اورنج کانتی در حال حاضر دوم-بدترین شیوع کروناویروس در کالیفرنیا

اورنج کانتی در حال حاضر دوم بیشتر coronavirus عفونت در کالیفرنیا به عنوان منطقه و دولت همچنان دست به گریبان با

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

اورنج کانتی در حال حاضر دوم بیشتر coronavirus عفونت در کالیفرنیا به عنوان منطقه و دولت همچنان دست به گریبان با سنبله های تیز در تعداد موارد تایید شده.

تجمعی COVID-19 مورد تعداد در اورنج کانتی بود 29,986 شنبه فقط جلوتر از کنار رودخانه شهرستان را 29,983. فقط لس آنجلس بالاتر است و با حدود 160,000 موارد است.

بیش از 14 روز گذشته اورنج کانتی گزارش کرده است 12,104 اضافی COVID-19 موارد شکل است که مسیرهای پیاده روی تنها که از لس آنجلس با توجه به بار' coronavirus ردیاب. در آن زمان رودخانه شهرستان تایید کرده است 9,428; San Bernardino County, 8,754; و سان Diego County, 7,135.

زمانی که حسابداری برای جمعیت, اما, اورنج کانتی گزارش شده کمتر به طور کلی مورد در هر 100000 نفر از ساکنان لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان اما بیش از سن دیگو شهرستان.

تبلیغات

برآورد 14,366 مردم بهبود از coronavirus به تاریخ در اورنج کانتی با توجه به بخش مراقبت از سلامت سازمان است.

اورنج کانتی نیز گزارش دوم بیشتر coronavirus-ارتباط مرگ و میر در کشور بیش از 14 روز گذشته با 127 از آن 493 کل مرگ و میر را تایید کرد بیش از آن دوره.

به طور کلی تنها در لس آنجلس با 4,104 مرگ و میر و رودخانه با 588 از دست داده اند بیشتر ساکنان به کوروناویروس. هر دو کسانی که در شهرستانهای استان نیز دیده می شود بیشتر مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان از اورنج کانتی در حالی که سن برناردینو و سن دیگو دیده اند کمتر با توجه به بار' ردیاب.

تبلیغات

در طول یک کنفرانس خبری هفته گذشته اورنج کانتی اجرایی فرانک کیم گفت که او فکر نمی کنم منطقه مورد نرخ خارج از خط با کسانی که از کشورهای همسایه.

"بدیهی است که برخی از روز وجود دارد که در آن یک شهرستان است که بالاتر از دیگر," او گفت: "اما من نمی بینم ما به عنوان یک دورافتاده در شهری بزرگ شهرستان در جنوب کالیفرنیا است."

در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر اورنج کانتی به نظر می رسید به فرار ویرانگر شیوع مرگ و عوارض آن ضربه دیگر بخش های دولت به خصوص L. A. شهرستان نمی بالای 100 تایید COVID-19 مرگ و میر تا مارس 9, بیش از دو هفته پس از Riverside County آمار ترسناک است که نقطه عطف و توجه به بهداشت عمومی داده است.

تبلیغات

برخی از مقامات ذکر شده در این شهرستان در اوایل اعداد به عنوان شواهدی وجود دارد که این منطقه آماده بود تا به طور گسترده تر بازگشایی کسب و کار است که توقیف زیر در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

اما عنوان شده است مورد ایالت اورنج کانتی را بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی شده است و به دنبال آن تیز upticks در تایید coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

با موارد افزایش در نرخ هشدار دهنده Gov. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت محدودیت در هفته گذشته دوباره به توقف همه داخل سالن غذاخوری و میله باغ وحش و موزه ها. بیش از دو دوجین شهرستانهای بر دولت نظارت list — از جمله اورنج کانتی — مجبور شدند به شاتر ورزشگاه الاذکار دفاتر با غیرضروری کارگران مراکز و داخلی عملیات در ناخن و مو سالن.

تبلیغات

اورنج کانتی کشیده شده عناوین سیاسی و عموم عقب هل دادن در برابر برخی از محدودیت ها به منظور کمک به مانع این بیماری را گسترش.

نقطه عمده ای از مشاجره بوده است که آیا ساکنان باید ملزم به پوشیدن ماسک. در اوایل ماه ژوئن شهرستان بهداشت عمومی افسر استعفا داد و پس از دو هفته حملات کلامی از جمله تهدید به مرگ بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی بعدا لغو این قوانین در میان فشار شدید به جای "به شدت توصیه" که ساکنان سایش پوشش صورت در ملاء عام.

Newsom صادر ایالت ماسک سفارش در مدت کوتاهی پس از اینکه چگونه stringently چنین مورد نیاز خواهد بود به دنبال و یا اجرا در سطح محلی باقی مانده است دیده می شود.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب