نه علف هرز دوستانه کابین اردو و پارک های RV

کلرادو خارج از منزل بزرگ جذب گردشگران قبل از قانونی شاهدانه اما پس تفریحی ماری جوانا قانونی بود در این دولت و

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

کلرادو خارج از منزل بزرگ جذب گردشگران قبل از قانونی شاهدانه اما پس تفریحی ماری جوانا قانونی بود در این دولت و اعضای کمپ کوهنوردان و دوچرخه سواران باید ارتباط این دو برای یک تجربه متفاوت با طبیعت است.

متاسفانه بسیاری از ما در حال شکستن قانون زمانی که ما toke تا در دنباله. عمومی حشیش مصرف غیر قانونی است در کلرادو و پارک های ملی و جنگل ها (فدرال زمین) ممنوعیت هر دو حشیش مصرف و در اختیار داشتن. اما خصوصی اردو کابین مجتمع و پارک های RV می تواند 4/20 پسند و ما در بر داشت حداقل نه نفر از آنها در کلرادو.

تخته سنگ ماجراجویی تسلیم
91 Fourmile دره درایو بولدر
303-444-0882
a-lodge.com
شناخته شده به عنوان مقدار برای آن فعالیت به عنوان آن حشیش سیاست تخته سنگ ماجراجویی الج است که در یک گلدان پسند کابین و کمپینگ منطقه است که همچنین دارای یک slackline پارک در نزدیکی نهر و گروه به طور منظم افزایش سنگنوردی جلسات و بیشتر. هر کابین می آید با یک دستگاه بخارساز (سیگار در داخل خانه) و وجود مناطق تعیین شده برای سیگار کشیدن.

CanyonSide اردوگاه
33040 Poudre دره جاده بللوو
970-881-3481
canyonsidecampground.com
CanyonSide است یکی دیگر از شناخته شده کمپینگ منطقه ای که اجازه می دهد تا شاهدانه استفاده در داخل و اطراف آن کابین کامل تاسیسات RV منطقه و کمپ. سایت نزدیک به پیاده روی و ماهیگیری و لوله فرصت و فقط یک درایو کوتاه از فورت کالینز کارخانه های لبنی و درمانگاه ها.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بیابان جوانه و صبحانه
11651 County Road 326, Pagosa چشمه
970-946-2644
واقع در بالای کوه به دره و مجاور به سن ژوئن بیابان منطقه ای و قاره ای تقسیم و بیابان و باد و صبحانه برای اعضای کمپ تنها — اما شما هنوز هم می تواند خواب در سبک. در بالای چادر سایت (شما می توانید خود را به ارمغان بیاورد و یا اجاره یکی برای $20) گلدان پسند اردوگاه نیز ارائه می دهد tipis با یک و دو تخت که با جداول و آتش تابه برای آسان تر باقی بماند.

اردوگاه کش
30261 County Road ثانیه کورتز
970-564-0420
campkush4corners.com
این کمپینگ و RV نقطه واقع در نزدیکی چهار گوشه فقط باز شده برای فصل دوم خود را از شاهدانه-دوستانه, هوای آزاد, محل سکونت. خوابگاه خواب و کابین های خصوصی محدوده از $20 تا $45 شب در حالی که چادر و خودرو کمپینگ سایت های مجهز به سایبان آفتاب و باران حفاظت نیز در دسترس هستند.

Savor the views at Rocky Mountain National Park.

مزه نمایش در پارک ملی کوه راکی.

حسن نیت ارائه میدهد از پارک ملی کوه راکی/دی Fritze

روستایی رودخانه کابین
2550 ایالات متحده بزرگراه 34 دریک
970-586-8493
rusticrivercabins.com
شما می توانید تبخیر شاهدانه در هر یک از نه کابین در روستایی رودخانه و دود تا آنجا که شما می خواهید در خارج در این زمینه. واقع در نزدیکی استس پارک و پارک ملی کوه راکی پانزده هکتار سایت دارای مسیرهای پیاده روی جامعه اردو و محل پیک نیک. کابین ساخته شد در 1940s و ویژگی های چوب سوز شومینه های سرد و قدیمی غربی دکور اما در حال به روز رسانی با wi-fi و برق است.

Fort420 اردوگاه
1277 Juarez جاده قلعه گرلند
719-480-8014
fort420-اردو.کسب و کار است.سایت
واقع فقط در خارج از کولبرا محدوده و Trinchera قله در جنوب کلرادو Fort420 چندین متفاوت no-frills کمپینگ توطئه برای کاربران حشیش که می دود vape و مصرف آنها به عنوان لطفا در باز-منطقه اردوگاه فضا.

جادوگران 420 دوستانه کمپ
محل سکونت مشترک پس از ثبت نام
بلانکا CO
جادوگران 420 دوستانه اردوگاه شش فضاهای مختلف برای کمپینگ و rv ها که همه شاهدانه پسند. حدود 20 مایل دورتر از هر دو سن لوئیس امور خارجه پارک و تپه های شنی پارک ملی این خصوصی عمل کمپینگ فضای دقیقه از کوه بلانکا و نسبتا آسان برای دسترسی به وسیله نقلیه. اردوگاه رزرو از طریق Hipcamp.

کمی الک مراتع تسلیم
12307 ایالات متحده بزرگراه 36, لیون
303-912-3435
کمی الک مراتع تسلیم چندین 4/20-دوستانه کمپینگ سایت برای کاربران حشیش در یک منطقه سرسبز کردن بزرگراه 36 در بین لیون و Estes Park. و برای کسانی که مایل به گرفتن یک شب از خواب در زیر ستاره ها بدون به خطر انداختن خود toking فعالیت های کمی الک مراتع نیز اجاره دو خوابه پیاده روی زیرزمین مجموعه است که همچنین گلدان پسند.

اولین مسافرخانه
260 شرق Pagosa خیابان Pagosa چشمه
970-264-4161
firstinnpagosa.com
اگر چه نه از لحاظ فنی یک اردوگاه گلدان-دوستانه (شما فقط می توانید vape داخل و دود در هوای آزاد, سیگاری, مناطق) اولین کاروانسرا Pagosa چشمه محل است که اساسا فرا گرفته ریو گراند و سن ژوئن جنگل های ملی و درست در کنار Squaretop کوه و قله سرسیاه. خود را تبديل به dab قلم سفارش برخی از خدمات اتاق و لذت بردن از یک کمی تهویه مطبوع پس از یک روز پیاده روی. شما آن را سزاوار.

می دانم که از هر خوب دیگر شاهدانه-دوستانه لکه? ارسال نظر و یا ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب