یک کشته پس از SUV انتقاد را به دریاچه نقره ای رستوران

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر به شدت مجروح شدند صبح روز چهارشنبه زمانی که یک SUV سقوط کرد مقابل یک رستوران در د

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر به شدت مجروح شدند صبح روز چهارشنبه زمانی که یک SUV سقوط کرد مقابل یک رستوران در دریاچه نقره ای در محله لس آنجلس, مقامات گفت.

به گفته شاهدان عینی این خودرو بود و در طرف اشتباه از خیابان و سرعت هنگامی که آن را منحرف برای جلوگیری از یک ماشین می دوزند. پس از آن مدت کوتاهی پس از 10:30 صبح SUV careened به L&E صدف بار در 1600 بلوک از شمال دریاچه نقره ای بلوار.

خودرو زده کسی سواری یا موتور سیکلت و یا روروک مخصوص بچه ها سرنگون درخت و, تاثیر لغو شد به داخل ساختمان.

یک نفر کشته در صحنه و دو نفر دیگر — 72-سال-و 52-سال-پیرمرد — گرفته شده بودند به بیمارستان در شرایط جدی با توجه به لس آنجلس آتش نشانی.

تبلیغات

Lamill قهوه در سراسر خیابان را از رستوران بود باز در زمان تصادف. جانی مندوزا یک مدیر فروشگاه گفت که او و دیگران شنیده ام چه صدا مانند یک انفجار و فرار در سراسر خیابان با یک کپسول آتش نشانی برای خاموش کردن یک آتش سوزی در ماشین. مندوزا وجود دارد گفت: یک راننده و یک مسافر در SUV آنها کمک کرد تا از خودرو. هر دو را به بیمارستان منتقل کرد.

مقامات نمی تواند تایید که به بیمارستان منتقل شد و نمی ارائه اطلاعات در مورد کسی که مرده است.

L&E صدف نوار که تا به حال ارائه شده است منظقه takeout تنها بود و باز نمی شود در زمان تصادف. منطقه اطراف رستوران در دریاچه نقره ای بلوار در حال حاضر بسته به عنوان پلیس به بررسی سقوط.

بار نویسنده کارکنان دبورا vankin, کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن