شمال کالیفرنیا شهرستان جداول رای به حذف طناب دار از آرم

پس از یک ماراتن جلسه این هفته پلیسرویل شورای شهر رای به تعویق انداختن تصمیم گیری در از بین بردن یک تصویر بحث ب

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

پس از یک ماراتن جلسه این هفته پلیسرویل شورای شهر رای به تعویق انداختن تصمیم گیری در از بین بردن یک تصویر بحث برانگیز از یک طناب دار از آن شهرداری آرم.

این موضوع برای اولین بار به ارمغان آورد تا در طول یک جلسه در ژوئن 23. سپس اعضای شورا شنیده نظرات در مورد پلیسرویل را با نام مستعار پیر Hangtown و دیگر نمادهای مربوط به تاریخ این شهر که "ممکن است تلقی می شود مناسب است."

این شورا یک بحث مختصر و در آنجا بود که علاقه ای به تغییر آرم.

آنها در نظر گرفته شده طراحی مجدد لوگو به خلاص شدن از طناب دار که آویزان از شاخه درخت; تغییر لوگو می تواند در آن قرار داشته باشد در تمام شهرستان امکانات و اسناد از جمله نشانه های کارت ویزیت و دیگر موارد ثابت. طراحی مجدد لوگو هزینه حدود $5,357 برای نیروی کار و هزینه ها با توجه به شهر مدیر Cleve موریس.

تبلیغات

پس از شش به علاوه ساعت جلسه آغاز شده است که سهشنبه شب رفت و صبح روز چهارشنبه اعضای شورا رای دادند و 4 به 1 به دوباره آرم مسئله در ماه ژانویه به طوری که آنها می تواند زمان بیشتری برای بحث درباره این موضوع در فرد و نه از طریق پخش آنلاین. شنبه زوم جلسه شامل بیش از یک ساعت از اظهار نظر عمومی در مورد این مسئله.

شهردار مایکل Saragosa گفت: tabling بحث را به شورا و پلیسرویل ساکنان بیشتر زمان "در واقع یک گفتگو که در آن مردم می نشستن و ما در واقع می تواند به هر یک از دیگر در مورد تاریخ است." معاون شهردار دنیس توماس پیشنهاد این شهر انجام این کار از طریق یک تاون هال فرمت.

Councilwoman کارا تیلور بود که تنها مخالف رای گفت که از بین بردن طناب دار بود "تغییر کوچک" و به تأخیر انداختن رای خود را فقط تکرار این روند. او گفت: رای تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تغییر شهر نام و یا از بین بردن یک طلا عجله چادری ساختگی شناخته شده به عنوان "جورج" واقع شده است که در مالکیت خصوصی.

"برای من این نوع به نظر می رسد احمقانه به استدلال می کنند در مورد داشتن یک طناب دار در لوازم التحریر" تیلور گفت. "آن را درست می کند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب