پدر و مادر مورخان اصرار DC شهردار Bowser خود به آغاز Wilson بالا تغییر نام

هزاران نفر از مردم امضا طومار درخواست لوئیس Ferebee, the d. C. مدارس صدراعظم آلمان برای تغییر نام Tenleytown

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

هزاران نفر از مردم امضا طومار درخواست لوئیس Ferebee, the d. C. مدارس صدراعظم آلمان برای تغییر نام Tenleytown را وودرو ویلسون دبیرستان.

و در حال حاضر این گروه در پشت این درخواست با ارسال نامه ای به شهردار سی موریل Bowser خود به دنبال حمایت از او.

در هفته های پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس بسیاری از جوامع در حال بررسی ارتباط این نام عطا محلی خود مدارس بالا است. در سی هزاران نفر از ساکنان را امضا طومار خواستار وودرو ویلسون بالا به تغییر نام خود را.

اگر موفق به مدرسه خواهد پیوستن به لیست کسانی که تغییر نام داد و یا در آستانه بودن تغییر نام داد: Robert E. Lee, T. C. Williams, جب استوارت و فیرفکس دبیرستان تیم های ورزشی استفاده می شود که به رقابت به عنوان "شورشیان" در میان آنها هستند.

وودرو ویلسون 28 بود رئیس جمهور ایالات متحده خدمت دو از نظر شروع و در سال 1913.

در این دوره با توجه به تعداد سی مورخان Wilson فلج تحرک آمریکایی های آفریقایی تبار بود که شغل در دولت فدرال است.

ویلسون تفکیک قبلا یکپارچه خدمات مدنی و تنزل مقام تعدادی از سرپرستان. مورخان متهم ویلسون از کوتاه قدی رشد منطقه سیاه جامعه تنها نیم قرن پس از جنگ داخلی به پایان رسید.

جودیت Ingram یک از بنیانگذاران سی تاریخچه و عدالت جمعی یکی از گروه های فشار برای حذف ویلسون نام از مدرسه. اینگرام یک پدر و مادر از زمان دانشجویی و یکی دیگر که فارغ التحصیل از ویلسون در گذشته بوده است.

او گفت که او معتقد است که یک رئیس جمهور که توقف فرصت برای مردم در سی نباید افتخار توسط یکی از شهر متنوع ترین مدارس بالا است.

"همه دانش آموزان آن مدرسه سزاوار احترام و شایسته به احساس خوش آمدید زمانی که آنها راه رفتن در درهای که مدرسه" اینگرام گفت.

او گفت: تجلیل از یک شخص مانند ویلسون می فرستد یک فقیر پیام زمانی که در کل جامعه باید با ارج نهادن به آرمانهای تنوع و احترام و برابری و شمول است.

فشار برای تغییر نام می آید بر روی پاشنه از دانشگاه پرینستون اخیر تصمیم به حذف ویلسون نام از آن دانشکده سیاست عمومی.

در نامه ای به Bowser خود این گروه نوشت که این در حال حاضر پشتیبانی از سی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش و آن را می خواهد شهردار حمایت بیش از حد. آن پرسیده شد که چرا او نیست در حال حاضر حمایت برای تغییر.

"شهردار Bowser ما تماس بگیرید شما برای پایان دادن به سکوت امروز و شروع به تغییر نام" گروه نوشت. "واشنگتن ممکن است سریع ترین راه برای پایان دادن شرم آور وفاداری به یک مخدوش نشانده اما آن می تواند هنوز این مدل برای تایید ما ارزش های مدنی بیش از نژادپرست تاریخ است که همچنان به شکل شهر ما بی عدالتی است."

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de