توهین آمیز رفتار 'تمام زندگی از ماده" گروه برابر معترضان جرقه نگرانی نورکو مقامات می گویند

پس از برخورد خشونت آمیز بین زندگی ماده تظاهرکنندگان و counterprotesters در نورکو روز دوشنبه در این شهر اعلام ک

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

پس از برخورد خشونت آمیز بین زندگی ماده تظاهرکنندگان و counterprotesters در نورکو روز دوشنبه در این شهر اعلام کرده است یک اورژانس محلی و صدور روزانه منع رفت و آمد.

6 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد را در محل به طور نامحدود به مسئولان شهرستان گفت: در اعلام اندازه گیری. حکومت نظامی مانند دیگران اجرا در سراسر کالیفرنیای جنوبی در اوایل ماه ژوئن به درگیری میان مرگ جورج فلوید ممنوع ساکنان از بودن در هر منطقه عمومی به غیر از پلیس و اولین پاسخ دهندگان ضروری کارگران و افراد بی خانمان.

حرکت در آمد یک روز پس از تجمع در اعتراض به رفتار پلیس آمریکایی های سیاه و سفید برگزار شد در نیل اسنایپس, پارک, پس از یک مه به شهرستان نورکو سالن. جمع آوری خدشه دار شد توسط چه مقامات شهرستان به نام "توهین آمیز" رفتار از یک گروه toting "تمام زندگی موضوع" علائم و تکان دادن پرچم آمریکا و تهمت 2020 آگهی ها.

اولیه از 40 یا 50 عمدتا کالج سن تظاهر کنندگان تعدادشان کمتر بود نزدیک به 2 به 1 با counterprotesters.

تبلیغات

یک ویدیو ارسال شده در Instagram نشان می دهد یک مرد با یک نئو نازی ها نماد روی پیراهن خود کوه در می رم خود را انگشت وسط و لعن در جمعیت قبل از تنه زدن یک معترض. پس منازعه یکی دیگر از معترضان سیاه زندگی مهم ثبت نام می اندازد و آن را پشت سر او در حالی که دیگر counterprotesters ادامه متلک کسانی که در جمع آوری اولیه.

"این counterprotesters بودند دور موتورهای خود را تلاش برای اخلال ما خواندن و مهمان ما سخنرانان گفت:" الیزابت Kavainain بود که در میان تظاهرات سازماندهی شده توسط Norconians برای عدالت نژادی. "به عنوان یک گروه با هم صدای ما قوی بود و صدای ما با صدای بلند. من فکر می کنم که واقعا چیزی می گوید."

هر چند آشوبگران را در معرض تهدید و فریاد زد profanities به طور مستقیم در Kavainain گفت: رفتار آنها جلوگیری نمی کند این گروه اشاره کرد که او امیدوار است برای ادامه مبارزه برای عدالت نژادی در نورکو.

تبلیغات

روز چهارشنبه یکی دیگر از ناسزا رنگ و لعاب تصویری نمایش نمرات counterprotesters مسخره نژادی عدالت گروه تا به حال بیش از 32,500 نمایش در Instagram. "از اینجا دریافت کنید" یک مرد فریاد در حالی که دیگری شنیده است تماس, "ماسک-پوشیدن بزدل" به عنوان نمایندگان همراهی سیاه و سفید زندگی گروه ماده در امتداد جاده به سمت تالار شهر.

ضعف شعار "نه عدالت بدون صلح" شنیده می شود در پس زمینه.

بسیاری از نظر بر روی پست آشوبگران را محکوم کرد — تقریبا همه آنها سفید — برای "آزار زنان است."

مقامات شهرستان اعلام کرد این حادثه در دست بررسی است اشاره کرد که "نورکو نیست چشم پوشی این اقدامات را تقبیح توهین آمیز رفتار برخی از counterprotesters."

تبلیغات

یک بیانیه مشترک از رودخانه شهرستان کلانتر ستوان اندرو Elia و شهرستان نورکو مدیر اندی Okoro اظهار داشت که "تصاویر نمایش داده شده دیروز را منعکس نمی کند سطح احترام Norconians به طور معمول گسترش به همسایگان خود است."

"نورکو ساکنان داشته اند به طور گسترده ای متفاوت واکنش به غلیان احساسات غم و اندوه و خشم و تقاضا برای تغییر توسط Black Lives Matter جنبش است که به تازگی جاروب ملت" بیانیه ای گفت:. "در حالی که افراد در جامعه ما به عنوان اول خود را اصلاح حقوق مسالمت آمیز جمع آوری و بیان دیدگاه های خود را به رفتار خشونت آمیز به نمایش گذاشته و دیروز نیست و به هیچ وجه نشان دهنده ارزش از سازمان ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب