مقامات انتشار ویرایش coronavirus بازگشایی راهنمایی

نیویورک (AP) — مقامات بهداشتی آمریکا روز پنج شنبه منتشر شد برخی از آنها طولانی تاخیر راهنمایی که مدارس کسب و ک

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

نیویورک (AP) — مقامات بهداشتی آمریکا روز پنج شنبه منتشر شد برخی از آنها طولانی تاخیر راهنمایی که مدارس کسب و کار و سازمان های دیگر می توانید استفاده کنید به عنوان متحده بازگشایی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوشته شده شش یک صفحه "ابزار تصمیم گیری" اسناد و مدارک است که با استفاده از علائم راهنمایی و رانندگی و دیگر گرافیک برای گفتن سازمانهای آنچه که باید در نظر بگیرید قبل از بازگشایی.

این ابزار برای مدارس و محل های کار مهد کودک و مراکز جرم سیستم های حمل و نقل و کافه ها و رستوران ها. CDC در اصل همچنین نویسنده یک سند برای کلیساها و دیگر امکانات مذهبی اما نبود ارسال شده در پنج شنبه. این سازمان کاهش یافته است می گویند چرا.

نسخه های اولیه از اسناد شامل اطلاعات دقیق برای کلیساها که مایل به راه اندازی مجدد در فرد خدمات با پیشنهادات از جمله حفظ فاصله بین محله های کشیش نشین و محدود کردن اندازه از تجمعات. ایمان مربوط به ارشاد گرفته شده بود پس از کاخ سفید نگرانی در مورد توصیه می شود محدودیت با توجه به ایمیل های دولت به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و یک فرد در داخل سازمان که نمی باید اجازه صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

روز پنج شنبه یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت نیز صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: وجود نگرانی در مورد ادب و نزاکت دولت ساخت خاص دیکته به مکان عبادت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و پشتیبانی از آزادی مذهبی به عنوان یک راه برای اتصال با انجیلی محافظه کار رای دهندگان و نشان داده اشتیاق برای فرد در خدمات مذهبی به راه اندازی مجدد. او مشورت ادیان رهبران ماه گذشته برای پیشنهادات و انتقادات در مورد نحوه بازگشایی و گفت: در اخیر فاکس نیوز تاون هال که "ما برای ما مردم به کلیساها و ما در حال رفتن به شروع به انجام آن را به زودی."

CDC پیش نویس بازگشایی راهنمایی بیش از یک ماه پیش و در ابتدا کنار گذاشته توسط دولت AP گزارش هفته گذشته است.

این آژانس همچنین آماده کرده بود حتی گسترده تر راهنمایی — حدود 57 صفحات آن — که شده است ارسال شده است.

که دیگر سند که AP به دست آمده را به سازمان های مختلف جزئیات در مورد نحوه بازگشایی در حالی که هنوز محدود کردن گسترش ویروس از جمله با فاصله کارگران و یا دانشجویان 6 فوت از هم جدا و بسته شدن در اتاق استراحت و سالن های غذاخوری را محدود کرده است. بسیاری از پیشنهادات در حال حاضر به نظر می رسد در وب سایت فدرال اما از آنها ارائه شده به بازگشایی مشاوره.

برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران تحت فشار بوده اند برای CDC برای انتشار به راهنمایی به همان اندازه که ممکن است برای کمک به کسب و کار و سازمان تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه.

"آنها می خواهند قادر به خود را بگویید کارکنان ارشاد دولت فدرال" دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: در کنگره شنوایی چهارشنبه. "آنها می خواهند قادر به مشتریان خود را بگویید," ما همه چیز را انجام داده است که از ما خواسته است.'"

راهنمایی مربوط به یکی دیگر از سند منتشر شده توسط برگ برنده دولت در آوریل 17. که مرحله به مرحله در بازگشایی طرح گسترده تشریح چگونگی به حرکت به دور از اقامت در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و دیگر اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس که باعث شده بیش از 1.3 میلیون گزارش شده در ایالات متحده بیماری و بیش از 80 ، 000 مرگ و میر.

به گزارش ایسنا ، چارلز شومر نیویورک از حزب دموکرات روز چهارشنبه ارائه یک قطعنامه مسدود شده توسط خواهان — تشویق به انتشار تمام اسناد و مدارک.

"امریکا نیاز دارد و باید پرده هدایت ما بهترین دانشمندان فیلتر نشده, ویرایش نشد بدون سانسور با رئیس جمهور تهمت یا سیاسی خود را minions. CDC گزارش بازگشایی این کشور است که یک قطعه مهم است که هدایت" شومر گفت.

تصمیم ابزار شده اند تحت بررسی های مختلف مقامات فدرال و بوده و برای ویرایش از نسخه های قبلی.

برای مثال قبلا پیش نویس از یک صفحه سند در اردوگاه های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس خواسته سازمان اگر برنامه خود را محدود به حضور افرادی که در نزدیکی زندگی می کنند. اگر جواب نه بود اردوگاه بود توصیه به بازگشایی شده است. که محلی حضور و غیاب محدودیت کاهش یافته بود و نمی شد در این نسخه نوشته شده در پنج شنبه.

و در آن سند و دیگران زبان کاهش یافته که پرسید: اگر این سازمان است که در یک جامعه است که هنوز هم نیاز به قابل توجه بیماری کاهش. اگر پاسخ بله دادند و توصیه به بازگشایی شده است.

بسیاری از این تغییرات ارائه بیشتر اتاق تکان دادن از آنچه که در نسخه های اولیه.

برای مثال در این سند برای کسانی که در مراکز مراقبت از نسخه قدیمی تر به دست آمده توسط آسوشیتدپرس اظهار داشت که CDC توصیه می شود "برای چک کردن علائم و نشانه های کودکان و کارکنان است." دستورالعمل جدید اضافه کردن "را به عنوان عملی" به پایان است.

مشابه زبان جدید در مورد امکان سنجی به نظر می رسد در بخش های مورد ترویج سالم و بهداشتی مانند شستن دست و کارکنان پوشیدن پارچه ماسک.

___

Dearen گزارش از گینسویل, فلوریدا. AP خبرنگاران مری کلر Jalonick, Zeke میلر و Elana Schor کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب