شیرجه رفتن به گروه عذاب Earthdiver آلبوم جدید, ارباب هستی

اریک استوارت شده بود بازی در یک پانک-jazz trio در نیواورلئان به نام ناله ناظران اما زمانی که او به دنور در ماه

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

اریک استوارت شده بود بازی در یک پانک-jazz trio در نیواورلئان به نام ناله ناظران اما زمانی که او به دنور در ماه مه سال 2018 او کشیده شده بود به این شهر پر رونق خوانده و عذاب-صحنه های فلزی.

او شروع به تمیز کاری Craigslist ads اما او برای اولین بار چند عکس در پیدا کردن یک گروه جدید بیهوده بودند. در سپتامبر همان سال او در بر داشت برخی از نوازندگان که به نظر می رسید مانند یک بازی خوب است. پس از نوشتن پیام های عقب و جلو او تصمیم گرفت تا سعی کنید متراکم با آنها.

"زمانی که من کشیده تا به گاراژ و دیدم نارنجی باس پشته من می دانستم که رفتن به محل کار از" یاد می آورد استوارت. "هیچ یک از ما از کلرادو. همه ما از نقاط مختلف کشور و آوردن یک مجموعه منحصر به فرد از تأثیرات هر دو فرهنگی و موسیقی به جدول به شکل چیزی است که ما فکر می کنم بسیار جالب و جدید است."

این گروه که نام خود را Earthdiver شدن چهار سریع آهنگ ها و در ژانویه 2019 کاهش یافته است, EP, ترک چیزی Witchyبرای ارسال به عنوان یک نسخه ی نمایشی به سالن.

"ما سخت کار می کرد تمام بهار بازی به عنوان بسیاری از BarBar نشان می دهد که ما می توانیم پیدا کردن دوستان و به طور کلی فقط کار ما در برنامه زنده حضور و آهنگسازی" استوارت می گوید. "کلمه گسترش و ما شروع به بهتر نشان می دهد باز برای گروههای موسیقی مانند سال مار کبری سبز, فالگیر, Telekinetic یتی و بیشتر است."

که بهار برچسب ممنوع محل ثبت رسیده به Earthdiver با یک پیشنهاد برای قرار دادن یک آلبوم جدید. در حالی که نوازندگان نیست کاملا آماده و سپس در ماه دسامبر آنها رفت و به ماژول اضافه بار استودیو در آرورا با هشت آهنگ است. در استودیو جیمی Hillyer کمک کرده و آنها را غیر روحانی کردن آهنگ برای تبدیل شدن به این گروه اولین آلبوم پروردگار هستی.

"ما آن را به برچسب که آن را دوست داشت, بنابراین ما یک دست دادن معامله در محلی آبجوسازی و شروع آهسته تجمع برای آزادی می گوید:" Hillyer.

گروه مورد به رها کردن آلبوم وقتی COVID-19 همه گیر بسته همه چیز را. به جای اجازه دادن به آن به تعویق انداختن انتشار به طور نامحدود هر چند این گروه قرار داده و از خداوند کیهان دیجیتالی در مارس 20. ظرف 24 ساعت این پروژه تا به حال بیش از 10 ، 000 جریان و آن را وارد ماهانه عذاب نمودار در شماره نوزده.

"امیدوارم ما را در حرکت گذشته همه گیر با خیال راحت و ما قادر خواهید بود به جاده به حمایت از این رکورد پیدا کردن دوستان جدید و ساخت یک بزرگتر زیر می گوید:" استوارت. "در حال حاضر ما فقط در تلاش برای حمایت از ما دوستان ما برچسب و خانواده های ما. موسیقی گرفته کمی از صندلی عقب من حدس می زنم, اما ما به دنبال به جلو برای قرار دادن تمام تلاش ما بازگشت به آن را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم."

تم ها در این آلبوم هستند حملات وحشیانه بر روی همه چیز از سرمایه داری و فن آوری ناکجاآباد به وجودی احساس وحشت و نگرانی.

"به عنوان مثال 'دستگاه د Cultus' در مورد تکنولوژی های در حال اجرا وحشی و در نهایت مصرف بیش از و به بردگی نژاد بشر در نهایت قبل از ساخت ما ناپدید می شوند" توضیح می دهد که استوارت. "در این که چگونه من پردازش ترس است که من به عنوان یک فرد بودن مهم بودن را فراموش کرده و پاک شده از تاریخ است. من فکر می کنم همه ما که کمی از نفس است که می خواهد به شناخته می شود و به یاد و فکر هیچ کس در مورد مراقبت از وجود خود را می تواند ترسناک, حتی اگر آن را واقعا مهم نیست در همه."

خیلی از این آلبوم را به خشم متولد شد و در طول وحشیانه کودکی در کنتاکی.

"من در زندگی فقر" استوارت به یاد می آورد. "من غذا-نا امن. من سوء استفاده رنج می برد. چرا که آن چیزهایی که من تلاش کرده اند با افسردگی برای بسیاری از زندگی من است. موسیقی من است من خروجی. من قرار دادن تمام احساسات منفی در مورد من از کجا آمد به موسیقی و چیزهایی که من در مورد آواز خواندن. این تفکر من. آن چه من طرد کسانی که شیاطین. هر چند تلخ من احساس وجود دارد که هوا از امید در طرف دیگر از همه چیز است."

شنیدن این آلبوم برای خودتان در محل ممنوع سوابق Bandcamp صفحه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب