همه گیر نشان می دهد که تضاد بین آمریکا و اروپا شبکه های ایمنی

Coronavirus همه گیر است زور زدن امنیت اجتماعی شبکه در سراسر جهان و تاکید تیز تفاوت در رویکرد بین جوامع ثروتمند

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر است زور زدن امنیت اجتماعی شبکه در سراسر جهان و تاکید تیز تفاوت در رویکرد بین جوامع ثروتمند مانند ایالات متحده و اروپا است.

در اروپا و سقوط در فعالیت های کسب و کار است که باعث دستمزد پشتیبانی از برنامه هایی که در حال نگه داشتن میلیون ها نفر در این کار در حال حاضر. در مقابل در ایالات متحده بیش از 33.5 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری و نرخ بیکاری افزایش یافت به 14.7%. کنگره گذشت 2 تریلیون دلار در حمایت اضطراری, افزایش مزایای بیکاری و نوشتن محرک چک تا 1200 $در هر مالیات دهندگان.

که یک الگوی دیده می شود در اوایل رکود اقتصادی به ویژه بحران مالی جهانی و رکود بزرگ. اروپا بستگی به برنامه های موجود در لگد زدن که پمپ پول به جیب مردم. ایالات متحده از سوی دیگر متکی بر کنگره اقدام با عبور اضطراری برنامه های محرک اقتصادی به عنوان آن را در سال 2009 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و اخیر نجات بسته تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اقتصاددان Andre Sapir, یک عضو ارشد در Bruegel, موسسه تحقیقاتی در بروکسل گفت: سیاست بودجه در ایالات متحده نقش تا حدودی نقشی که در اروپا و رفاه سیستم پخش به این دلیل که آمریکا سیستم رفاه کمتر سخاوتمندانه و رکود اقتصادی می تواند بسیار شدیدتر بر کارگران است.

در رکود ایالات متحده کارکنان می تواند از دست دادن بیمه درمانی خود را اگر آنها از دست دادن شغل خود و نیز وجود دارد بیشتر در معرض خطر از دست دادن خانه از طریق سلب حق اقامه دعوی. از سوی دیگر اروپایی ها به طور معمول پرداخت مالیات بیشتر معنی آنها درآمد کمتر در زمان خوب است.

"در ایالات متحده, شما نیاز به نگه داشتن پمپاژ پول به اقتصاد به طوری که مردم همچنان به کار گرفته شود به دلیل آن است که از طریق کار گرفته شده است که آنها در حال محافظت" گفت: Sapir. "کدام بهتر است ؟ من قصد ندارم به این بحث به این دلیل است که واقعا یک مسئله بزرگ است."

ایالات متحده تمایل به رتبه های زیر به طور متوسط در اقدامات حمایت اجتماعی در میان 37 کشور از این سازمان برای توسعه اقتصادی و همکاری که اعضای آن عمدتا توسعه دموکراسی. ایالات متحده در آمد گذشته در زندگی مردم در فقر نسبی به معنی زندگی در نیمی از درآمد متوسط و یا کمتر با 17.8 درصد. کشورهایی مانند ایسلند, دانمارک, جمهوری چک و فنلاند کمتر از 6 درصد است.

در اینجا نگاهی به چگونگی امنیت اجتماعی شبکه از ایالات متحده و اروپا مقایسه کنید:

مزایای بیکاری

آمریکایی ها در بیکاری بودند جمع آوری و به طور متوسط حدود 372 هفتگی قبل از coronavirus زده. اما این میانگین می تواند طیف وسیعی از $215 در می سی سی پی به $543 در هاوایی است. بسته نجات داد بیکاری کارگران اضافی 600 دلار در هفته از طریق جولای. آن را نیز تمدید مزایای به کسانی که از دست رفته کار به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس که می تواند شامل پدر و مادر که نیاز به ترک شغل خود را از آنجا که مدارس تعطیل شد. اکثر ایالت ارائه شش ماه بیکاری اما در قوانین اضطراری می افزاید: 13 هفته.

مقایسه آلمان و بیکاری بهره مند می پردازد 60 ٪ از حقوق و دستمزد قبلی برای یک سال. فرانسه فراهم می کند تا 75 ٪ از قبلی میانگین دستمزد روزانه تا دو سال. مزایای بیکاری در فرانسه به طور متوسط از 1 ، 200 یورو ($1,320) در هر ماه.

و وجود دارد در اروپا کوتاه ساعت برنامه های که پرداخت بیشتر از حقوق کارگر اگر شرکت ها قرار داده و آنها را در کوتاه ساعت از طریق یک اختلال موقت. بیش از 10 میلیون کارگر در حال پرداخت است که راه در آلمان و حدود 12 میلیون نفر در فرانسه کمک به نگه بیکاری منطقه یورو به تنها 0.1 درصد افزایش در ماه مارس بیش از ماه فوریه به رقم 7.4%.

ایالات متحده اضطراری بسته شامل پول برای وام های ارزان قیمت برای کسب و کار است که می تواند بخشیده شود اگر این پول استفاده می شود عمدتا برای حقوق و دستمزد.

بیمه بهداشت و درمان

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق کارفرمایان خود را در حالی که یکی دیگر از 34 درصد دریافت مزایای از طریق برنامه های دولت مدیکر و مدیکید. به طور جداگانه 6 درصد بیمه شده به صورت جداگانه و 9 درصد در سال 2018 به حال هیچ بیمه در همه.

در اروپا, جهانی, پوشش بهداشت و درمان است که این قاعده به طور کلی بودجه حقوق و دستمزد یا مالیات های دیگر. یک مثال در بریتانیا خدمات بهداشت ملی است که بودجه با مالیات و ارائه مراقبت رایگان است که هزینه های دولت 7 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال است.

مزایای زایمان

کارگران ایالات متحده را به عنوان پرداخت نشده خانواده ترک اما هیچ قانون فدرال نیاز به کارفرمایان خصوصی برای ارائه مرخصی خانواده. در بخش خصوصی 16 درصد از کارگران تا به حال دسترسی به مرخصی خانواده از مارس سال 2018 است. برخی از ایالت ها ارائه مرخصی خانواده بیمه برای 4 تا 10 هفته. ایالات متحده تنها کشور در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به ارائه مرخصی با حقوق برای مادران جدید است.

در فرانسه در مقابل مادران را به عنوان حداقل 16 هفته مرخصی برای فرزند اول خود را و باید حداقل 8 هفته. از فرزند سوم به بعد به آنها اجازه داده 26 هفته. کارگران روزانه مرخصی زایمان کمک هزینه تا 89 یورو ($94.50). اما برخی از مشاغل خود را مطلوب تر می پردازد تا پرداخت کامل حقوق.

دانمارک می دهد 52 هفته مرخصی والدین پس از تولد و یا تصویب به اشتراک گذاشته شده توسط پدر و مادر; آیا در حقوق و دستمزد کامل یا نه بستگی به محل کار موافقت نامه.

ناتوانی

حدود 8.3 میلیون آمریکایی جمع آوری مزایای از کار افتادگی به دست آورده از طریق کمک های امنیت اجتماعی. پرداخت به طور متوسط $15,100 سالانه فقط بالاتر از سطح فقر برای یک فرد خانوار از $12,760. استانداردهای سختگیرانه و اکثر برنامه های کاربردی را تکذیب کرد; افرادی که واجد شرایط نیست باد ممکن است در مواد غذایی تمبر یک معاش اولیه برنامه. ایالات متحده در رتبه 30 در میان 36 کشورهای OECD در هزینه های تمام اشکال از کار افتادگی مربوط به کار و یا بیماری است.

در فرانسه کاملا غیر فعال هستند واجد شرایط برای دریافت بیمه سلامت پرداخت حداقل 292.80 یورو ($311) یک ماه و بیش از 1,714 یورو ($1,825). کسانی که کاملا قادر به کار و همچنین بستگی دارد به کمک برای کارهای روزانه واجد شرایط برای 1,418 به 2,839 یورو ($1,510 به $3,027) در ماه است. پرداخت را می توان در ترکیب با سایر اشکال از درآمد مشمول مالیات و کمک های امنیت اجتماعی.

هزینه های

در اروپا بیشتر سخاوتمندانه اجتماعی شبکه های ایمنی در هزینه تا حد زیادی از طریق پرداخت مالیات وضع شده بر کارگران و کارفرمایان است.

در ایالات متحده کمک های امنیت اجتماعی به میزان 6 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2018 به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه. در فرانسه آن را تقریبا سه برابر بیشتر در 16 ٪ از تولید ناخالص داخلی سالانه در حالی که در آلمان آن را فقط بیش از 14 درصد است.

___

سیلوی Corbet و جان لستر در پاریس جاش Boak در واشنگتن و Jan M. اولسن در کپنهاگ کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن