جیب فضای رسانه ای باعث می شود حرکت به بیش از, هوای آزاد, اخبار صنعت

تخته سنگ را از جیب بیرون رسانه ها نگه می دارد در حال رشد است. POM آخرین حصول هستند زندگی سالم, تناسب اندام و ب

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

تخته سنگ را از جیب بیرون رسانه ها نگه می دارد در حال رشد است.

POM آخرین حصول هستند زندگی سالم, تناسب اندام و بخش Active Interest Media, که شامل اسکی-تولید مستند خانه Warren Miller, سرگرمی, Yoga Journal, اسکی, کوهنوردی, BACKPACKER, اکسیژن, ایده, بهداشت و درمان و تناسب اندام, انجمن تمیز, خوردن, Vegetarian Times, بهتر, تغذیه, NatuRx, Muscle & Performance, Nastar مسابقهپرواز ماهیگیری فیلم تور پارک ملی سفر و christopher rout.

POM در حال حاضر در پشت VeloNews, زنان, در حال اجرا, Triathlete, PodiumRunner, دوچرخه خرده فروش و صنایع, اخبار, VeloPress مجلات و رول توده رویداد شرکت تولید شده است.

بسیاری از جمع آوری های جدید در حال میراث شرکت با چندین دهه در این صنعت است. برای مثال Warren Miller سرگرمی تاسیس شد اسم Warren Miller که شروع به ساخت فیلم اسکی در سال 1941 با عمق و نورو صرف پنج دهه انتشار حداقل یک فیلم در هر سال یک سنت این شرکت ادامه داد: پس از آن فروخته شده در سال 2004. چند اسیر عظمت از رشته کوه های راکی یا روح اسکی و برف-تخته فرهنگ بهتر است. میلر درگذشت در سن 93 در سال 2018 اما خود شرکت فیلم زندگی در.

"قدرت از این جمعی از مارک های ما موقعیت برای ساخت برتر سبک زندگی فعال رسانه های مقصد برای پاسخگویی به نیاز و علاقه از خوانندگان ما به صورت روزانه که آیا آنها در حال مبتدیان یا کارشناسان به دنبال برای یک برنامه آموزشی, سالم, دستور العمل پوشش رویداد های تغذیه, مشاوره پیشگیری از آسیب دیدگی و بیشتر" توضیح می دهد که رابین Thurston, مدیر عامل شرکت از جیب در فضای باز رسانه ای در بیانیه ای اعلام کرد. "ماموریت ما این است که برای الهام بخشیدن به مردم برای انجام فعالیت های آنها عشق — یوگا, سوار, طبخ, اسکی, اجرا, شنا, پیاده روی, صعود — با بیشتر لذت بردن و دانش است."

این خبر پس از مدت کوتاهی بعدی سرمایه گذاری, منطقه سرمایه گذاری 5 و جاز Venture Partners, یک سان فرانسیسکو-جهانی بر اساس شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری پول در POM که نشان می دهد این شرکت و این خواص بسیاری است که از آن آغاز شده به عنوان ترد شور و شوق پروژه قرار بود شرکت های بزرگ.

همراه با خرید و سرمایه گذاری, POM همچنین اعلام کرد فعال آن عبور عضویت در برنامه است که به کاربران دسترسی به VeloPress کتاب, اشتراک مجله و حوادث بدون نیاز به اشتراک به تمام رسانه ها.

Warren Miller in the early days of filmmaking.گسترش

Warren Miller در روزهای اولیه فیلمسازی.

Warren Miller سرگرمی

"سودمندی از این برندهای نمادین که برخی از آنها شده اند در اطراف برای بیش از پنجاه سال منحصر به فرد را قادر می سازد جیب, هوای آزاد, رسانه ای برای ارائه یکپارچه تجربه هرگز قبل از دیده می شود" گفت: جان Spinale شریک مدیریت در موسیقی جاز سرمایه گذاری شرکای. "آنها در حال حاضر توسعه شخصی اخبار سایت و عضویت تجربه است که اجازه می دهد تا خوانندگان برای دسترسی به محتوا در سراسر POM برندها و آن را تنها خواهد شد تقویت آنها به عنوان اضافه کردن هدف کسب و کار را تجربه کنند."

کسب می آید در زمانی که رسانه های اختصاص داده شده به خارج از منزل در تلاش است. BACKPACKER لغو آن در ماه های ژوئن و ژوئیه موضوع با ویرایشگر هشدار مشتریان به ماندن کردن مسیرهای پیاده روی در COVID-19 در یک داستان به نام "یک کوهنورد راهنمای نه پیاده روی." (این مجله به تازگی نورد که موقعیت با احتیاط مبین در مورد چگونه برای افزایش طول بیماری همه گیر.) آگهی های بودجه گرفته اند آمار به عنوان رویدادهای زندگی می کنند و مسابقه لغو شده است, پارک را بسته و دوباره باز با محدودیت ها و شرکت ها بودجه های بازاریابی شده اند را کاهش داد.

هنوز هم هر دو هدف را به مدیر عامل و POM بیان شور و شوق در مورد کسب.

"پس از آشنایی با رابین و جیب فضای رسانه ای تیم روشن بود که ما به اشتراک گذاشتن یک تعهد بزرگ برای جوامع ما در خدمت هوای آزاد, تناسب اندام و سلامتی" یادداشت اندی Clurman, مدیر عامل شرکت بهره فعال رسانه ای در کسب بیانیه. "ما هم ترازی در اطراف ما ارزش های مشترک و استراتژی و محل تخته سنگ ساخته شده و این طبیعی مناسب برای مردم ما و علامت های تجاری. جیب های جدید فن آوری پلت فرم یکپارچه, personalizes و سندیکاهای بهترین مطالب در اطراف مشتری سفر. ترکیب خود را شخصی پلت فرم خود را با عضویت در استراتژی احساس مانند یک خانه اجرا برای برندها و اعضای تیم از هدف است و تناسب اندام و شیوه زندگی فعال بخش."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب