آخرین: واتیکان برجسته گرفتاری های دریایی کارگران

مادرید — اسپانیایی ها در دو مناطق شمالی رای گیری در انتخابات منطقه ای روز یکشنبه در میان تدابیر شدید امنیتی اق

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

مادرید — اسپانیایی ها در دو مناطق شمالی رای گیری در انتخابات منطقه ای روز یکشنبه در میان تدابیر شدید امنیتی اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیشتر از coronavirus.

مقامات منطقه ای در هر دو کشور باسک و گالیسیا را ممنوع و بیش از 400 نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از ترک خانه های خود برای رای دادن.

اسپانیا دادگاه عالی حمایت از تصمیم گیری در یک نماز جمعه در پاسخ به شکایت توسط احزاب مخالف در هر دو منطقه.

رای دهندگان باید پوشیدن ماسک صورت برای رای دادن باقی می ماند و 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا در مراکز رای دهی که مجهز به دست عفونی.

هر دو دولت های منطقه در اصل به نام انتخابات برگزار می شود در آوریل 5, اما به تعویق افتاد و آنها را با توجه به افزایش سریع عفونت است که اسپانیا می تواند تنها در مهار توسط قفل کردن این کشور تا ماه ژوئن.

مقامات بهداشتی در حال تماشای کوچک شیوع بیماری در هر دو منطقه و همچنین در سایر نقاط اسپانیا. بیش از 28000 COVID-19 مرگ تایید شده است در اسپانیا.

محافظه کار حزب در گالیسیا و باسک regionalist حزب PNV امیدوار به ماندن در قدرت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Coronavirus مرگ و میر را طولانی-انتظار می رود به نوبه خود برای بدتر

— تماس های تصویری, جدا کردن اتاق خواب: Bolsonaro اولین COVID هفته

— Virus موارد بالا به شدت در آفریقا و هند به عنوان نابرابری نیش

— فرماندار ژاپن در جزیره اوکیناوا خواستار یک فرمانده نظامی ایالات متحده را سخت تر اقدامات پیشگیری و شفافیت بیشتر ساعت پس از مقامات گفته بودند که بیش از 60 تفنگداران دریایی در دو پایگاه آلوده شده اند coronavirus طی چند روز گذشته.

— صربی پلیس آنها را بازداشت 71 نفر پس از درگیری های خشونت بار در طول شب چهارم از تظاهرات ضد دولتی که در ابتدا موجب شده توسط یک اعلام کرد مستند در برابر جدید کروناویروس.

— سیاه مردم رو به ترکیبی از عوامل استرس زا کارشناسان نگرانی می تواند بر نرخ خودکشی. انزوا و کمبود ارائه دهندگان خدمات سلامت روان و نژادی تروما برخی از عوامل ضربه به طور همزمان.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

دهلی نو — هند coronavirus caseload نزدیک شدن 850,000 با یک رکورد افزایش 28,637 در 24 ساعت گذشته باعث شد مقامات به اعلام یک هفته ای مستند در کلید غرب مرکز فن آوری بنگلور.

جدید تایید موارد در زمان ملی در مجموع به 849,553. وزارت بهداشت در روز یکشنبه همچنین گزارش دیگری 551 مرگ و میر در مجموع 22,674.

هند پیشی روسیه در تعدادی از موارد است و در حال حاضر پشت در ایالات متحده و برزیل با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جنوبی کارناتاکا دولت که آن را hub بنگلور به مایکروسافت و اپل و آمازون دفاتر تمدید یکشنبه مستندات به یک هفته از آغاز روز سه شنبه.

دهلی نو و بمبئی و چنای و بنگلور و پونا در میان کلید شهرهای هند شاهد افزایش عفونت. چند متحده نیز اعلام کرده اند دقیق مستندات در مناطق پر خطر.

___

CARSON CITY, Nev. — نوادا قانونگذاران باید پمپ ترمز خودرو خود به اورژانس جلسه ویژه چون کسی که در قانون گذاری ساختمان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اتحاد تشکیل جلسه پس از قانونگذاران می تواند تعادل بودجه دولت در میان بینی $1.2 میلیارد کسری ناشی از آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر.

اما در روز جمعه اعضای هیات اعلام کرد که کسی در ساختمان با این ویروس آلوده هر چند فرد را نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

در شنبه 13 نوادا نمایندگان مجلس تصمیم گرفت آنها را در حال حاضر شرکت از راه دور در جلسه اضطراری و طرفین توافق کردند که به زنگ تفریح تا دوشنبه صبح. که به زمان برای قانونگذاران زمان برای آزمایش و کارکنان برای پاسخ به یک لیست طولانی از سوالات است که قانونگذاران خواسته اند در جلسات.

___

تایپه, تایوان تایوان — دارای پیچیده سالانه جشنواره با مراسم جوایز آن را به عنوان مراحل بیشتر رویدادهای عمومی پس از نگه داشتن آن شیوع کروناویروس به چند صد نفر.

بازیگران و دیگر به انتظارنشسته بودند تا برای شاخه های عکس اجتماعی فاصله شنبه شب و شرکت کنندگان نمی پوشیدن ماسک صورت در تاریخی Zhongshan سالن در پایتخت خود حاکم بر جزیره چین سواحل شرق.

مقامات دولتی می گویند وجود داشته 451 تایید coronavrius موارد و هفت مرگ و میر در این جزیره است که دارای جمعیت حدود 23 میلیون نفر است.

همچنین در روز شنبه یک بازی بیس بال در شهرستان تیچونگ جلب بیش از 10 ، 000 طرفداران برای اولین بار در این فصل است. مقامات بهداشتی شده اند به تدریج اجازه می دهد جمعیت بزرگتر از فصل بیس بال آغاز شد و در مارس با طرفداران.

___

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس مقامات گزارش داده اند که دولت رکورد از 1,061 به تازگی تایید کرد coronavirus موارد برای یک روز اما هیچ جدید مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

مقامات بهداشتی دولت گفت: در مجموع برای COVID-19 موارد در حال حاضر در ایستاده بود 27,864. دولت می گوید مرگ و میر remainw در 313 وقوع است که برای ردیابی آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

درست است تعداد موارد در آرکانزاس است و به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

آرکانزاس' ویروس موارد را به طور چشمگیری افزایش یافته است پس ممکن است زمانی که دولت شروع اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

___

SANTA FE, N. M. — ایمنی در کار تنظیم کننده در نیومکزیکو دستور داده اند خارج شده و به یک فروشگاه در شهر لاس کروسس پس از چهار کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در سه هفته گذشته.

مکزیک جدید اداره کل محیط زیست گفت: منظور نیز نیاز به خارج برای تست فروشگاه کارگران برای cordonavirus و کاملا ضد عفونی کردن ساختمان

خارج سخنگوی پدرو Mucciolo می گوید در یک بیانیه است "با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از خوب بودن از کسانی که در داخل فروشگاه ما تحقق مراکز و مراکز توزیع."

___

اکلاهما, شهرستان Oklahoma گزارش کرده است 687 بیشتر موارد تایید موارد جدید کروناویروس — دوم بیشترین افزایش روزانه از پیگیری از وقوع مارس آغاز شد.

شنبه روزانه تعداد دوم شد و تنها به ضبط 858 مورد جدید گزارش روز سه شنبه. آخرین افزایش می یابد به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 19,779 پس از ردیابی مارس آغاز شد. اوکلاهما مقامات می گویند 15,136 بیماران بهبود یافته اند.

مقامات بهداشت نیز گزارش داد پنج جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 آوردن دولت تلفات برای وقوع به 421.

___

پنجره, سنگ, Ariz. — ملت ناواهو مقامات گزارش 10 اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 به عنوان قبیله وسیع رزرو باقی می ماند در زیر آخرین آخر هفته مستند های اعمال شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

قبیله مرگ و میر افزایش به 396 از جمعه.

قبیله ای مقامات همچنین گزارش 56 اضافی تایید COVID-19 مورد افزایش رزرو مجموع به حدود 8,100. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

این مستند آغاز شد و جمعه شب به پایان می رسد و در ساعت 5 شنبه. همه کسب و کار در نوجو ملت نیز نیاز به بستن در طول مستند.

___

سالت لیک سیتی — کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران خواسته است همه اعضای آن در ایالت یوتا به سایش پوشش صورت در ملاء عام.

منطقه رهبران می گویند استفاده از ماسک یک نشانه خوب شهروندی است.

این Deseret News گزارش می دهد که ایالت یوتا منطقه ریاست جمهوری ارسال درخواست در یک ایمیل به شب جمعه است. این منطقه در انتخابات ریاست جمهوری تحت اقتدار حد نصاب از دوازده رسولان.

با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نزدیک به 900 تایید ویروس موارد گزارش شده جمعه در ایالت یوتا است. به طور کلی یوتا تا به حال بیش از 28,000 مورد تأیید و 207 مرگ و میر ناشی از این ویروس به عنوان روز.

___

AUSTIN تگزاس — جدید کروناویروس در ادامه به قطع یک نوار از طریق تگزاس با مقامات دولتی گزارش یک رکورد 10,351 جدید موارد تایید شده برای این روز است.

افزایش گزارش روز شنبه آورده دولت در مجموع موارد COVID-19 به بیش از یک چهارم میلیون نفر از زمان شروع ردیابی در اوایل ماه مارس.

یک رکورد 10,083 COVID-19 بیماران بستری در حالی که 99 جدید مرگ و میر گزارش شده از شنبه. کل دوم تنها به رکورد 105 گزارش روز شنبه آورده و دولت را به طور کلی مرگ و میر به 3,112.

شهرستان هریس که شامل بخش عمده ای از هوستون و بسیاری از حومه آن تا به حال فعال ترین موارد تقریبا با 27,000. دالاس کانتی که شامل دالاس و حومه آن در آمد و در دور دوم در حدود 13,000.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی گزارش دیگری 13,497 تایید coronavirus موارد در مجموع 264,184 از جمله 3,971 مرگ و میر. بیش از یک سوم از موارد جدید در این نقطه داغ از Gauteng استان که شامل ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا.

در حال حاضر بیمارستان های دولتی ابراز نگرانی در مورد کمبود های موجود تخت و پزشکی اکسیژن است. درصد از آزمایشات است که مثبت است در حال حاضر بیش از 25 درصد است اما موسسه ملی بیماری های عفونی می گوید که می تواند منعکس کننده هر دو در افزایش عفونت و هدفمند تر تست.

این کشور وزیر بهداشت گفت: "طوفان" که مقامات شده اند هشدار به شهروندان در مورد وارد کرده است.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی گزارش شده اضافی 69 مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس.

تا کنون شده است که بیش از 2,150 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در آریزونا.

دولت اضافه شده 3,038 موارد تایید شده در آخرین روز آوردن مجموع به 119,930. آریزونا نیز یک رکورد با 3,485 بيماران بستری برای COVID-19 همانطور که از جمعه.

بیمارستان caseloads باید رسید از آریزونا یکی از نقاط داغ برای coronavirus پس از رژیم صهیونیستی است. mlb آرام ماندن-صفحه اصلی سفارشات و محدودیت های دیگر است.

___

پاریس — همسر یک راننده اتوبوس که در اثر صدمات پس از او چهار مسافر به پوشیدن ماسک می خواهد "نمونه مجازات است."

چهار نفر در بازداشت هستند برای حمله از فیلیپ Monguillot در جولای 5 در یک ایستگاه اتوبوس در بینن باد از جنوب غرب فرانسه است.

این بینن دادستان می گوید Monguillot بود حمله و پس از او چهار مسافر در اتوبوس خود را به پوشیدن ماسک صورت می باشد که روی فرانسه حمل و نقل عمومی به دلیل coronavirus. او توهین تحت فشار قرار دادند اتوبوس و به شدت مورد ضرب و شتم و لگد به سر دادستان گفت.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در شنبه اعزام وزیر کشور برای پاسخگویی به راننده بیوه پس از مرگ او اعلام شد جمعه. او در بیمارستان بستری شده بود در وضعیت بحرانی است.

ورونیک Monguillot گفت: وزیر جرالد Darmanin که او و سه دختر شد "نابود" با مرگ.

___

دهلی نو — سوپراستار بالیوود آمیتا باچان می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و بستری در بمبئی.

در یک توییت در روز شنبه 77 ساله باچان گفت: خانواده و کارکنان نیز آزمون قرار گرفته و در انتظار نتایج.

او 44 ساله و پسر و همکار بازیگر, Abhishek Bachchan, توییتی شنبه شب که او نیز دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است و در بیمارستان بستری است. او در توصیف علائم خود را به عنوان خفیف.

سالمند باچان عمل کرده است و در بیش از 200 فیلم های هندی بیش از پنج دهه گذشته. او همچنین یک سیاستمدار سابق و مجری تلویزیونی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن