کالیفرنیا به انتشار 8,000 زندانیان به امید کاهش coronavirus بحران

به عنوان بسیاری به عنوان 8,000 کالیفرنیا زندانیان منتشر می تواند جلوتر از برنامه در یک اقدام بی سابقه تلاش برا

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

به عنوان بسیاری به عنوان 8,000 کالیفرنیا زندانیان منتشر می تواند جلوتر از برنامه در یک اقدام بی سابقه تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 در داخل زندانها با بیش از نیمی از اخبار منتشر شده انتظار می رود تا پایان ماه.

اعلام روز جمعه توسط برترین مشاوران به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ارائه شده استارک شواهد وخیم شرایط بهداشتی در چندین کالیفرنیا زندان. روز دوشنبه بالا افسر پزشکی برای زندان ایالتی سیستم حذف شد از موضع خود را زیر انتقاد از اهل بیت نقل و انتقالات که اعتقاد به رهبری به یک مقدار بزرگتر coronavirus مشکل در زندانها از وجود این بهار.

مقامات در وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت: به عنوان بسیاری از 8,000 زندانیان می تواند واجد شرایط اولیه برای انتشار تا پایان ماه اوت. کسانی که به جرم جنایات خشونت و جنایات جنسی خواهد بود فاقد شرایط لازم برای انتشار است. تنها کسانی که با یک سال و یا کمتر از چپ به خدمت در نظر گرفته خواهد شد واجد شرایط.

"این اقدامات گرفته شده برای ارائه برای سلامت و ایمنی زندانی جمعیت و کارکنان" اصلاحات وزیر رالف دیاز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "هدف ما برای اجرای این فشار اقدامات در راه است که هم راستا هر دو سلامت عمومی و امنیت عمومی."

تبلیغات

این اولین تلاش Newsom به نشانی گسترش ویروس در correctional facilities. در ماه مارس وکیل فرماندار گفت: قضات فدرال که دولت در نظر گرفته شده برای تسریع در انتشار به عنوان بسیاری به عنوان 3,500 زندانیان بودند که ظرف 60 روز از خود را که قبلا برنامه ریزی شده تاریخ انتشار. در همه مقامات زندان می گویند تلاش های خود را در "فشار" از کالیفرنیا سیستم زندان در طول همه گیر منجر به یک زندان جمعیت که منقبض شده توسط حدود 10000.

Newsom در روز پنج شنبه گفت: حدود 2,400 مردم در کالیفرنیا 35 زندانها باید آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله 1,314 در شمال کالیفرنیا سن کوئنتین زندان ایالتی.

"این است که مسائل جدی و نیاز به جدیت از هدف است. مردم فقط گفت: فقط انتشار هزاران و هزاران نفر از مردم" Newsom گفت. "هر یک از این موارد جدی و چالش برانگیز وجود دارد و این یک مسئولیت است که می آید با این کار اما یک حس عمیق فوریت و همچنین به خارج کردن سیستم در یک عاقلانه و متفکرانه راه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب