پنتاگون-مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد می شکند باز بیش نظامی و تظاهرات

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس پنتاگون شلیک ایده خود را با استفاده از نیروهای نظا

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس پنتاگون شلیک ایده خود را با استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در سراسر ایالات متحده روز شنبه پس از آن معکوس البته در کشیدن بخشی از 82nd Airborne Division خاموش آماده به کار فوق العاده ای در درگیری میان ارتش آمریکا و فرمانده.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper نیز جلب سوزش نادر انتقاد از تهمت اولین وزیر دفاع, جیم Mattis در عمومی ترین مقاومت مواجه تهمت ریاست جمهوری از مردان او را در راس جهان قوی ترین نظامی است.

Mattis' ملامت به دنبال تهمت را تهدید به استفاده از ارتش به "تسلط" خیابان که در آن آمریکایی ها در حال نشان دادن پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در هنگام مرگ یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. رئیس جمهور تا به حال فرمانداران خواست به تماس از گارد ملی برای مهار تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و هشدار داد که او می تواند ارسال در وظیفه فعال نیروهای نظامی اگر آنها نیست.

Esper خشم مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه هنگامی که او گفت که او مخالف استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون به ظاهر در نظر گرفتن دندان ها از رئیس جمهور را تهدید به استفاده از قیام کنند. Esper گفت: 1807 قانون باید استناد در ایالات متحده آمریکا "تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است." او افزود: "ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر."

پس از خود را پس از آن سفر به کاخ سفید پنتاگون به طور ناگهانی لغو زودتر تصمیم به ارسال یک زن و شوهر از صد فعال-سربازان وظیفه از واشنگتن دی سی منطقه عمومی نشانه ای از رشد تنش با کاخ سفید در میان معترضان که پنتاگون بود که سیاسی در پاسخ به اعتراضات.

وزیر سابق Mattis بازنشسته دریایی طور کلی هر دو مورد تهمت و Esper در مقاله ای در اقیانوس اطلس شنبه برای در نظر گرفتن خود را با استفاده از فعال وظیفه نظامی در اجرای قانون و برای استفاده از گارد ملی در پاکسازی تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

"ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک 'battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به 'تسلط,'" Mattis نوشت:, مرجع نقل قول Esper و تهمت بود. "Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری—بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. "

روز پیش Esper دستور داده بود در مورد 1300 پرسنل ارتش به پایگاه های نظامی فقط در خارج از پایتخت کشور به عنوان برگ برنده وزن, آیا به استناد قیام عمل و ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به این شهر صحنه تظاهرات بزرگ که تفویض به خشونت و غارت بیش از آخر هفته. اما پس از یک شب آرام اجرا با استقرار گارد ملی و نیروهای مسلح از اجرای قانون فدرال عوامل مقامات وزارت دفاع گفت: نیروهای نظامی آغاز خواهد شد بازگشت به صفحه اصلی پایگاه خود را.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به اسوشیتد پرس گفت که این تصمیم عوض شد و پس از Esper بازدید به کاخ سفید است. کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت دستور تغییر دهید.

تغییر اضافه شده به سردرگمی بیش از رئيس جمهور را تهدید به استناد قیام عمل برای تظاهرات پس فلوید مرگ در مینیاپولیس. مقامات کاخ سفید نشان داده بود و حتی قبل از Esper نظرات که تهمت بود پشتوانه دور از استناد قانون هر چند مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت شد که Esper بیانیه منتقل "ضعف است."

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور هنوز هم مایل به اعزام فدرال آمريکا با وجود Esper نظرات.

"در صورت نیاز او را به استفاده از آن را," او گفت. "اما در این زمان او با تکیه بر صعودی خیابان با گارد ملی. این کار با اثر بزرگ است."

در همین حال رئیس جمهور شد در نظر گرفتن اعتبار برای استقرار فدرال و دیگر مأموران اجرای قانون به پایتخت کشور گفت: ارائه یک مدل متحده در مورد چگونه برای جلوگیری از خشونت و همراه با برخی از اعتراضات در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که عظیم نشان از نیروی مسئول تظاهرات در واشنگتن و دیگر شهرهای چرخش آرام تر در روز های اخیر و با تکرار انتقاد خود از فرمانداران که نمی مستقر خود گارد ملی به کمال است.

"شما باید به یک نیروی غالب," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس رادیویی جدید در روز چهارشنبه. "ما نیاز به قانون و نظم است."

بارها و بارها خواسته اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در خود پنتاگون رئیس McEnany گفت: "همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است."

Esper در پنتاگون اظهارات نیز به شدت با انتقاد از اقدامات پلیس مینیاپولیس برای این حادثه هفته گذشته که مشتعل شد. او به نام مرگ فلوید "قتل" و "یک جنایت وحشتناک."

وزیر دفاع خود را تحت آتش از منتقدان از جمله بازنشسته و ارشد نظامی افسران برای داشتن راه می رفت از کاخ سفید روز دوشنبه شب با تهمت و دیگران برای ریاست جمهوری عکس فرصت را در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی که قبلا خسارات از معترضان.

Esper گفت که در حالی که او آگاه بودند و به عنوان سنت جان او نمی دانست چه اتفاقی خواهد افتاد وجود دارد.

"من آگاه بود و نه عکس op اتفاق می افتد," او گفت:, و اضافه کرد که او نیز نمی دانند که پلیس تا به حال به اجبار منتقل مسالمت آمیز معترضان در میدان لافایت به روشن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او.

Mattis در مقاله خود به نام صحنه یک "سوء استفاده از قدرت اجرایی." ژنرال بازنشسته ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر سال 2018 پس از ماه ها درگیری با رئیس جمهور به عنوان برگ برنده اعلام کرد او به طور یک جانبه خروج سربازان آمریکایی از سوریه است.

کاخ سفید گذاشته مسئولیت دوشنبه وقایع در پارک لافایت در دادستان کل ویلیام بر گفته او به منظور برای اجرای قانون به روشن کردن اعتراض قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا جلوتر از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. McEnany گفت: این تصمیم بود اوایل روز دوشنبه بود اما نه اعدام شده اند در زمان Barr در پارک وارد شده به بررسی صحنه است. او به این منظور که در آن زمان.

McEnany گفت: اجرای قانون و انجام عملیات مناسب نیروی که شامل اسپری فلفل و دیگر عوامل شیمیایی و افسران سوار بر اسب و باطوم پاکسازی جمعیت ساخته شده تقریبا به طور کامل از معترضان مسالمت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن یک چرخش سیاسی در انتقاد از کشورهایی که خشونت را دیده اند. او گفت: "شما متوجه است که همه از این مکان است که باید مشکلات آنها در حال اجرا توسط خواهان. آنها در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات."

هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شنبه یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق.

این وضعیت در واشنگتن تا به حال تشدید دوشنبه, تبدیل شدن به قوی نماد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس تاکتیک و تجلی فیزیکی از لفظی فرهنگ جنگ او دامن زده پس قبل از او انتخاب شد.

این سرکوب به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در خارج از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او را به امن کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اذعان کرد او در بازدید از پناهگاه جمعه اما ادعا کرد که او تنها انجام یک بازرسی به عنوان اعتراضات خروشان در خارج از کاخ سفید گیتس.

سربازان از 82nd Airborne Division باقی می ماند در حالت آماده به کار مشترک در پایگاه اندروز در مریلند و فورت لی در ویرجینیا در خارج از واشنگتن است.

___

AP نویسندگان مایکل بالسامو و لولیتا C. Baldor در واشنگتن و سارا بلیک مورگان در غرب, Jefferson, کارولینای شمالی کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب