

تبلیغات

شهرستان تولار اما یکی از پنج شهرستان که دریافت نمی Newsom چراغ سبز به سرمایه گذاری به فاز 2. این شهرستان بوده است به خصوص سخت ضربه توسط این ویروس تا حد زیادی به دلیل COVID-19 شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

اما Tulare County هیئت ناظران مبنی بر سرپیچی Newsom با باز کردن به هر حال. به توان ادامه داد.

اجازه می دهد اکثر شهرستانهای استان به کنترل زمانی که آنها بازگشایی — تحت آزادانه اجرا دولت دستورالعمل — Newsom گرفته است فشار خود را برای لغو محدودیت. و او اجتناب سنگین ترین سهم از انتقاد اگر بازگشایی می رود ضعیف و تبدیل به یک ویروس پخش. انگشتان دست بود اشاره کرد و در محلی مقامات.

فشار عمومی برای بازگشایی است به ناچار به نصب. و سیاسی, بازگشایی طرف دارای مزیت بیش از نگه داشتن آن بسته طرفداران می نویسد ویلی براون, سابق, سان فرانسیسکو, شهردار دولت و مجلس سخنران که قلم یکشنبه ستون برای سان فرانسیسکو کرونیکل. قهوه ای یکی از کالیفرنیا درخشان ترین سیاسی tacticians.

تبلیغات

جمهوری خواهان قهوه ای نوشت: یکشنبه, "در حال گرفتن نشانه خود را از رئیس جمهور تهمت و ارائه خود را به عنوان قهرمانان اقتصاد است. هر چه زودتر کامل بازگشایی بهتر است."

"ما دموکرات" براون ادامه داد: "سعی کنید برای اطمینان مردم است که ما می توانید خاموش کردن و هنوز هم به آنها کمک کند با اجاره خود را....

"سوال این است که کدام طرف خواهد شد رای دهندگان در آمد در ماه نوامبر ؟ شرط من این است که در بازگشایی."

تبلیغات

"یک دموکرات که به نظر می رسد برای دریافت پیام" قهوه ای, نتیجه "است Newsom. او با ارائه ترکیبی از آواز نگرانی در مورد بحران بهداشت و درمان با آسان دست روی ضربه بزنید برای بازگشایی. و او را به انجام آن را با یک لبخند به جای اخم کردن یک تاکتیک دیگر دموکرات ها باید یاد بگیرند."

Newsom نخواهد بود لبخند به همان اندازه در تلویزیون ، بخشی از فاز 2 پله از ظهر روزانه ویروس جلسات که انجام شده است از زندگی با بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی و همچنین پخش.

ظهر را نشان می دهد ظاهرا شده اند فوق العاده با آمار بینندگان که در خانه گیر کرده. برنامه به دست آورد Newsom بیشتر در طولانی مدت تلویزیون چهره زمان از هر فرماندار کالیفرنیا تا تصویر او را به عنوان یک رهبر.

اما در حال حاضر آنها در حال افت ارزش به دو هفته است. Newsom می خواستم انعطاف پذیری بیشتر در برنامه خود و احساس جلسات تا به حال اجرا خود را ، وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات جدید برای پر کردن یک ساعت دیگر.

تبلیغات

Newsom نیز در حال حرکت بود از پناهگاه خود را در حالت اضطراری مرکز و پشت به دولت کاپیتول. او نیاز به مذاکره با قوه مقننه در مورد نحوه پر کردن $54 میلیارد کسری بودجه ایجاد شده توسط ایالتی کسب و کار با خاموش کردن.

که نمی تواند بیش از حد به زودی برای قوه مقننه است که griping در مورد فرماندار نادیده گرفتن آن را بر روی ویروس صرف. روستایی شهرستانهای نمی, به تنهایی در, کالایی مورد Newsom یک مرد قانون — نمایندگان مجلس هستند بیش از حد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب