کیپرینو ارتگا ترکیبی, مینیمالیستی, موسیقی و تئاتر

کیپرینو اورتگا در تئاتر هنگامی که او دوازده و هرگز به عقب نگاه کرد. عشق خود را برای هنر و صنعت است به اطلاع جا

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

کیپرینو اورتگا در تئاتر هنگامی که او دوازده و هرگز به عقب نگاه کرد. عشق خود را برای هنر و صنعت است به اطلاع جاز, پانک و گفتاری-word-الهام گرفته از موسیقی که او می نویسد و انجام حدود دنور.

"وقتی که من بچه بودم, من فقط می خواهم به در حیاط پشت و قرار دادن بر روی لباس و reenact شخصیت من علاقه" 29 ساله و مجری می گوید. "آنها اکثرا خائنانی یا antiheroes و اشتباه شخصیت. حتی به عنوان یک بچه من مربوط به آن نوع از کاراکتر ها است."

از سال 2002 تا 2009 او با حضور دنور دانشکده هنر, که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در stagecraft. او همچنین خود را صرف تابستان انجام در اروادا Center; آن را که در آن او را کشف موسیقی تئاتر که به موسیقی خود را. او اذعان می کند که هنگامی که او جوان بود او اجتناب شود گوش دادن به موسیقی بیشتر به خلاف. آی پاد خود را نشسته برای حدود یک دهه است.

"زمانی که من کشف موسیقی آن بیشتر از آن در کالج" او می گوید. "من واقعا نمی شروع تا زمانی که من یک کاربر و یا ارشد در دبیرستان چون من فقط ضد همه چیز را مانند هر کس گوش به موسیقی, بنابراین من قصد دارم برای گوش دادن به موسیقی است."

او در نهایت بر اجتناب از موسیقی و نیروانا اولین گروه او در بر داشت خود را واقعا غوطه ور در. او می گوید: او واقعا با شناسایی پانک-راک روح و کلی احساس وحشت و نگرانی از Kurt Cobain. حتی در حال حاضر او gravitates نسبت به '90s در موسیقی مانند آلیس در زنجیر ابزار و Blind Melon. او در حال حاضر در یک مورفين kick — جایگزین گروه نه مواد مخدر.

او می گوید: او می خواهد برای بازگرداندن گرانج, دلیل خوب برای مردم ناراحت شود.

"Sonically آنچه که من دوست داشتم در مورد '90s بود که پس از آن بود درونگرا در مورد تجربه های شخصی مردم," او می گوید. "آن نیز جهانی به دلیل آن را با من طنین انداز و آن طنین انداز با یک نسل کامل."

اورتگا که تساوی از جاز می داند آنچه که او انجام می شود مینیمالیستی در طبیعت است. او همچنین میبیند الهام در فیلم, نمرات, ژاپنی, طبل Taiko و آمریکایی های بومی ضربت زنی.

"است که می آید از من میراث نیز می گوید:" اورتگا که بخشی آپاچی در کنار مادر خود را. "من در مفهوم بومی آمریکا, درام, و آن را فقط یک تک پالس. از آنجایی که من بچه بودم که پالس همیشه نوع مرا جلب کرد."

این یک خوک - live at جیوه کافه مارس 14 سال 2020 از کیپرینو اورتگا در Vimeo.

او می گوید که او تجربه کار با یک باس صحافی تنها با دو رشته به عنوان یک راه برای نگه داشتن با مینیمالیستی روح حاضر در موسیقی خود را. او همچنین شامل نمونه های طولانی به آهنگ های خود را مانند تلفن های موبایل از فیلم اینک آخرالزمان و تحریف نسخه از یک مسیر از سمت غرب داستان.

کرد, ارتگا را پوشش می دهد مقدار زیادی از زمین در آهنگ های خود را: همه چیز از بومی میراث فرهنگی و ارتباط خود را با تکنولوژی بیشتر آشکارا سیاسی محتوا از اواخر سال. او می گوید: او هرگز مجموعه به یک, سیاسی, نوازنده, اما او می خواست به نوشتن آهنگ ها که منعکس کننده بار او در زندگی; این بدان معناست که او در حال نوشتن در مورد مصرف گرایی سرمایه داری و سرخوردگی خود را با آنها. یکی از آهنگ "این یک خوک" الهام گرفته شده بود توسط مادرش اجرا با یک افسر پلیس حدود دو سال پیش.

"Lyrically من سعی کنید برای جلوگیری از یک شخصی جای" او می گوید: "اما من همچنین من واقعا می خواهم برای بالا بردن خودم بیشتر و دیدن تصویر بزرگتر."

این همه کمی دشوار است برای تعریف نوع عاقلانه و ارتگا می گوید: او همیشه احساس می کردم که یک خارجی در حال رشد تا حدودی به دلیل او تنها یک کودک است که صرف بیشتر وقت خود را در اطراف افراد مسن است.

او می گوید: عدم وجود خود را از یک نوع و این واقعیت است که او دارای عملکرد خود را به مجموعه می تواند آن را سخت برای پیدا کردن سالن به بازی.

"هدف من این است که واقعا در آغوش بیشتر تئاتر بخشی از آن و واقعا سعی کنید به بازار و یا فروش که" او می گوید. "من لذت بردن از آن قسمت بیشتر است."

عملکرد جنبه ارتگا کرافت است که حداقل به عنوان مهم به عنوان موسیقی خود را. اما با COVID-19 pandemic, موسیقی زنده است که به سختی موجود است. او منتظر است تا زمانی که او احساس می کند راحت انجام بدون ماسک قبل از او برمی گرداند به مرحله.

"من دعوت شده برای انجام یک زن و شوهر از آنلاین کنسرت," او می گوید. "من واقعا احساس می کنید مانند مواد است به تصویر کشیده بهترین پشت یک صفحه نمایش است."

در ضمن گرفتن برخی از ارتگا اجراهای on Vimeo.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب