سازمان های پلیس در حال ممنوع کردن بحث برانگیز گردن نگه دارید و پس از جورج فلوید مرگ

سازمان های اجرای قانون و مقامات منتخب در سراسر کشور نقل مکان کرد و به سرعت در این هفته به ممنوعیت ماموران با ا

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

سازمان های اجرای قانون و مقامات منتخب در سراسر کشور نقل مکان کرد و به سرعت در این هفته به ممنوعیت ماموران با استفاده از یک بحث برانگیز گردن نگه دارید, پاسخ به سراسر کشور خشم و انزجار بیش از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس که به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و اعضای مجلس قانونگذاری کالیفرنیا سیاه و لاتین در قفقاز به نام برای یک ایالت ممنوعیت کاروتید دارد که شامل قرار دادن فشار بر طرف یک فرد گردن برای محدود کردن جریان خون.

این حرکت به دنبال اعتراضات گسترده که باعث شد بیش از یک دوجین سازمان های اجرای قانون در کالیفرنیا — از جمله سن دیگو پلیس و کلانتر بخش — اعلام در روزهای اخیر است که آنها را متوقف خواهد کرد ماموران با استفاده از کاروتید گردن محدودیت.

"همه ما شاهد این اعدام گفت:" مجلس مایک Gipson (D-Carson) نویسنده سرب از لایحه معرفی شده جمعه که ممنوعیت استفاده از نگه می دارد در سراسر کالیفرنیا. "این بود که فراتر از قانون موجود که اجازه یک افسر صلح به استفاده از نیروی مناسب برای اثر دستگیری برای جلوگیری از فرار و یا برای غلبه بر مقاومت است."

تبلیغات

کاروتید داری روش تدریس به پلیس شامل یک افسر با استفاده از یک دست است و به طور قابل توجهی متفاوت از تصویری-ثبت اقدامات مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل در Floyd مرگ است. اما این تصویر از 46 ساله مرد از دست دادن هوشیاری با یک افسر زانو فشار به گردن تولید شده تجدید انتقاد از تاکتیک های پلیس مانند کاروتید نگه دارید.

شهر مینیاپولیس موافقت جمعه به ممنوعیت استفاده از تمام chokeholds از جمله گردن محدودیت به عنوان بخشی از توافق با وزارت مینه سوتا حقوق بشر است.

کاروتید داری, همچنین شناخته شده به عنوان یک جای خواب نگه دارید و یا خون خفه کردن یک مشکل تاریخ است.

لس آنجلس پلیس کمیسیون به شدت محدود شده و استفاده از آن در سال 1982 پس از مرگ یک دوجین مردان سیاه و سفید و سپس-رئیس پلیس لس آنجلس Daryl دروازه بدنام نظر که آمریکایی های آفریقایی تبار در حال مرگ بودند به این دلیل که "رگ یا عروق از سیاه پوستان را باز نکنید تا به عنوان سریع به عنوان آنها را در مردم عادی است."

تبلیغات

دیگر سازمان های اجرای قانون ادامه به اجازه دارد با محدودیت های کمتری.

یک بار تجزیه و تحلیل California Department of Justice داده یافت که اجرای قانون در سراسر کشور گزارش داد افسران به طور جدی مجروح شدن 103 نفر در حالی که با استفاده از کاروتید گردن محدودیت از 2016 از طریق 2018 ترین سال های اخیر که داده های در دسترس هستند.

دو نفر کشته و 91 شد و ناخودآگاه به سمت چپ. مردم سیاه و سفید که نوشتن حدود 6.5 درصد از جمعیت کالیفرنیا ساخته شده تا 23 درصد از مردم مجروح گردن محدودیت. مردم سفید اختصاص 33 درصد از حوادث و Latinos 38 درصد است.

تحلیل شمارش حوادث که در آن کاروتید دارای ذکر شده بود در داده ها به عنوان شدید ترین نوع از زور استفاده می شود.

تبلیغات

سن دیگو شهرستان کلانتر رهبری دولت با 21 کاروتید محدودیت که منجر به صدمه جدی با توجه به بار' تجزیه و تحلیل داده ها.

"در جامعه نگرانی و پس از مشورت با بسیاری از مقامات منتخب در سراسر کشور, من توقف استفاده از کاروتید محدودیت معاونان من بلافاصله موثر" San Diego County Sheriff لایحه گور گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

سن دیگو شهرستان پلیس مقاومت کرده بود و خواستار ممنوعیت کاروتید نگه می دارد به تازگی به عنوان در سال گذشته گفت: استفاده از روش با خیال راحت صدها بار و می تواند کمک به پایان دادن برنامه به طور بالقوه خطرناک برخورد به سرعت قبل از آنها تشدید می شود.

اما رئیس پلیس دیوید Nisleit گفت: در این هفته که او را به توقف استفاده از گردن نگه می دارد بلافاصله.

تبلیغات

ادارات پلیس در سانتا کروز, عجمان, Oceanside, کورونادو و لا مسا اعلام کرده اند ممنوعیت های مشابه. در ساکرامنتو شهردار دارل استاینبرگ به نام برای یک بررسی در مورد اینکه آیا به ممنوعیت بحث داری.

شین هریس رئیس انجمن حمایت از مردم اتحاد برای عدالت گفت: ادارات محلی ساخته شده "از نظر اخلاقی حق" تصمیم به توقف استفاده از "خطرناک" کاروتید نگه دارید.

"ما دیگر می تواند استفاده از این نوع محدودیت برای قطع شریان در طول هر دیگر" هریس گفت. "اما من فکر می کنم که ما یک مقدار زیادی به انجام کار بیشتر بر اصلاح کلانتر و ادارات پلیس در سراسر ایالت کالیفرنیا. من فکر می کنم که ما در یک نقطه عطف در امریکا که در آن ما در حال رفتن به یک راه به سوی پیشرفت و یا راه دیگر به سمت عقب."

لس آنجلس سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس معرفی یک حرکت ترغیب بخش کلانتر و 46 سازمان های پلیس در شهرستان خود را به اصلاحات استفاده-از-نیروی سیاست از جمله محدود کردن و یا منع استفاده از کاروتید نگه می دارد chokeholds و strangleholds. این حرکت خواهد شد روز سه شنبه در هیئت ناظران' نشست.

تبلیغات

هنگامی که با استفاده از یک کاروتید برگزاری یک افسر قرار می دهد فشار بر روی شریان های کاروتید به آهسته و یا مسدود کردن جریان خون. اگر به درستی استفاده فرد می افتد ناخودآگاه. اما آن نیز می تواند منجر به آسیب یا مرگ.

در سال 2016 یک بیکرزفیلد افسر پلیس با استفاده از یک کاروتید نگه دارید و به زانو در آوردن 63 سال سن خوزه کسر Vilorio که بعد از درگذشت blunt-نیروی ضربه و گردن فشرده سازی با توجه به برگزاری با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

Vilorio برخاستیم و تهدید به دوست دختر خود را با یک کارد بزرگ و سنگین است که بعد. افسر تیموتی McIrvin در پاسخ به Vilorio آپارتمان دیدم مرد مسلح و اعمال کاروتید نگه داشتن او را برای 10 تا 15 ثانیه تا آگاهی او از دست داده با توجه به دپارتمان بررسی این حادثه است. یک افسر دیگر به زودی متوجه Vilorio نبود تنفس و انجام CPR تا امدادگران وارد شده است. Vilorio درگذشت در بیمارستان یک روز بعد.

McIrvin استفاده از کاروتید نگه تلقی شد در بخش سیاست, به گزارش از آژانس بحرانی حادثه بررسی هیئت مدیره.

تبلیغات

بیکرزفیلد پلیس گروهبان. ناتان McCauley این هفته گفت که این اداره در حال بررسی سیاست های خود را بر کاروتید نگه دارید و اثربخشی آن است. گروه وب سایت را نشان می دهد افسران شاغل نگه 22 بار از سال 2016 از طریق 2018.

برخی از مأموران اجرای قانون به مدت طولانی استدلال خطرات ناشی از استفاده از کاروتید نگه دارد و پر از شکوفه و دفاع از این روش به عنوان امن اگر به درستی استفاده می شود. آنها می گویند که ممنوعیت آن در دسترس نباشد می تواند در نتیجه ماموران با توسل به خطرناک تر روش های به زانو در آوردن مقاومت در برابر شک مانند با استفاده از باطوم و یا سلاح گرم است.

با توجه به بار' تحلیل ایالت داده افسران حمله در 74 درصد از کاروتید حوادث گزارش شده به دولت است. در 94 درصد از تمام حوادث, فرد محدود بود و غیر مسلح.

اد Obayashi یک Plumas County sheriff معاون و استفاده از نیروی مشاور کالیفرنیا Assn. از آموزش پلیس ماموران گفت: ادارات پلیس برای سال منتقل کرده اند و دور از کاروتید با استفاده از تکنیک های مختلف است که از یک سبد که در آن فشار اعمال شده به نای.

تبلیغات

"نقطه تمام است که برای رندر کسی ناخودآگاه و قطع نمی کردن راه هوایی خود را, اما آن را به طور بالقوه می تواند منجر به که" Obayashi گفت. "شما هنوز هم باید بازوی خود را در اطراف کسی گردن."

تعداد کلی کاروتید محدودیت و در نتیجه آسیب جدی کم است با توجه به میلیون ها نفر از پلیس فعل و انفعالات رخ می دهد که هر سال در کالیفرنیا, او گفت:. افسران آموزش دیده چگونه به استفاده از گزینه های دیگر مانند اسلحه تیزر یا اسپری فلفل.

Obayashi گفت: بسیاری از نمایندگان گشت زنی در مناطق روستایی بدون شریک و نیاز به قادر به استفاده از یک کاروتید گردن داری اگر آنها احساس می کنید زندگی خود را در خطر هستند.

"من می دانم که مواردی که نمایندگان مجبور به مبارزه برای زندگی خود را و آنها خود به خود. ما نمی خواهد به دور است که گزینه ای از آنها را با توجه به انفرادی ماهیت پلیس در این شهرستان," او گفت:.

تبلیغات

در مینیاپولیس مورد افسر درک چوین استفاده زانو خود را برای اعمال فشار به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. به عنوان فلوید بر روی زمین دراز او التماس کرد: "من نمی توانم نفس بکشم." کلمات خود را تکرار آخرین درخواست از اریک گارنر گزارشی که در سال 2014 کشته هنگامی که یک افسر پلیس نیویورک قرار داده و او را در یک سبد.

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر از مینیاپولیس افسران متهم شده اند با كوچكتر.

رابرت Weisberg, استاد دانشگاه استنفورد, دانشکده حقوق گفت: در حال حاضر وجود دارد "بدون شک جدی درک عمومی مشکل" در مورد استفاده از گردن نگه می دارد اما او تاکید کرد که روش مورد استفاده توسط پلیس مینیاپولیس است در خط با آنچه که افسران در کالیفرنیا آموزش دیده برای انجام.

"این یک لعنت به زانو در مرد را گردن" Weisberg گفت. "این واقعا فقط یک سادیستی راه برای نگه داشتن او در زمین است."

تبلیغات

دولت وزارت دادگستری نیاز به سازمان گزارش تنها مواردی که در کاروتید دارای منجر به آسیب جدی و یا مرگ. در لس آنجلس به لانگ بیچ اداره پلیس چراغ همه سازمان ها با 12 حوادث گزارش شده در طول دوره سه سال با توجه به دولت داده است. ریورساید پلیس گزارش 17 حوادث و سان برناردینو پلیس وارد شش.

L. A. شهرستان کلانتر بخش گزارش دو حادثه که منجر به آسیب جدی و اداره پلیس لس آنجلس یک حادثه روی داده را نشان می دهد.

کلانتر ستوان جان Satterfield گفت: سیاست اداره طبقه بندی کاروتید نگه می دارد به عنوان یک خطر بالا روش. از سال 2010 و معاونان باید با استفاده از نگه 193 بار با مرگ او گفت:.

گردن دارای مدت طولانی است که ممنوع و یا محدود توسط پلیس لس آنجلس. در سال 1982 دروازه ارشد ممنوع نوار بازوی سبد که در آن یک افسر با استفاده از ساعد به اعمال فشار به طور مستقیم در مقابل نای و پس از 24 سال سیاه رانندگان شکایت کرد در تلاش برای منع حرکت می کند.

تبلیغات

هفته بعد پلیس شهر کمیسیون رای به محدود کردن استفاده از کاروتید نگه دارید بعد از مرگ جیمز Mincey جونیور, a 20-year-old مرد سیاه و سفید که قرار بود در یک کاروتید نگه دارید بعد از پیشرو افسران در یک ماشین با سرعت بالا چیس. مرگ او 16 بیش از هفت سال است که نسبت به کاروتید داری تایمز گزارش داد در سال 1993 زمانی که شورای شهر موافقت به پرداخت $450,000 حل و فصل به Mincey پدر.

پلیس لس آنجلس هنوز هم اجازه می دهد تا ماموران برای استفاده از یک کاروتید داری اما محدود آن را برای موقعیت های که در آن نیروی مرگبار توجیه است. این روش به ندرت استفاده می شود پلیس لس آنجلس سوابق نشان می دهد. آن استفاده شده است که در مجموع هفت بار پس از 2015 توجه به بخش 2019 استفاده-از-نیروی گزارش.

بار نویسنده کارکنان پاتریک McGreevy و Teri فیگوئروا San Diego Union-Tribune کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن