Newsom را اورنج کانتی, ساحل, ممنوعیت می تواند اثر موج دار شدن در امتداد جنوب کالیفرنیا ساحل

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تصمیم به اورنج کانتی سواحل به سرعت گسترش coronavirus چهره یک تست این آخر هفته است

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تصمیم به اورنج کانتی سواحل به سرعت گسترش coronavirus چهره یک تست این آخر هفته است و می تواند تاثیر بر دیگر جنوب کالیفرنیا سواحل.

Newsom بسته سواحل اعتراض اورنج کانتی آمریکا با مقامات جمعیت ضربه شن و ماسه در آخر هفته گذشته.

درجه حرارت خواهد بود کولر آخر این هفته اما مقامات فرح برای بازدید کننده بیشتر. و هنوز مشخص نیست که چگونه به شدت بسته شدن اجرا خواهد شد.

تبلیغات

لس آنجلس سواحل بسته هستند اما بسیاری در سن دیگو و ونتورا شهرستان باز باقی می ماند. برخی از رهبران نگرانی که اورنج کانتی بسته شدن می تواند ارسال مطلب beachgoers در راه خود را.

کورونادو شهردار ریچارد بیلی ابراز نگرانی می کند که ساحل, بان کی مون در اورنج کانتی می تواند بر سن دیگو.

"من قطعا خوشحال است که دولت نمی گرفتن یک دست سنگین رویکرد با ما county," او گفت: "اما من نا امید که آنها در حال بستن سواحل در اورنج کانتی چرا که ممکن است ایجاد برخی از فشرده سازی و سرريز اثر در سواحل ما."

اورنج کانتی

تبلیغات

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: بخش نیست طرح به استناد مردم به سادگی گرفتن برای ساحل ورزش. او گفت: اکثر beachgoers مسئولانه عمل کرده اند.

"تا زمانی که مردم هستند و اجتماعی فاصله و انجام آنچه آنها انتظار می رود به انجام کلانتر ندارد علاقه ای جرم با بهره گیری از ساحل" سخنگوی وزارت کری براون گفت.

نیوپورت بیچ خود را افزایش می دهد حضور پلیس در ساحل و رول کردن موانع و نشانه های الکترونیکی را به مطمئن شوید که مردم آگاه هستند از بسته شدن, مقامات گفت. در هانتینگتون بیچ اداره پلیس نیز گفت: افسران خود را به دنبال "رعایت داوطلبانه" ،

جنگ حقوقی ها دم در اورنج کانتی که در آن رهبران شهر در دانا پوینت و هانتینگتون بیچ رای دادند در طول اضطراری جلسات پنج شنبه شب به تصویب تشکیل پرونده برای یک دستور برای جلوگیری Newsom را در دستور کار خود سواحل است. در نیوپورت بیچ شورای شهر برنامه ای برای دیدار با بیش از آخر هفته به بحث در مورد گزینه های قانونی برای به چالش کشیدن بسته شدن.

تبلیغات

در بعد از ظهر جمعه, Orange County Superior Court Judge Nathan Scott رد یک درخواست از هانتینگتون بیچ دنبال یک ضابط موقت جهت حفظ سواحل باز است. او مجموعه ای یک جلسه برای مارس 11 به در نظر گرفتن این شهر درخواست برای دستور.

San Diego County

"با تشکر از شما سن Diegans برای انجام درست ما در سواحل" سن دیگو شهردار کوین Faulconer گفت: روز پنج شنبه در یک رویداد مطبوعاتی. "شما شده است به عنوان مثال بزرگ برای نه تنها کالیفرنیا اما بقیه ملت. موفقیت مداوم ما در دست شما است. این آخر هفته در حال رفتن به یک مهم آخر هفته برای ما به انجام کار درست است."

نجات غریق و ماموران پلیس انتظار می رود که به استناد آن در نقض. پوشش صورت نیاز در سراسر شهرستان.

تبلیغات

سن دیگو رئیس پلیس دیوید Nisleit خواست ساکنان به راضی و به طور خاص خواسته مردم برای جلوگیری از تجمع در غروب آفتاب صخره یک نقطه محبوب برای مشاهده bioluminescent فیتوپلانکتون قابل مشاهده در این گشت و گذار.

"شما بسیار قوی حضور پلیس امشب و در طول تعطیلات آخر هفته" Nisleit گفت.

اگر سن Diegans نیست به دنبال دستورالعمل های دولت و مسئولان شهرستان باید با اقتدار به نزدیک سواحل دوباره county سرپرست ناتان فلچر گفت.

"ما نمی توانیم از دست دادن تمرکز ما و ما نمی توانیم از دست ما تعهد" فلچر گفت. "هر یک از کارکنان این تغییرات است که ساخته شده اند می توان به تماس های گرفته شده در یک لحظه و این چیزی است که ما می خواهیم برای جلوگیری از."

تبلیغات

مسئولان شهرستان نیز پنج شنبه اعلام کرد که خانواده ها با هم زندگی می کنند اجازه خواهد داشت به سر قایقرانی و بازآفرینی در پارک های محلی. در حالی که پارکینگ در سواحل بسته باقی خواهد ماند بسیاری در پارک های محلی می تواند در حال حاضر بازگشایی در نیمی از ظرفیت.

اوشن ساید شهردار پیتر وایس گفت: "او بیش از حد نگران مردم نشان از خارج از شهر.

"اکثر سن دیگو شهرستان باز است بنابراین [beachgoers] به احتمال زیاد به تاخت و تاز کردن هر یک محل" ویس گفت.

اما انسینیتاس شهردار کاترین Blakespear بود و نه خوش بینانه است. او گفت: شهرستان خود را در حال حاضر دیده می شود رشد جمعیت در آن به تازگی بازگشایی مهتاب ساحل.

تبلیغات

"ما با داشتن یک مشکل با پیروی از روز پس از روز," او گفت:. "مردم به دنبال دستورالعمل. آنها با آوردن صندلی در تلاش برای آویزان کردن در سواحل."

لس آنجلس

سواحل بسته باقی می ماند.

شهرستان ونتورا

تبلیغات

شهرستان ونتورا و ونتورا سواحل شهرستان باز هستند, اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

شهر پورت هونیم تجربه با یک "نرم بازگشایی مجدد" است و بازگشایی آن ساحل (و پارکینگ) به دویدن ، دوچرخه سواری و گشت و گذار و paddleboarding اما گفت که این امر مانع از آفتاب و یا هر "ثابت حضور" در شن و ماسه. آن اسکله, دستشویی, زمین بازی و پارکینگ خیابان باقی می ماند بسته شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de