شمال کالیفرنیا رسمی مجلس پس از گفت و بیمار بی خانمان باید از چپ به مرگ در همه گیر

یک برنامه ریزی کمیساریای از شمال کالیفرنیا شهر برداشته شد از پست خود جمعه شب پس از این است که فقط به عنوان یک

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

یک برنامه ریزی کمیساریای از شمال کالیفرنیا شهر برداشته شد از پست خود جمعه شب پس از این است که فقط به عنوان یک آتش سوزی جنگل پاک مرده برس "بیمار پیر مجروح" باید به سمت چپ خود را برای دیدار با "البته طبیعی در طبیعت" در طول coronavirus بیماری همه گیر.

از طریق یک زوم جلسه پنج عضو شورای شهر انطاکیه شهر حدود 110,000 مردم در 35 مایلی شرق اوکلند رای دادند به اتفاق آرا به حذف کن Turnage دوم از پست خود به عنوان رئیس این شهرستان در کمیسیون برنامه ریزی.

Turnage که صاحب یک خانه مرمت شرکت در انطاکیه بود, مشخص, افراد بی خانمان و افراد با ضعف سیستم ایمنی بدن به عنوان یک تخلیه در جامعه است که باید به سمت چپ به هلاک به عنوان COVID-19 نوردد و در شهرستان کنترا کوستا ایالت که در آن از کشته شدن 28 نفر و آلوده 907 تا به امروز است.

"اگر ما به زندگی می کنند زندگی ما اجازه دهید طبیعت آن دوره اجرا, بله همه ما احساس می کنید مشکلات ما را همه احساس از دست دادن" نوشت: Facebook. اما "به عنوان یک گونه" او ادامه داد: این مرگ و میر را کاهش فشار بر این کشور بهداشت و درمان و اجتماعی سیستم های امنیتی و شغل و مسکن.

تبلیغات

همانطور که برای "ما بی خانمان و افراد دیگر که فقط ویران کردن خود یا انتخاب و یا مسائل روان" Turnage نوشت: این ویروس را "رفع آنچه که یک بار قابل توجه در جامعه ما است."

Turnage گفت: در یک مصاحبه تلفنی که با وجود تاریخ خود را از "تحریک گفتگو و بحث" در Facebook صفحه او می دانست که این نظرات بود "کمی بیشتر مرزی" را به عنوان او آنها را نوشت.

او اصرار داشت نظرات شخصی او تا به حال هیچ ارتباطی با وظایف خود را به عنوان یک برنامه ریزی کمیساریای.

برای چندین ساعت در این کنفرانس مقامات شهرستان با صدای بلند بخوانید و نظرات ارسال شده توسط 92 نفر که در نوبت حمایت Turnage و انزجار از اظهارات خود را. چگونه می تواند Turnage توان اعتماد کرد با شکل گیری شهرستان توسعه در کمیسیون برنامه ریزی برخی از خواسته پس از توصیف افراد بی خانمان به عنوان یک "بار قابل توجه" است که یک ویروس کشنده می تواند "حل؟"

تبلیغات

کلمات او بودند "نازی ها-مانند" یکی گفت: حمایت "یک هیتلر آرزوی مرگ" و "طرح دعوی در دادگاه در حال انتظار برای رخ می دهد."

"دافعه به اندازه کافی به تهوع یک حشره است."

یک زن گفت که او 72 سال و دختر بازمانده هولوکاست پرسید: "اگر کسی در سن و سال من, ما به سادگی اجازه دهید آنها را می میرند؟"

اما دیگران دفاع Turnage حق به بیان دیدگاه های خود را در یک شخصی Facebook حساب هیچ ماده خود ماده است. سلب کمیسر پست خود در شورای شهر بود و زیر پا گذاشتن آزادی بیان گفتند.

تبلیغات

"کمونیسم در ساخت" یک اظهار داشت.

یکی دیگر گفت: Turnage بود به سادگی بیان یک حقیقت ناراحت کننده: که اقتصادی تعطیل شد و باعث آسیب بیشتر از این ویروس که این اقامت به نام "بدتر از آنفولانزا."

پس از شورای محروم و او را از پست خود Turnage گفت که اگر ساکنان از دست داده بود اعتماد به نفس در او "که نظر خود را, و من نمی تواند کمک کند که." همانطور که برای ساکنان مقایسه دیدگاه های خود را به نازیسم او گفت: "این برای شوک ارزش. که قیاس نیست با هم بروید." او "خالص" او گفت: "فکر می کنم او می تواند به تحریک "نه یک جریان اصلی گفتگو."

"این مانند آن استفاده می شود" او اظهار تاسف کرد: "زمانی که شما می توانید یک نظر در مورد آن صحبت کنید و سپس بنشینید و یک آبجو با هم و بحث در مورد فوتبال است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب