Op-Ed: در حال همسایگی به معنای صحبت کردن به همسایگان خود

این بهار در وسط COVID گیر من تصمیم گرفتم در نهایت به لکه حصار. این بود که در اوایل یا اواسط ماه آوریل هنگامی ک

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

این بهار در وسط COVID گیر من تصمیم گرفتم در نهایت به لکه حصار. این بود که در اوایل یا اواسط ماه آوریل هنگامی که ما همه هنوز هم کمی freaked در مورد همه چیز وجود دارد که اطلاعات زیادی در اطراف پرواز که هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه امن آن را حتی به خارج بروید.

در عین حال من به عنوان رنگ آمیزی حصار مردم سوار با دوچرخه و قدردانی من در رنگ آمیزی و یا به من گفت من در انجام یک کار خوب بدون هیچ دلیل دیگر از به همسایه. همسایه من هرگز واقعا صحبت های با در آمد بیش از, خود را معرفی کرد و اشاره کرد که من تا به حال یک سوراخ در کنار خانه من است که نیاز به توقف ، ما رو به چت و او به من کمک کرد تا با برخی از درختان مرده; من به او برخی از اضافی سهام من تا به حال از گرفتن آنها را. ما داشتند حرف زدند و پس از آن و زمانی که ما نقل مکان کرد و فقط یک زن و شوهر از هفته پیش او ارائه شده به نگه داشتن چشم در خانه برای ما. این همان چیزی است که باعث می شود استاپلتون چنین جامعه ای فوق العاده.

ماه گذشته استاد جامعه انجمن استاپلتون در زمان رای و تصمیم به حرکت به جلو با تغییر نام این محله با وجود این واقعیت است که این محله رای داده بودند در ماه اوت سال 2019 به نگه داشتن نام و نام خانوادگی. به اعتقاد من این تصمیم ساخته شده با بهترین نیات اما من هم معتقدم این اشتباه بود و بیشتر به نقطه, unneighborly. رئیس MCA گفت که "تغییر اجتماعی نیست و معمولا اتفاق می افتد از طریق دموکراسی" و ستایش شد در رسانه ها برای این تصمیم. اما ما نیست دولت ایالات متحده و همسایگان از استاپلتون نیست مانند جورج والاس ایستاده در درب مدرسه. از وصول هیئت مدیره می دانست که این ده ماه پیش; همین دلیل است که آنها فکر می کردند که رای مناسب بود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حال حاضر مالکان استاپلتون یک مانع برای پیشرفت. که یک راه عادلانه برای فکر کردن به همسایه خود و فکر کردن در مورد همسایه خود را مانند است که سمی است.

زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد, من عاشق دوش گرفتن با سگ برای پیاده روی را از طریق محله و او را دوست داشت چمن. او نود و پوند غول schnauzer و رول بر روی چمن و لذت بردن از خودش به طور کامل. یک روز یکی از همسایه ها که در ایوان به من نزدیک شد. او گفت: "من از آنها بدم میاید به این می گویند اما می تواند شما باید سگ خود را آبیاری اینجا ؟ من واقعا متاسفم برای پرسیدن اما کشتن چمن من."

من در مورد آن خوشحال. من مطمئن هستم که من زیر لب چیزی مبهم و رفت. هنوز هم پس از او گفت که من سعی کردم یکی دیگر از مسیر. معلوم سگ من عاشق این یکی حتی بهتر وجود دارد چمن وجود دارد فقط وحشی کلرادو دشت. من هنوز هم احساس عجیب و غریب در مورد همه چیز تا زمانی که من دیدم که مقدار بسیار زیاد از تلاش های همسایه قرار داده و به حیاط خود را: او در خارج وجود دارد, حفر, هرس, هرس هر فرصتی به او کردم.

من کاملا مطمئن هستم که او نمی تواند متوقف کرده اند من در هر راه قانونی که من تا به حال حق را به من سگ وجود دارد. من می توانستم با افتخار رژه سگ من در حیاط خود را و اجازه دهید او انجام کسب و کار خود را وجود دارد. و من می میرم "انجام کار درست" از نظر فنی. اما آن را نمی توانست به همسایگی.

من خوشحالم که من را متوقف و به گوش همسایه که من فکر کردم در مورد نحوه عمل در مورد چگونه ما می توانیم با هم زندگی می کنند و همراه حتی زمانی که ما را قبول ندارند.

چگونه ما می تواند ما را شگفت محله حتی بهتر است ؟

آن را با این ادعا حق با تو و به خورد شخص در طرف دیگر. ما سیاست پر است از که و استاپلتون است. من فکر می کنم ما باید سیاست بیشتری مانند محله ما از راه دیگری در اطراف.

یکی دیگر از وجود دارد بیشتر خودخواه دلیل من خوشحالم که من را نمی تعفن در مورد همسایه درخواست من اجازه نمی دهید من سگ توالت در حیاط خود را. زمانی که من رنگ آمیزی نرده های دوستان که به من کمک کرد که در روز و اغلب پس از تماشای خانه هنگامی که ما دور شد و همان همسایه از من خواست که برای جلوگیری از چمن خود را. اگر من تا به حال ساخته شده تلاش او نمی خواهد که یا و تمام محله خواهد بود بدتر کردن آن.

من فکر می کنم ما باید به آنچه مردم از استاپلتون فکر می کنم با یک دوم و نهایی الزام آور رای دادن. بیایید با هم به عنوان همسایه و گوش دادن به هر یک از دیگر.

فرانک Conry است که آن را حرفه ای و استاپلتون صاحب خانه پس از سال 2018 است.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این قطعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب