پیر مرد سخن می رود, قدیمی, در, "اوه, شما نمی دانید؟"

دنور بومی و خواننده رپ سخن Kincy بهتر شناخته شده به عنوان پیر مرد, ساکسون, ساخته امواج در پاییز گذشته به عنوان

توسط MORVARIDEASIA در 19 خرداد 1399

دنور بومی و خواننده رپ سخن Kincy بهتر شناخته شده به عنوان پیر مرد, ساکسون, ساخته امواج در پاییز گذشته به عنوان یکی از دو مسابقه از کلرادو در Netflix بکشد هیپ هاپ رقابت نشان می دهد ریتم + جریان. با امضای خود به سه تکه کت و شلوار کاریزماتیک مرحله حضور و شوخ تغزل او به سرعت تبدیل به یک مورد علاقه با مخاطبان قضات و همکار خود شرکت کنندگان است.

پس از او حذف شد در قسمت شش نبرد دور توسط D دود (که در ادامه به برنده شدن در این رقابت) قضات به نام در یک تیم حقوقی در تلاش برای نگه داشتن هر دو مسابقه در نشان می دهد. متاسفانه, آنها قادر به صرفه جویی در Kincy اما که نمی کند او را در یک بیت. او ادامه داد: به جذابیت خود را تازه کشف شده پایه فن با انتشار طاووس عسل درست بعد از نمایش به پایان رسید و در ماه دسامبر و او فقط منتشر شد یک موزیک ویدئو برای "اوه شما نمی دانید؟," یکی از آلبوم ده آهنگ است.

پس از او نبود برنده ریتم + جریان 250.000 دلار جایزه Kincy و مدیر آنتونی یانو هیز تا به حال برای دریافت خلاق با ساخت موزیک ویدئو در بودجه است. به رسمیت شناختن است که به طور کامل تولید شده بود از رسیدن آنها تصمیم به انجام یک اجرای زنده تصویری به جای برداشت "شما نمی دانید ؟" به دلیل آن بود Kincy را به آهنگ های مورد علاقه به انجام.

اتفاقا زمانی که برنامه ریزی کردن ویدئو Kincy دریافت کرده بود و فقط یک shoebox کامل از دوران کودکی در حمام از مادر خود. این نوارهای VHS الهام گرفته جهت تصویری: "ما باید این واقعا نادر VHS ویدئوها; بیایید فیلم عملکرد در VHS و به توهم آن را ضبط بیش از یک دسته از دوران کودکی من در فیلم" او توضیح می دهد.

فیلمبرداری عملکرد بر روی VHS هر دو کاهش هزینه ها و به کل ویدئو به طور مداوم احساس پرنعمت. عملکرد فیلم برداری در El Cid در لس آنجلس است bookended با کلیپ های Kincy به عنوان یک کودک نو پا (مشخص شیک در لباس) و حد عالی رساندن عملکرد خود را مهارت در یک رسیتال پیانو.

با کنتراست بصری بین کودک سخن و سخن و همچنین تغییر از مرد سخن در مرحله به سخن Kincy کردن مرحله و تصویری با ایده های رشد و پیشرفت عملکرد و شخصیت.

نشان می دهد که پیر مرد سخن موفقیت نمی رفته به سر Kincy شامل کوتاه تنفس در "اوه شما نمی دانید؟" این تصویری از او shirtless در اتاق خواب خود را تمرین برخی از "پورنو" رقص جدید حرکت می کند. (واقعا شما را به دیدن این کار برای خودتان است.)

"من آن را سرگرم کننده از خودم بیش از حد" او توضیح می دهد. "من این خنک فرد در مرحله, همه فریاد برای من است اما در واقعیت من هم یک fuckin' کونش."

خود میله ممکن است تهدید آمیز اما پیر مرد سخن می داند که چگونه به نم نم در فقط به اندازه کافی آسیب پذیری به گران خود را به مخاطب.

"شما نمی دانید ؟" خواهد بود به احتمال زیاد تنها موزیک ویدیو از طاووس عسلبه دلیل Kincy در حال حاضر شروع به کار بر روی پروژه بعدی خود را یک EP به دلیل در اواخر ماه جولای. او می گوید: آینده EP اختصاص داده شده به طرفداران وفادار که پشتیبانی پیر مرد سخن پس از یک روز.

"طاووس عسل خوب بود متوسط برای افرادی که دیدم نشان می دهد برای گوش دادن به موسیقی و به آن, اما من فکر می کنم این آلبوم بعدی بیشتر خواهد بود پیر مرد سخن قبل از او در ریتم + جریان," او می گوید. "مثل یک بسیار آرام laidback نوع از آلبوم. من می خواهم مردم بدانند که من هنوز فرد آنها سقوط در عشق با قبل نشان می دهد."

طرفداران جدید و قدیمی می توانید به تماشای "اوه شما نمی دانید ؟" موزیک ویدیو در یوتیوب و جریان و یا دانلود آهنگ از طاووس عسل های موجود در هر سیستم عامل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب