Op-Ed: چه آتش در سن گابریل ماموریت چپ پشت

سن گابریل ماموریت سوخته شنبه. ماموریت اگر چه در خارج از شهرستان های مرکزی به هویت تخیل و پیچیده استعماری گذشته

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

سن گابریل ماموریت سوخته شنبه. ماموریت اگر چه در خارج از شهرستان های مرکزی به هویت تخیل و پیچیده استعماری گذشته از لس آنجلس. L. A. تنها گهگاه هایش با آن پیچیدگی است. آن را آسان تر است به ساده برای کاهش ماموریت به Junipero Serra که مجسمه تا چند هفته پیش بود در مقابل این ماموریت برای مشاهده سرا به عنوان سنت و یا نسل کشی قاتل. این تمایل به شرایط فعلی بحث اما ماموریت — و افرادی که آباد آن دو قرن — در حال راه پیچیده تر از آن است.

آتش داشتن کاهش ماموریت به یک جزئی خراب تناقض نیروهای ما را به دیدن این ماموریت برای همه است که در آن است. سن گابریل در میان سایت های من, پسر جسی که یک عکاس و من به دنبال شده است در پنج سال گذشته. ما انجام شد یک کتاب در مورد کالیفرنیا گذشته است که نشسته است در چشم ساده پنهان.

در حال حاضر چند ساعت از گرما و شعله را ساخته اند برخی از جسی عکس های تاریخی. ماموریت باقی مانده است اما بسیاری از داخل کلیسا که او عکس, متوقف به وجود داشته باشد.

درهم گذشته باقی مانده است بیش از حد. اولین روزنامه گزارش در مورد آتش گفت: کلیسا شد 249 اما ساختمان جوانتر است. اصلی ماموریت در ریو هندو — از آن حزب از pobladoresکشیش و سربازان که تاسیس لس آنجلس در سال 1781 رفتگان — رها شده بود به دلیل جاری شدن سیل. ماموریت کنونی آغاز شد در سال 1794 به پایان رسید و در سال 1806. این اولین بار نیست که آن را تا حدی از بین رفته. آن را دچار آسیب قابل توجهی در زلزله بزرگ سال 1812.

تبلیغات

نگاه از نزدیک و شما ببینید این کلیسا دارای یک مور و مسلمان هوا. پدر آنتونیو Cruzado که نظارت ساخت و ساز آن کپی almenas که کلاه ستون از کلیسای جامع در کوردوبا زادگاه خود در اسپانیا. که کلیسای جامع شده بود یک بار یک مسجد.

کالیفرنیا آغاز شد و با فتح و ماموریت خود را پژواک قبل از فتح مسلمان در اسپانیا و یک مسیحی تازه مسلمانان, اما آن را می شود حتی بیشتر پیچیده تر از آن است. در سن گابریل گذشته ایجاد یک گرداب است که باعث می شود آن را آسان به لغزش را به 18 قرن مکزیک قرون وسطی اسپانیا و باستانی خاور نزدیک فراموش کردن که این یک کلیسا. در توده سرخپوستان خواه یا ناخواه پر کلیسا. به ندرت می تواند ما نام آنها را در سن گابریل میگل بلانکو از باخا ماموریت و یک استاد ماسون نظارت ساخت و ساز. Remigio, یک سان گابریل نوچه کمک او.

Gabrieleños ساخته شده و ماموریت آنها شورش علیه آن به رهبری نیکولاس جثه که تا به حال غسل تعمید شده و تبدیل به یک alcadeو Toypurina بود که یک زن شمن. او تبعید شد و پس از سرکوب شورش. او غسل تعمید شد بعد از تغییر نام او به ماریا Regina, ازدواج یک سرباز بود و چهار فرزند. برخی از فرزندان او به عنوان Californios. هویت تغییر دهید.

بسیاری از مدرن Gabrieleños باقی می ماند کاتولیک و حتی کسانی که نمی شناخت گذشته خود را در این ماموریت است. زمانی که من در بازدید از این ماموریت جولیا Bogany یک Gabrieleño/Tongva سالمند led تورهای ویژه وجود دارد.

تبلیغات

ویرانی Tongvas و دیگران مدیون به ماموریت اما فقط به عنوان بسیار به مکزیکی و آمریکایی که موفق اسپانیایی. آنها کسانی بودند که در زمان Gabrieleño زمین بهره برداری Gabrieleño کار و بسیاری از بازماندگان را به تبعید. وسواس ما با سررا پنهان این همه.

سن گابریل کمک به ایجاد مدرن جنوب کالیفرنیا و همچنین El Pueblo de Nuestra Señora la Reina de لس انجلس. آن مرکزی به ماموریت اسطوره است که تبدیل به ماموریت های توریستی.

و سن گابریل همچنان به منعکس کننده مدرن لس آنجلس. تودهها به طور موقت آواره از کلیسا برای اولین بار به دلیل همه گیر و در حال حاضر آتش در زبان انگلیسی, ویتنامی ،

در این ماموریت است. قابل توجه است که چقدر شما می توانید ببینید.

تبلیغات

ریچارد سفید یک استاد بازنشسته تاریخ در دانشگاه استنفورد. آخرین کتاب او با عکاس جسی Amble سفید است "کالیفرنیا مواجهه: تجسم اسطوره و تاریخ است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب