در ونیز هیپ آبوت Kinney وجود دارد نشانه هایی از خرده فروشی زندگی پس از ویرانگر coronavirus تعطیلی

در آبوت Kinney بلوار در ونیز به طور معمول شلوغ خرید منطقه شده است که تا حد زیادی خالی میان coronavirus وجود دا

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

در آبوت Kinney بلوار در ونیز به طور معمول شلوغ خرید منطقه شده است که تا حد زیادی خالی میان coronavirus وجود دارد نشانه هایی از زندگی جمعه به عنوان برخی از خرده فروشان برای باز منظقه خدمات.

جنیفر آنجلس, 36, شنیده درباره هوانورد ملت باز برای منظقه وانت از آن Instagram صفحه: بنابراین او تصمیم گرفت تا او را سگ ریس را برای قدم زدن و خرید یک کلاه از کالیفرنیا فروشگاه های خرده فروشی.

"من فقط می خواهم برای حمایت از نام تجاری من واقعا دوست دارم" گفت: سانتا مونیکا ساکن بودند که به یک فن از منظقه خدمات و به طور معمول اجتناب مراکز خرید. "Curbside نوع خوب دلیل این که شما لازم نیست که صبر کنید برای حمل و نقل," او اضافه شده است.

کارآفرین تینا Wakino آمد به فروشگاه بازار حدود 11 صبح جمعه امیدوار است که او را به گرفتن برخی از کسب و کار منظقه پس از توجه به ترافیک پا بود برداشت تا به عنوان آب و هوا گرم.

تبلیغات

Wakino صاحب یک فروشگاه مفهوم به نام بازار که در سال 1998 افتتاح شد و محل درب بعدی لو Pop-Up یک مفهوم pop-up با چرخش علامت های تجاری. Wakino گفت: او در میان کسانی که بر این باور بودند 2020 خواهد بود یک سال بزرگ تنها به نا امید خواهد شد در چگونه به شدت همه چیز رفت و سراشیبی.

بازار جان سالم به در بحران مالی 2008 و دیگر رویدادهای ملی و اما اینکه مجبور به بستن درهای خود را برای مقدار نامحدود از زمان تنها به معنای عدم قطعیت است.

"این یک احساس متفاوت, برای, مطمئن," او گفت:. منظقه وانت به نظر می رسید شبیه به خرید آنلاین با مردم بیشتر احتمال دارد به خرید عینک آشامیدنی از لباس از یک نام تجاری آنها ممکن است می دانم که اندازه خود را در, او گفت:. "من از نوع am [خوش] و شاید هستم کمی," او گفت:.

"من فکر می کنم مردم ممکن است آمده است. من امیدوار هستم."

تبلیغات

خلق و خوی در بلوار با مقیاس مغازه ها احساس متفاوت برای دکتر کورتنی Gillenwater که متوقف فشرده Juicery.

در راه رفتن او متوجه یک گیاه فروشگاه است که تا به حال به معنای واقعی کلمه از بین رفته curbside قرار دادن یک جدول کامل از گیاهان در پیاده رو.

"خدای من, آن روز ساخته شده" گفت: Gillenwater که به طور داوطلبانه در نیویورک برای کمک به افزایش موارد COVID-19 قبل از بازگشت به ونیز.

"گیاهان ساخته شده من احساس می کنم بهتر است." اگر چه او نمی خرید هر, او گفت: آن را خوب است برای دیدن سایر مردم و احساس کرد که کسب و کارهای در حال انجام بهترین آنها می توانند با منظقه وانت.

تبلیغات

در نزدیکی سانتا مونیکا هدر همیلتون گفت: کسب و کار با تجربه بیشتر تماس از مشتریان به محض اعلام شد که فروشگاه اسباب بازی در میان کسانی است که می تواند برای بازگشایی منظقه خدمات.

همه گیر مشخص شده اولین بار است که وارد فروشگاه که مبادرت به فروش دوستدار محیط زیست برای کودکان, بسته شده بود درهای خود را در 18 سال گفت: Hamilton 48. به طوری که او خوشحال بود برای دست انداز در کسب و کار.

زمانی که تعطیلی آغاز شد, او گفت که او رسیده به مدارس محلی در مورد ارائه موارد به خانواده ها برای دانش آموزانی که در خانه گیر کرده.

و به عنوان برای منظقه وانت, Hamilton, گفت, فروشگاه خود را در حال حاضر روند. مشتریان خواهد پرداخت موارد بیش از گوشی بکشید تا در اتومبیل خود را و پاپ تنه خود را که در آن اسباب بازی را سپرده شود.

تبلیغات

برای کمک به انتخاب کردن آیتم های مناسب برای مشتریان ویدیو چت و یا ارسال عکس ها با متن های برای کمک به آنها در پیدا کردن آنهایی که سمت راست. "این چیزهایی که من هرگز در نظر گرفته آن را هرگز به ذهن من اما شده اند فوق العاده موثر," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن