پدر و مادر و مدیریت آموزش آنلاین در طول همه گیر

این مطالب ارائه شده توسط JSSA. این COVID-19 همه گیر است و ایجاد تغییر در نظام خانواده به عنوان بسیاری از پدر و

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

این مطالب ارائه شده توسط JSSA.

این COVID-19 همه گیر است و ایجاد تغییر در نظام خانواده به عنوان بسیاری از پدر و مادر خود را پیدا کنید با پوشیدن کلاه homeschool, معلم, در علاوه بر این به کار از خانه و حفظ خانواده خود مسئولیت.

در حالی که این افزایش زمان صرف با هم ارائه می دهد اتصال فرصت های آن نیز به شمار چالش برای پدر و مادر که نیاز به مدیریت خود, کودکان, یادگیری, برنامه روزانه و گاه به گاه meltdowns اطراف یادگیری از خانه. شاید سخت ترین بخش این است که آنها در حال انتظار برای انجام تمام این میان استرس و عدم اطمینان از جهان اطراف ما.

در اینجا چند راهنمایی برای braving از طریق به چالش کشیدن این کار در حالی که حفظ همه سلامت عقل:

  1. ما همه در این با هم – این غیر معمول تلاش زمانی که کودکان و پدر و مادر به طور یکسان ممکن است احساس ضعف و از انواع. حفظ ارتباط باز, اعتبار و عادی فرزندتان احساسات و به آنها یادآوری کنید که شما وجود دارد برای حمایت از آنها.
  2. ایجاد یک برنامه روزانه – ایجاد یک روال می تواند ارائه ساختار و قابل پیش بینی در طول زمان از عدم قطعیت. بسته به سن کودک شما و رشد و نمو مرحله شما می توانید با استفاده از ویژوال, برنامه, تنظیم آلارم و کمک به کودک خود را تزئین برنامه خود را و یا رنگ هر فعالیت پس از آن تکمیل شده است. درگیر شدن در ایجاد خود را روال و برنامه می تواند به توانمند سازی و کمک به آنها برای حفظ یک حس کنترل در طول این زمان. را رنگارنگ Sharpies و به آنها کمک کند و آنها را تشویق به ایجاد یک برنامه برای بهبود مهارت های سازمانی.
  3. کار آن خارج ماندن از لحاظ جسمی فعال دارای مزایای بسیاری برای سلامت جسمی و روحی ما و مطالعات نشان داده اند که ورزش می تواند در بهبود یادگیری است. مطمئن شوید که برای پیاده سازی ورزش در فرزند شما در زندگی روزمره. پیاده روی دوچرخه سواری و یا حضور در یک مجازی تناسب اندام کلاس. این نیز می تواند یک زمان بسیار خوبی برای ارتباط با فرزند خود را.
  4. آن را اهل تفریح و بازی – دریافت آب خلاق خود را جریان به خصوص با کودکان در خاص است. بازی معلم و دانش آموز و توانمند سازی کودک خود را با داشتن آنها بازی نقش معلم و "آموزش" شما خود را در مهارت های تازه آموخته. باید نوجوان خود را با استفاده از یک خشک پاک کردن هیئت مدیره به فرآیند یادگیری بیشتر جذاب است.
  5. توسعه بر اساس صفحه اصلی 504 طرح – کودکان مبتلا به ADHD و اضطراب هنوز هم ممکن است بهره مندی از امکانات رفاهی که آنها به طور معمول دریافت در مدرسه است که شما می توانید پیاده سازی در خانه. ایجاد محیطی آرام منطقه مورد مطالعه با حواس او را پرت. باید fidgets به راحتی در دسترس (شما می توانید ایجاد یک آرامش جعبه با کودک خود حاوی fidgets حسی و مبتنی بر تسکین دهنده اشیاء به طور خاص برای زمان مطالعه). شکستن وظایف و ارائه معافیت های کوتاه در بین تحصیل.
  6. تمرین و مدل خود-دلسوزی شما خودتان انجام دهید و کودک شما یک سرویس با کاهش انتظارات خود و پذیرش این واقعیت است که شما هر دو انجام بهترین خود را. در حالی که شما ممکن است یک مربی آموزش دیده وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری است که می تواند در خانه و خارج از فرزندتان علمی برنامه درسی. این فرصت را برای آموزش فرزند خود را خود تنظیم مهارت شده اند که مربوط به موفقیت تحصیلی. یک نفس عمیق بکشید, استفاده از آرام بخش خود-صحبت کردن با صدای بلند ("من احساس ضعف من نیاز به یک 'زمان'") را به یک استراحت مختصر و شرکت در فعالیت های تسکین دهنده. با انجام این کار شما به کودک خود را که شما می توانید هر دو به گزاف گویی و مقابله با این با هم.

JSSA است که در اینجا برای کمک به. اگر شما می خواهم به برنامه مشاوره با مجوز JSSA روان, بهداشت حرفه ای لطفا تماس 301-816-2633.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن