حفاری نفت و گاز موانع رای گیری ابتکار می رود زندگی آنلاین

امن و سالم کلرادو در حال حاضر جمع آوری امضا برای طرح 174 که خواستار بزرگتر fracking-به خوبی موانع در سراسر کشو

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

امن و سالم کلرادو در حال حاضر جمع آوری امضا برای طرح 174 که خواستار بزرگتر fracking-به خوبی موانع در سراسر کشور. اگر آن را می سازد نوامبر رای, Coloradans رای خواهد داد که آیا نیاز به یک 2,500 فوت منطقه امن بین خانه و مدرسه و آبراه و هر جدید نفت و گاز توسعه است. (نگاه کنید به متن کامل در اینجا.)

دو هفته پیش کلرادو افزایش متوقف شد, جمع آوری امضا برای همین رای گیری ابتکار عمل با توجه به نگرانی های بهداشتی مطرح شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. اما آب و هوا فعالان آنه لی فاستر و سوزان اشپیگل سپس با تشکیل گروه های مردمی امن و سالم کلرادو به منظور ادامه جمع آوری امضا — عملا این زمان.

"ما تلاش اولیه قرار گرفت و در معرض خطر در این بیماری همه گیر اما پس از آن فرماندار Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی اجازه داده است که برای ایمیل و پست الکترونیکی امضا جمع آوری داد که تلاش های ما یک امید است که ما قادر خواهد بود به رای گیری برای سال 2020 چرخه انتخابات" فاستر می گوید.

از زمان شکست نیاز برای چاه در کلرادو 500 پا از خانه و 1000 فوت از مدارس و بیمارستان ها و دیگر بالا-اشغال ساختمان. به فشار خود را به صورت امن و سالم کلرادو اعضای استناد تحقیقات از لیزا مکنزی و کلرادو دانشکده بهداشت عمومی نشان شیمیایی قرار گرفتن در معرض یک نیم مایل از fracking سایت; آنها همچنین اشاره می کنند که از 2500 پا استاندارد تخلیه شعاع هنگامی که وجود دارد یک آتش سوزی یا انفجار در یک هست.

برای ابتکار برای دریافت بر روی انتخابات ماه نوامبر آنها باید به جمع آوری 125,000 معتبر امضا شده توسط همایون 3.

اگر چه او اذعان دارد تلاش خواهد شد نیاز به مقدار زیادی از حمایت فاستر امیدوار است که ابتکار عمل را نه تنها در انتخابات بلکه منتقل می کند. "ما احساس می کنیم که 2020 سال است که ما موفق با این تلاش" او می گوید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مشابه رای گیری ابتکار عمل که به دنبال افزایش حفاری نفت و گاز موانع را از خانه کسب و کار و آبراه از دست رفته در ماه نوامبر 2018 اما فاستر اشاره می کند که صنعت نفت و گاز صرف بیش از $40 میلیون و مبارزه با آن است. بسیاری از شرکت های نفت و گاز در حال مبارزه مالی در حال حاضر او را به طوری که آنها ممکن است قادر به سرمایه گذاری به همان میزان به مخالفت با طرح 174.

کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست کمیسیون کاهش یافته است به نظر در این طرح است.

پاتریشیا نلسون پدر و مادر از یک ورودی سوم-گریدر در بلا رومرو آکادمی K-8 مدرسه در گریلی که زمین بازی کمتر از 700 فوت دور از استخراج چاه های نفت و گاز; او نگران پسرش بهداشت متاثر از نزدیکی fracking عملیات. "کلرادو نمی توانید صبر کنید برای مقررات به تصویب و یا برای سیاستمداران ما به انجام کاری درباره آن. بنابراین ما فقط در حال رفتن به مجبور به انجام کاری خودمان را," او می گوید.

دو ساعت پس از طرح امضای لینک رفت و زنده در ژوئن 25, امن و سالم کلرادو گزارش می دهد که آن را در حال حاضر دریافت 700 امضا.

"این یک جنبش مادران و معلمان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و روزمره شهروندان است که در حال انجام این کار در اوقات فراغت خود. و آنها در حال انجام آن به دلیل آن چیزی است که آنها واقعا در مورد مراقبت از" فاستر می گوید. "آنها در حال تلاش برای محافظت از خود و خانواده ها و جوامع است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب