پدر و مادر با عجله به استخدام آموزگار و ایجاد یادگیری غلاف. اما نه همه گزینه های

تبلیغات شروع به ظاهر در رسانه های اجتماعی تقریبا بلافاصله پس از لس آنجلس Unified School District گفت: دانشگاه

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

تبلیغات شروع به ظاهر در رسانه های اجتماعی تقریبا بلافاصله پس از لس آنجلس Unified School District گفت: دانشگاه باقی خواهد ماند بسته برای شروع سال تحصیلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما به دنبال یک TA/دانشجو برای کمک به الاییواسدی مجازی یادگیری برای سال تحصیلی جدید. پدر و مادر WFH. بچه ها 5th 3 و برنامه به طور بالقوه K. ما در حال شروع یک آموزش غلاف را با خانواده های دیگر. هر TA در westside ... به دنبال کار می کند؟"

"ISO: معلم/معلم برای 2 کلاس و کمی مهربانتر اگر ممکن است. خواهد بود به میزبانی بسیار کوچک غلاف در حیاط پشت ما."

"من به دنبال یک TA یا معلم برای کمک به تسهیل آموزش از راه دور با من دوقلو 1st کلاس و من 5th grader. من فکر می کنم 3-4 ساعت در روز 4-5 روز در هفته... جوشیدن اضافه شده من واقعا خوب بیکر."

تبلیغات

بسیاری از مدارس در سراسر کالیفرنیا بسته برای آینده قابل پیش بینی خانواده ها با منابع مالی در حال عجله برای استخدام مربیان و معلمان به تقویت آموزش از راه دور با کودکان به صورت جداگانه و یا در گروه های کوچک در بزرگ حیاط یا خانه و ایجاد یک شبه coronavirus کلبه صنعت: "آموزش غلاف."

چنین گروه از خانواده های همسایه یا همکلاسی هستند در نتیجه از پدر و مادر که باید به طور کامل بازگشت به کار و دیگر نمی تواند در تحصیل و فشار سرپرست آموزش آنلاین به تنهایی. آنها reimagining آموزش و پرورش در شرایط خود را به نگه داشتن فرزند خود را در مسیر آکادمیک و اجتماعی است.

ناراضی با کیفیت از آموزش از راه دور در Millikan مدرسه در شرمن اوکس مریم Qudrat, استاد Cal State ساحل طولانی و از بنیانگذاران گروه پدر و مادر نگران L. A. گفت: او با توجه به اشتراک منابع با پدر و مادر به بچه ها با هم و استخدام معلمان.

Fabielle, Covington, اقامت در خانه مادر در کستیک است که به دنبال استخدام یک معلم خصوصی برای پسرش که در حال ورود به کلاس دوم. "کل زوم چیز کار نمی کند برای ما," او گفت:.

تبلیغات

اما این شتاب حرکت می کند بیشتر می تواند تشدید سهام شکاف میان فقیر و غنی دانش آموزان آموزش و پرورش, محققان می گویند. محروم لاتین و سیاه و دانشجویان و کسانی که بدون کامل دیجیتال دسترسی زبان آموزان زبان انگلیسی و کسانی که با معلولیت خواهد بود چپ و حتی دورتر ،

علاوه بر این کم درآمد لاتین و سیاه و سفید خانواده های نامتناسب رنج از COVID-19 عفونت است. دانش آموزان در آن جوامع هستند کمتر احتمال دارد به یک خانواده محیط مساعد برای یادگیری غلاف و برخی از والدین می گویند که ترس از اجازه دادن به خارجی ها به خانه های خود.

اما یادگیری دانش آموزان در فرد با یک معلم "در حال گرفتن توسعه اجتماعی و عاطفی از با هم بودن از لحاظ جسمی — و با خیال راحت امیدوارم — که در انزوا کودکان در حال گرفتن نیست" گفت: UC برکلی آموزش و پرورش و آفریقایی استاد مطالعات Janelle اسکات.

مقامات آموزش و پرورش توصیه می کنیم در برابر podding.

تبلیغات

"در فرد 'غلاف' چین نیست با فعلی بهداشت عمومی دستورات در برابر تجمعات با افرادی که بخشی از خانواده" L. A. شهرستان اداره آموزش و پرورش سخنگوی مارگو Minecki گفت.

چه غلاف مانند نگاه?

اگر چه برخی از خانواده ها و دانش آموزان باید تنظیم خوبی برای یادگیری آنلاین یادگیری غلاف جنبش به دست آوردن کشش.

پس از L. A. یکپارچه تعطیل بازنشسته معلم جولی Kohner که تبلیغ خدمات خود را در همسایه دریافت کرده پنج تا 10 تماس بعد از پدر و مادر, او گفت:. خانواده های بسیاری با کودکستان یا کلاس اول دبستان کودکان خواسته اند برای تدریس خصوصی فردی و یا در غلاف پنج تا شش فرزند بود که در دیدار با یکی از پشت حیاط خود را و یا در Kohner را Bel-Air, حیاط خلوت که او گفت: قرار است تا با 6 پا جداول. همه می پوشند, ماسک, او گفت:.

Kohner برنامه ای برای استفاده از مدارس موجود فاصله-آموزش درسی — دانش آموزان باقی خواهد ماند ثبت نام در مدارس و گسترش آن با ریاضی املا نوشتن زبان انگلیسی با داستان سرایی های هنر و موسیقی است. او در یک تدریس خصوصی نرخ 60 دلار در ساعت است. اما غلاف آموزش یک مفهوم جدید — او هنوز مشغول به کار است که رای دادن ،

تبلیغات

در حالی که تدریس خصوصی در صنعت است که به خوبی تاسیس شرکت pivoting برای دیدار با "غلاف" تقاضا گفت: روم nicole anne, مالک و مدیر اجرایی+ تدریس خصوصی.

او مقایسه, هوای آزاد, تدریس خصوصی به منزل ناهار خوری با کودکان و نوجوانان به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و معلمان "معلق در هوا." شرکت خود را غلاف خدمات آن آغاز خواهد شد Aug. 1 هدف برای تکمیل و ساخت مدارس زوم یادگیری است. در یک سناریو به احتمال زیاد او گفت: صبح پس از آموزش از راه دور از فرزند زمان مدرسه غلاف خواهد در یک خانه با یک معلم به کار با دانش آموزان به استاد مفاهیم اطمینان مشق شب انجام می شود و با ارائه فعالیت های غنی سازی از جمله پروژه های هنر.

Slavinksy گفت که او ارائه شده است "در اوایل پرنده" قیمت گذاری برای غلاف اعم از $20 تا 55 دلار در هر بچه در هر ساعت. مستقر در دره سان Fernando او فیلدینگ درخواست از استودیو شهرستان شرمن اکس برنت وود ، و سانتا مونیکا. سازمان های غیر انتفاعی نیز پرداخت این شرکت به ارائه برخی از تدریس برای دانش آموزانی که نمی توانیم آن را از جمله پرورش جوانان است.

The Nandi Stewart family

رئا Nandi استوارت و شوهرش مایک استوارت redid بلند, ساحل, حیاط خلوت, وقتی قرنطینه شروع به دانستن است که آنها را با استفاده از این فضای اجتماعی فاصله اجازه دهید به دانش آموزان برای پروژه های گروه.

(Allen J. Schaben / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

زمانی که تعطیلی آغاز شد و در ماه مارس رئا Nandi استوارت و خانواده اش مجددا راه طولانی خود را در ساحل خلوت و افزود: مبل جدید مجموعه برای ایجاد یک فضای اجتماعی-فاصله بازدیدکننده داشته است و گروه کار خود را در دبیرستان سن پسر و دختر. او خانه را به سه نفر دیگر از نوجوانان — همسایگان و دوستان نزدیک از فرزندان او — که پدر و مادر را ضروری شغل در طول روز.

"ما تصمیم به باز کردن آن را به طور عمده برای سلامت روانی بچه های ما, و من فکر می کنم آن را کمک به آنها را با انگیزه" به واقع فراموش مدرسه, او گفت:. "ما در زمان خطر محاسبه شده. اما برای منزوی کردن کودکان و به آنها در Infinite و اسنپ چت در تمام طول روز بدون دیدن دوستان خود را فقط حس را ندارد دیگر."

"من شده اند قادر به انجام این کار'

اما همه دارای یک حیاط خلوت و نه پول به استخدام مدرس و یا معلم.

"من شده اند قادر به انجام این کار است چرا که بسیاری از دوستان آنها نمی خواهند که تماس فیزیکی" گفت: ماریا Thalia کرمنا که دو فرزند حضور لیلیان خیابان مدرسه ابتدایی در جنوب L. A.

تبلیغات

"ما بیشتر طبقه کارگر و ما به کارخانه ها و ما را به اتوبوس" کرمنا گفت. "[ما] برخورد و تعامل بیشتر با افراد دیگر و بیشتر سطوح."

جولیا اورتیز و سه فرزند — قرون 18 و 17 و 10 — همه خواب بر روی تشک های بادی در پدر و مادر خود را' بیل هایقتس صفحه اصلی. در طول روز مدرسه یک کودک کار می کند از اتاق نشیمن یکی از مادر و یکی از مادر بزرگ اتاق. آن را دشوار است برای حفظ و او 10 ساله پسر از دست دادن علاقه به مدرسه و سقوط دورتر پشت سر گذاشت.

غیر انتفاعی جوامع در مدارس لس آنجلس فراهم می کند که ترک تحصیل پیشگیری و سایر خدمات برای حدود 1000 خانواده در L. A. در حال کار برای پیدا کردن و پرداخت هزینه برای یک معلم خصوصی است که کمک خواهد کرد Ortiz را از راه دور گفت: مدیر اجرایی المر Roldan. سازمان نقشه برداری آن خانواده برای ارزیابی نیاز به آموزگار و جمع آوری کمک های مالی.

اما بر خلاف موافقت نامه های خصوصی در میان خانواده های این سازمان را مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل و نمی تواند صندوق در فرد تدریس خصوصی و یا غلاف.

تبلیغات

علاوه بر این برخی از خانواده ها از جمله Ortiz را احساس نمی راحت اجازه می دهد غیر خانوار بازدید کنندگان را به خانه خود را. "ما در حال رفتن به می دانم که دقیقا جایی که آنها بوده ام" اورتیز گفت. "من نمی خواهم به افشای بچه ها من به هر یک از آن."

این متفاوت شرایطی می تواند تاثیر عمده ای بر نابرابری آموزشی بسیاری از طرفداران می گویند.

"مدارس در حال رفتن به به رسمیت شناختن است که شکاف های یادگیری می رویم به بزرگتر ... چون بچه ها که در حال ارتباط گرفتن و که در حال ورود به سیستم در حال رفتن به بسیار آماده تر گفت:" UCLA آموزش و پرورش استاد تایرون Howard. اضافه کردن به که منافع فرد در تعامل و تدریس خصوصی و مزیت مرکب است.

خانواده هایی که تکیه بر مدارس به ارائه کمک های خود را برای کودکان با معلولیت روبرو است چالش. بل مادر Joana ریکو کربجل پسر قرار است برای دریافت گفتار درمانی, اما نه گرفتن که درمان از راه دور. او نگران و در عین حال هنوز هم با راحت ترین کنترل از راه دور یادگیری برای کودکان است.

تبلیغات

در برخی از مدارس پدر و مادر در حال تلاش برای برنامه ریزی برای یادگیری است که کمک خواهد کرد که همه دانش آموزان است.

پدر و مادر و معلم Assn. در الدما مدرسه ابتدایی در هایلند پارک می فرستد پیام های در مورد منابع و پدر و مادر-سازمان زوم جلسات مانند پخت و پز, یوگا و جمعه رقص احزاب از طریق ایمیل و Facebook در زبان انگلیسی و اسپانیایی گفت: ورودی PTA معاون رئیس جمهور Kamren Curiel که باقی می ماند با دختران سنین 6 و 5 در حالی که شوهر او با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر.

"این آسان نخواهد بود و ما قصد داریم به بزرگ در آن" Curiel گفت. اما برای پدر و مادر که کارگران خط مقدم و یا کسی که انگلیسی صحبت نمی کنم "آن را به سقوط در کودکان و نوجوانان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب