یکی از دنور بلند پروازانه ترین رستوران پروژه ها خواهد شد که بازگشایی

پانچ کاسه اجتماعی استاپلتون یکی از بلند پروازانه ترین رستوران پروژه تا کنون به آمار دنور را بازگشایی در 3120 U

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

پانچ کاسه اجتماعی استاپلتون یکی از بلند پروازانه ترین رستوران پروژه تا کنون به آمار دنور را بازگشایی در 3120 Uinta خیابان پس از بسته شدن در 15 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پانچ کاسه اجتماعی بنیانگذار رابرت تامپسون اول خود را اعلام کرد قصد دارد به نوبه خود رها استاپلتون فرودگاه بین المللی کنترل ترافیک هوایی در برج به یک رستوران و مرکز تفریحی در ماه مارس 2015 و پس از میلیون ها دلار در ساخت و ساز و نزدیک به سه سال از کار قابل توجه و ساختار به روی عموم باز است در ماه نوامبر سال 2017 با چند میله, ناهار خوری, مناطق بولینگ alleys, کارائوکه اتاق و مقدار زیادی از فضا برای شافل, دارت, روی میز و بازی های ویدئویی.

اما همه گیر پایان دادن به سرگرم کننده و بازی در استاپلتون و اجاره مذاکرات کار نمی کند بنابراین این ساختمان در حال حاضر خالی است. "در این واقعیت جدید, صاحبخانه نمی تواند انتظار می رود برای حفظ وضعیت موجود شرایط اقتصادی که مذاکره در قبل از همه گیر بار" تامپسون در بیانیه ای گفت. "ما درک که صاحبخانه در حال تلاش برای اطمینان از موفقیت کسب و کار خود را, اما ما قادر به رسیدن به رضایت بخش شرایط جدید برای حرکت رو به جلو با ما Stapleton, کلرادو و Schaumburg, ایلینوی, صاحبخانه. به عنوان مثل ما مشخص شد در Punch Bowl اجتماعی بهترین بهره را به قطع روابط. ما نمی خواهد دوباره باز کردن هر کدام از مکان ها هستند اما به دنبال به جلو به استقبال مهمانان در آینده به ما اصلی مرکز شهر دنور - South Broadway و در مرکز شهر شیکاگو - West Loop مکان های که در خدمت هر دو از این بازار."

بنابراین در حالی که PBS استاپلتون برای همیشه رفته است این شرکت قصد دارد به بازگشایی آن گل سرسبد در 65 برادوی که عرضه در سال 2012 و نیز بسته شده اند پس از مدت کوتاهی قبل از دولت دستور داد تمام رستوران ها را به در محل ناهار خوری در ماه مارس است. "پانچ کاسه اجتماعی است که یک نام تجاری شیوه زندگی که فراتر از یک محل" تامپسون اضافه شده است. "هنگامی که ما دوباره باز در سراسر کشور انجام خواهیم داد به طوری هوشمندانه و با همکاران که در آن با ما. حرکت رو به جلو ما فقط توان کار با صاحبخانه با آنها ما می تواند ایجاد مناسب و متقابلا سودمند است."

The original Punch Bowl Social on Broadway is expected to reopen.

پانچ اصلی کاسه اجتماعی در برادوی است که انتظار می رود به بازگشایی شده است.

Westword

در طول هشت سال گذشته تامپسون ساخته شده است تا پانچ کاسه اجتماعی با نام تجاری به بیش از پانزده مکان در سراسر ایالات متحده در تابستان گذشته این شرکت اعلام کرد با همکاری ترقه بشکه کشور قدیمی, فروشگاه, Inc., اما این معامله به پایان رسید و در ماه مارس زمانی که ترقه بشکه تصمیم به تمرکز بر روی هسته رستوران ها به جای ادامه به سرمایه گذاری در Punch Bowl اجتماعی است.

تامپسون است اعلام کرد که زمان دقیق بازگشایی برادوی پانچ کاسه اجتماعی یا آنچه آن را مانند به مشتریان پس از زمان کلرادو محدودیت محدود کردن اتاق ناهارخوری ظرفیت به 50 درصد با هیچ بازی مجاز است. و به عنوان یکی از برترین تجربی رستوران/بار مفاهیم در شهرستان PBS ساخته نشده بود برای take-صفحه اصلی کسب و کار است.

این برج کنترل در استاپلتون دیدم آن آخرین پرواز در آمده به دنور در سال 1995 و ساختمان نشسته استفاده نشده برای بیست سال قبل از پانچ کاسه اجتماعی شکست زمین وجود دارد. با عملیات یک بار دوباره آن می تواند برخی از زمان قبل از همه چیز از زمین دوباره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن