اوکلاهما هیئت مدیره مدرسه اشکال پنل به آدرس Redskins طلسم

TULSA, Okla. (AP) — Oklahoma, مدرسه, مدیره تصمیم به تعیین کمیته ای که خواهد داد این منطقه را Redskins طلسم در

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

TULSA, Okla. (AP) — Oklahoma, مدرسه, مدیره تصمیم به تعیین کمیته ای که خواهد داد این منطقه را Redskins طلسم در میان مکالمات در مورد از بین بردن جنجالی نامها و تصاویر در سراسر کشور است.

اتحادیه مدارس عمومی اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند دوشنبه به شکل پانل یک حرکت است که می آید هفده سال بعد از قبلی تخته رای داده بودند به اتفاق آرا به نگه داشتن طلسم. منتقدان می گویند این واژه و تصویر از طلسم نژادپرست هستند چرا که آنها در طول تاریخ مراجعه کننده به پوست سر یک کشته بومی آمریکا به فروش می رسد برای فضل.

این کمیته که اعلام خواهد شد در ماه آینده خواهد شد عبارتند از مشاوران از نهر و چروکی سازمان ملل همراه با دانش آموزان و استادان و فارغ التحصیلان. آنها برنامه ریزی برای ایجاد یک توصیه در ماه دسامبر.

سرپرست کرک Hartzler گفت: Tulsa World است که او می خواهم برای دیدن این طلسم را تغییر داد اما این کمیته می تواند تصمیم به حمایت از نگه داشتن آن است.

"در یک دموکراسی" او گفت: "هر نسلی برای خودش تصمیم بگیرد."

حدود 5 ٪ از اتحادیه 15,816 دانش آموزان آمریکایی های بومی و بومی آلاسکا به عنوان از اکتبر 2019 با توجه به منطقه ،

Tulsa جمعیت نزدیک به 4 میلیون نفر است 9.4% آمریکایی هندی و بومی آلاسکا در سال گذشته داده های سرشماری نشان می دهد.

رای تصادفا اتفاق افتاده است در همان روز که در واشنگتن دی سی را NFL تیم کاهش یافته است "ردسکینز" همانطور که از نام آن و طلسم, مدرسه, منطقه, مقامات گفت. بومی آمریکا طرفداران و کارشناسان به مدت طولانی با انتقاد از نام آنها تماس بگیرید "dictionary-تعریف نژادی لکه دار کردن."

کن Kinnear, یک عضو هیئت مدیره گفت: طلسم هرگز در نظر گرفته شده برای توهین بومی آمریکایی ها هنگامی که آن انتخاب شد و در سال 1945.

مایکل همیلتون بود که تنها کسی که به صحبت می کنند در برابر طلسم تغییر در طول روز دوشنبه رای گفت: تغییر طلسم را "توهین به ده ها هزار نفر از مردم که افتخار نام."

همیلتون تماشا پدرش دفاع از نام قبل از اینکه در سال 2003 که در آن بسیاری از دیگران تایید تصمیم به نگه داشتن طلسم گفت: اصطلاح نمایندگی مثبت شکل است.

در همین حال معترضان در حمایت از تغییر طلسم جمع خارج قبل از جلسه هیئت مدیره به بیان نگرانی های خود را.

"ما در حال زندگی در یک تعلیم لحظه" گفت: یکی از معترضان. "اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای ایجاد یک تغییر و آموزش کودکان است که نژاد پرستی نیست خوب این است."

ملی, بحث در مورد از بین بردن نژادپرستانه نمادها آغاز شد و پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به هشت ساعت در مینیاپولیس. مرگ او موجب تظاهرات در سراسر جهان در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب