برنامه ای برای بازگرداندن اقدام مثبت در کالیفرنیا تخلیه مانع عاطفی پس از بحث

کالیفرنیا رای دهندگان خواهد بود پرسید: برای پاک کردن دولت را با 24 سال ممنوعیت اقدام مثبت در ماه نوامبر تحت یک

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

کالیفرنیا رای دهندگان خواهد بود پرسید: برای پاک کردن دولت را با 24 سال ممنوعیت اقدام مثبت در ماه نوامبر تحت یک پیشنهاد به تصویب جمعه توسط دولت و مجلس با حامیان استدلال تلاش خود را مهم تر از همیشه در میان در سراسر کشور تظاهرات برای برابری نژادی و عدالت است.

این طرح اعتصاب از کالیفرنیا قانون اساسی قوانین اعمال شده توسط گزاره 209 که ممنوع سازمان های دولتی و موسسات از درمان ترجیحی به افراد بر اساس نژاد و یا جنسیت. رای گیری اندازه گیری بادهای شدید سیاسی و فرهنگی بحث در سال 1996 آنجا که تمرکز بر تاثیر این دوران را اقدام مثبت سیاست برای ورود به دولت کالج ها و دانشگاه ها.

اگر چه پس از آن با چالش های حقوقی چپ گزاره 209 در کتاب مخالفان استدلال کرده اند قانون حفظ و تعمیق نابرابری در آموزش و پرورش و دولت فرصت های پیمانکاری برای یک نسل از سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا — واقعیت این لایحه حامیان گفته شده است هرگز بیشتر روشن است.

"جریان همه گیر و همچنین فجایع اخیر پلیس خشونت مجبور است از کالیفرنیا به اذعان عمیق نابرابری و گسترده نهادی شکست که نشان می دهد که خود را از نژاد و جنسيت هنوز ماده" گفت: Assemblywoman شرلی وبر (D-سن دیگو) نویسنده لایحه, مجلس, اصلاح قانون اساسی 5.

تبلیغات

ACA 5 در حال حاضر حرکت به سنا ایالتی که در آن باید آن را تصویب 25 ژوئن به منظور قرار داده شده در Nov. 3 ایالت رای گیری.

این بحث طولانی پیشنهادی رای گیری اندازه گیری شامل تنها دو مخالف صدای هر دو حزب جمهوری خواه قانونگذاران.

ارواین جمهوری خواه مجلس استیون چوی گفت که "دادن خاص و یا درمان ترجیحی به کسی بر اساس نژاد پرستی خود را یا در خود انجمن جنسیتی است."

مجلس جیمز گالاگر (R-یوبا سیتی) استدلال ACA 5 خواهد پایان دادن به تبعیض نژادی در کالیفرنیا سیستم آموزش و پرورش اصرار دارد که بی معلمان در جوامع کم درآمد نگهداری می شوند وجود دارد با تصدی قوانین است که به درخواست اتحادیه های معلمان.

تبلیغات

"شما می توانید بحث در مورد پذیرش و استفاده از بازگرداندن اقدام مثبت است اما آنچه ما انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که سیاه و سفید و قهوه ای و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دریافت که آموزش و پرورش؟" گالاگر گفت. "این یک گفتگو است که ما نیاز به داشتن. ما نیاز به رفتن حتی عمیق تر."

اما بیش از دو دوجین مجمع اعضای صحبت کرد که در طول چهار بحث گفت: 1996 قانون کهنه به عنوان وعده خود را به رای دهندگان در سال 1996 کمپین برای کمک به ایجاد یک "کوررنگ" جامعه است.

"نژادپرستی سیستماتیک متوقف نمی به دلیل [سرپا نگه داشتن.] 209" گفت: Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) که به ذکر او بهره مند از اقدام مثبت به عنوان یک دانشجوی حقوق در '90s. "و بنابراین آنچه که ما دیده ایم بیش از این نسل است که فرصت از دست رفته بسیاری از کودکان و نوجوانان در جوامع ما که تا به حال نشده که به نفع همه ما بود."

حمایت درخواست رای دهندگان به تجدید نظر اقدام مثبت بود در تضاد کامل 2014, هنگامی که یک شبیه تلاش دولت در کنگره به ارسال موضوع اقدام مثبت به رای دهندگان roiled قوه مقننه است. چند قانونگذاران در زمان رها تلاش پس از حمایت گروه هشدار داده است که بازگشت از اقدام مثبت خواهد محدودیت پذیرش کالج برای دانشجویان آمریکایی.

تبلیغات

اما کسانی که زخم های قدیمی مطرح دیر در بحث چهارشنبه که به طول انجامید بیش از دو ساعت است. مجلس اوان پایین (D-Campbell) گفت که به مراتب بیشتر ترکیبات تماس دفتر خود خواسته او را به رای دادن در برابر ACA 5 از کسانی که درخواست او را به حمایت از آن. او گفت: آمریکایی چینی در خصوص "بر این باورند که اگر شما انجام این کار سخت به عنوان شما گفته خواهد شد که شانس خود را بیش از حد."

دیگران گفت: این موضوع آنقدر روشن در جامعه آمریکا.

"برخی از مخالفان می خواهند شما را به این باور است که آمریکایی های آسیایی تبار به طور یک جانبه در مخالفت با اقدام مثبت," دیوید, مجلس چیو (D-سان فرانسیسکو) گفت: در طول چهار بحث است. "است که به سادگی درست نیست. ... من از شنیدن این همه وقت که من آسیایی آمریکایی تشکیل می خواهید بیشتر معلمان که مانند ما بیشتر مدیران, روسای دانشگاه ها بیشتر امدادرسان دو زبانه افسران پلیس. قانون فعلی مانع از آن است."

تبلیغات

در سال 2017, موضوع ظاهر دوباره زمانی که قفقاز به نمایندگی آسیایی آمریکایی قانونگذاران خواسته نامزد فرماندار از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به وزن در این که آیا مسابقه باید مورد استفاده در دانشگاه های پذیرش. Newsom و دموکراتیک رقبا ابراز حمایت از اقدام مثبت; خواه نامزد نمی پاسخ به این سوال.

چند موضوع بوده است که همواره مورد بحث در کالیفرنیا که در آن یک برخورد بیش از UC Davis' اقدام مثبت سیاست منجر به یک نقطه عطفی 1978 حکم توسط دیوان عالی ایالات متحده حفظ آن است. توسط 1995 محافظه کار فعالان معتقد بودند دولت رای دهندگان خواهد سرنگونی چنین سیاست ها و پیش نویس یک رای گیری اقدام به ساخت ضریح ممنوعیت دولت در قانون اساسی است.

گزاره 209 منع هر گونه تلاش برای "اعطای درمان ترجیحی" بر اساس جنسیت یا نژاد و گذشت در Nov. 5 سال 1996 با پشتیبانی از 55 درصد از رای دهندگان. مطالعات متعدد پس از جدا تاثیر آن و مخالفان ایستاده اند شرکت که متمم قانون اساسی انجام داده است هیچ چیز به حد نژادی و جنسیتی و تبعیض اقتصادی.

وبر یک دموکرات مجلس که دفاع و پشتیبانی تعدادی از صورتحساب او معتقد بود ریشه کن کردن سیستمیک نابرابری معتقد است که کالیفرنیا به ساخت سازگار پیشرفت در اوایل 1990s در کمک به nonwhite کارآفرینان و کسب و کار متعلق به زنان — مسیر رو به بالا, او گفت:, که به پایان رسید با عبور از گزاره 209.

تبلیغات

"از بین بردن [سرپا نگه داشتن.] 209 نمی خواهد حل تمام مشکلات," او گفت:. "اما آن را یکی از ابزار های بسیاری است که ما باید در کالیفرنیا می گویند کالیفرنیا سرزمین فرصت بزرگ است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب