تاوه به ارمغان می آورد نادر ممکن است برف دماهای پایین به ما شرق

پراویدنس, رود آیلند (AP) — روز آخر هفته خاموش کردم به خیلی برفی شروع در شمال شرقی در روز شنبه به لطف تاوه آورد

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

پراویدنس, رود آیلند (AP) — روز آخر هفته خاموش کردم به خیلی برفی شروع در شمال شرقی در روز شنبه به لطف تاوه آوردن هوای سرد از شمال به پایین.

برخی بالاتر از ارتفاع مناطق در شمال نیویورک و نیوانگلند گزارش بارش برف تجمع تا 10 اینچ در حالی که اثری از برف دیده می شد در امتداد ساحل از مین به بوستون را تا آنجا در جنوب منهتن.

جان کانن یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در خاکستری مین گفت: بخش هایی از شمال انگلستان را دیدم به اندازه 10 اینچ از برف و حتی مناطق ساحلی از مین و نیوهمپشایر رو گرد. حتی وجود دارد که گزارش های از خورشید در بوستون.

"ما تا به حال چند اینچ در بسیاری از مناطق در شرق. این نادر است ممکن است برف, رویداد," او گفت:.

سخت ترین ضربه مناطق تپه شهر جوامع مانند قند Hill, New Hampshire است که 10.5 اینچ و Carrabasset دره در ایالت مین که رو 9 اینچ, او گفت:.

شرایط در ماونت واشینگتن رصدخانه بالای بلندترین قله در شمال شرقی کاملا قطب شمال شنبه بعد از ظهر با باد خنک در منهای 22 درجه (منهای 30 درجه سلسیوس) و بادها gusting در 87 مایل در ساعت (140 kph).

در بسیاری از مناطق, بارش برف یکی برای ضبط کتاب ها, حتی اگر آن را نمی اطراف چوب. ماساچوست تا به حال دیده نشده قابل اندازه گیری برف در مارس سال 2002 در حالی که در منهتن در پارک مرکزی تکه های یک رکورد در سال 1977 برای آخرین برف از فصل.

آب و هوای زمستانی آمد و دو روز پس از ورمونت شروع به محدودیت در تنیس و گلف و دیگر فعالیت های در فضای باز است که اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. رژیم صهیونیستی. Phil اسکات توییتی همدردی به Vermonters نا امید شده توسط آب و هوا هفته بعد از اینکه داخل.

"من می دانم که برف در مارس 9th, نیست, چشم خوش آمدید برای بسیاری از Vermonters فقط به ما اجازه می دهد با احتیاط تفریح در فضای باز به رفتن دوباره," او نوشت. "اما این فقط یک تصویر لحظهای در زمان. درست مثل آب و هوا بهتر است در آینده روزهای بهتری خواهد آمد ، ما از این طریق با هم."

معمولا گرداب قطبی است دسته ای از هوای سرد است که باقی می ماند به دام افتاده در قطب شمال تمام زمستان اما چند بار در طول فصل از آن سرگردان جنوبی به ارمغان می آورد و استخوان دلسرد کننده سرما و برف به کانادا و بخش هایی از ایالات متحده است.

یک کم فشار سیستم سواحل جنوب انگلستان کمک کشیدن هوای سرد از شمال گفت: شبکه Dunham یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در نورتون, Massachusetts.

توپ گفت: بارش برف راه را به بادهای قوی به سمت بالا 40 و 50 مایل در ساعت (64-80 kph) در بسیاری از شمال باقی مانده از روز شنبه همراه با غیر منتظره شرایط سرد است. وجود یخ ساعت و هشدارها را برای بسیاری از شرق. درجه حرارت در حال انتظار به شیب زیر 30 (منهای 1 درجه سانتیگراد) از نیمه شب از طریق صبح روز یکشنبه در بخش هایی از نیوجرسی و نیویورک و توقف اخطار صادر شده است از شنبه شب تا صبح روز یکشنبه در بخش هایی از ایالت پنسیلوانیا.

__

مایکل کیسی در بوستون و مایکل هیل در آلبانی کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب