فرد مبتلا به کروناویروس در مراسم روز مادر, کلیسا, خدمات, در معرض 180 در Butte County

پس از یک فرد که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت مقامات بهداشت عمومی در

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

پس از یک فرد که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت مقامات بهداشت عمومی در بوت-سیلور باو شهرستان صادر شده به شدت دقت کنید هشدار به ساکنان به سرعت بیش از حد سرعت را از طریق فرایند.

فرد مثبت خود را دریافت نتایج آزمون روز پس از این سرویس که تا به حال بیش از 180 شرکت کنندگان در انتخابات روز جمعه گفت در انتشار اخبار.

تجمعات هر اندازه باقی می ماند ممنوع حتی در شهرستانهای استان است که در حال بازگشایی سریع تر از بقیه از کالیفرنیا. اما این سازمان برگزار شد که این خدمات تصمیم به باز کردن درهای خود را با وجود قوانین افشای کل جماعت به coronavirus, مقامات گفت.

"این تصمیم می آید در بسیاری از هزینه های ساعت و بار مالی برای پاسخ موثر به آهسته یا متوقف کردن گسترش COVID-19" از انتشار گفت و اشاره کرد که مقامات بهداشتی در حال کار به اطلاع همه کسانی که حضور داشتند از خدمات و آموزش آنها را به خود قرنطینه. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیز در حال همکاری با بهداشت و درمان همکاران برای به دست آوردن تست برای تمام شرکت کنندگان در انتخابات گفت:.

تبلیغات

"در این زمان سازمان است که در فرد خدمات و یا گردهمایی های در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در مجامع عمومی و محلی ما توانایی برای باز کردن در معرض خطر بزرگ" Danette, نیویورک شهرستان, بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت: ترغیب ساکنان به دنبال اقامت در خانه سفارشات.

"حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند می تواند علت عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده" نیویورک گفت.

Butte County یکی از 19 استان ها که دارای گواهی به دولت که آن را مطابق با شرایط اضافی برای کسب و کار برای بازگشایی شده است.

اکثریت قریب به اتفاق نهادهای مذهبی باید به دنبال آن دولت اقامت در خانه سفارش دهید. اما چند کلیسا را به چالش کشیده آن و در برخی موارد برگزار شده خدمات است.

تبلیغات

در اوایل این ماه یک قاضی فدرال حکم داد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال حق به ممنوعیت کلیسا مجامع به نفع سلامت عمومی در طول شیوع کروناویروس.

Newsom اقامت-در-خانه سفارش نمی نقض حقوق اساسی به مجمع و دین هنگامی که صلیب فرهنگ مسیحی مرکز در لودی بود دستور به توقف برگزاری خدمات قاضی جان مندز حکومت در ساکرامنتو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن