نرتهم: ویرجینیا فاز اول طرح 'طبقه'; محلات می تواند به دنبال تغییرات

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: در حالی که او هنوز هم با اعتماد به نفس است که مشترک می تواند با و

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: در حالی که او هنوز هم با اعتماد به نفس است که مشترک می تواند با وارد فاز من از بلند کردن اجسام COVID-19-مربوط به ایمنی محدودیت مارس 15, او توصیف آرام محدودیت به عنوان "طبقه" است و اگر محل می خواهید به نگه داشتن برخی از محدودیت های آنها ممکن است قادر به.

نرتهم گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که معیارهای آغاز به آسانسور ایمنی محدودیت بودند تا کنون برآورده شود: دو هفته کاهش در موارد لازم بود و "ما شاهد آن است." او افزود که در بیمارستان بودند نشان از ظرفیت تحمل یک خروش و این که "برای چند روز گذشته هیچ بیمارستان گزارش یک مشکل در به دست آوردن PPE."

که گفت: فرماندار اضافه کرد که "ما هنوز یک هفته و نیم دور اما همانطور که ما نزدیکتر و اگر [شهرهای] می خواهید به افزایش است که طبقه ما با آنها کار کنم." به طور خاص پرداختن به D. C منطقه گفت: "اگر این تعداد افزایش بیش از ما راحت با در ویرجینیای شمالی خواهیم به آنها اجازه می دهد که به منظور بالا بردن کف."

هنوز هم او را "من را نهایی می گویند" اگر محلات می خواهید به انجام چیزی متفاوت از نظر محدودیت.

نرتهم شد در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا او هماهنگ پاسخ خود را با مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و سی شهردار موریل Bowser خود. تمام رهبران گفت: در گذشته که هر گونه لغو محدودیت ایمنی را باید انجام مشاوره.

"ما رابطه خوبی" با Bowser خود و هوگان نرتهم گفت. "همه ما در موقعیت های مختلف; همه ما چالش های منحصر به فرد." او افزود: "همانطور که ما حرکت رو به جلو وجود دارد به انعطاف پذیری."

نرتهم گفت که او نیز خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش عنوان 32 اعلامیه که بر اساس آن دولت فدرال خواهد بازپرداخت ویرجینیا برای فعال شدن گارد ملی. سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Timothy Williams, ویرجینیا یاور طور کلی گفت: سپاه پاسداران شده بود ارائه پشتیبانی برای تست در دراز مدت مراقبت از امکانات و تادیبی امکانات ارائه نمونه, منابع, و بیشتر.

کارلوس هاپکینز ویرجینیا از جانبازان و امور دفاعی گفت: اگر پسوند نبود اعطا نگهبان هنوز هم کار خود را انجام دهد اما دولت را مجبور به پرداخت هزینه برای آن.

در نقاط مختلف در طول توجیهی ماشین شاخ از کسانی که در اعتراض به محدودیت ایمنی می تواند شنیده شود. خواسته برای پاسخ به آنها نرتهم گفت: "پیام من این است که من می خواهم برای تشکر از طرف ویرجینیا افرادی که پله تا هر روز به عنوان بخشی از راه حل است."

تست در یک مکان بسیار بهتر'

نرتهم این جلسه پس از ویرجینیا سلامت رسمی گفت که کشورهای مشترک المنافع است که در "یک جای خیلی بهتر" از یک ماه پیش در مورد COVID-19 تست.

مایکل Keatts منطقه ای اورژانس هماهنگ کننده در ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه در اوایل روز چهارشنبه که تست ظرفیت است "به طور پیوسته افزایش یافته است" در طول ماه گذشته به طوری که تعداد زیادی از مردم تست شده رشد کرده از بین 2000 و 3000 آزمون در هر روز به حدود 6,500.

در حالی که ظرفیت پررونق است Keatts اذعان کرد که در دسترس بودن تست قطعات مانند پشم بود "هنوز هم محدود است."

حتی پس از, او گفت:, ویرجینیا است که قادر به گسترش معیارهای تست شامل افرادی از گروههای در معرض خطر که هیچ علائم بیماری ناشی از رمان coronavirus.

او اضافه کرد که دو داروخانه در ساحل ویرجینیا و بوتنر در حال انجام آزمایش و که بیشتر داروخانه سایت می تواند آماده برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

هر چند ویرجینیا نشده خود رسیده اظهار داشت: هدف از 10,000 آزمون در روز Keatts گفت: این تعداد است "احتمالا قابل دسترسی بسیار زود است."

دکتر دنیس Toney مدیر بخش تثبیت خدمات آزمایشگاهی گفت که "زنجیره تامین مسائل" با سواب و معرف شد "در اوایل یک عامل محدود کننده" برای تکمیل تعداد مورد نظر از آزمون و همچنین مشکلات دیگر است.

"جدید منابع ما در حال گرفتن مطمئن هستند که می تواند مفید باشد," او گفت:.

به طور مشابه, دولت, آزمایشگاه دریافت 15 ابوت ID در حال حاضر ابزار است که می تواند به نوبه خود در اطراف نتایج در کمتر از 30 دقیقه از فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اما همانطور که برای دیگر اجزای آزمایش "سفارشات ما در حال پر بودن در ظرفیت ما سفارش آنها وجود دارد برخی از زنجیره تامین مسائل وجود دارد" گفت: Toney.


بیشتر Coronavirus اخبار


Keatts اضافه شده که وزارت بهداشت و درمان با کمک گارد ملی است شروع "نقطه شيوع تست" در خانه های سالمندان و دیگر مکان های در معرض خطر — تهاجمی رژیم است که آزمون تمام ساکنان و کارکنان در یک محل جمع به جای به سادگی کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم.

Toney نیز گفت: این ویروس در برگزاری نمایشگاه های مختلف "ژنتیکی و گروه بندی" که در آن او توضیح داد که نمی شد به عنوان های مختلف به عنوان گونه (که می تواند نیاز به درمان های مختلف) اما به اندازه کافی برای ایجاد "خوشه نقشه" است که "ما اجازه می دهد برای تعیین جایی که برخی از این ویروس ها نشات گرفته است."

او افزود: "ما تا به حال چند مقدمه به کشورهای مشترک المنافع" از جنوب شرقی آسیا و اروپا و داخل کشور.

Keatts گفت: بخش وجود دارد در VDH coronavirus وب سایت است که اجازه می دهد تا ویرجینیایی به نوع در کد پستی و پیدا کردن نزدیکترین تست سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب