افسر پلیس به ضرب گلوله در آلاباما متل; 2 در بازداشت

مودی علا. (AP) — یک افسر پلیس بود به ضرب گلوله سه شنبه شب هنگامی که در پاسخ به یک تماس در یک متل در آلاباما رس

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

مودی علا. (AP) — یک افسر پلیس بود به ضرب گلوله سه شنبه شب هنگامی که در پاسخ به یک تماس در یک متل در آلاباما رسانه های خبری محلی گزارش شده است.

او شناخته شده به عنوان مودی پلیس Sgt. Stephen Williams, 23, که تا به حال صرف سه سال با گروه رسانه های خبری گزارش شده است. او به ضرب گلوله کشته شد در مدت کوتاهی قبل از 9:30 p. m. و گرفته توسط آمبولانس به بیمارستان AL.com گزارش شده است.

"از دست دادن خود را از دست دادن است برای همه آلاباما" جی E. شهر آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما در بیانیه ای گفت. "این به عنوان یکی دیگر دلخراش و استارک یادآوری خطرات مواجه می شوند توسط اجرای قانون در هر روز."

"او فقط یک مرد خوب یک فرد خوب و سرگرم کننده به اطراف" مودی رئیس پلیس توماس هانت گفت: AL.com.

رسانه های خبری گزارش وجود دارد که ممکن است بن بست در متل با حضور سنگین پلیس و دو مظنون شده اند و به زندان برده شد.

تصویری از صحنه نشان داد که ده ها تن از وسایل نقلیه اجرای قانون و پزشکی هلیکوپتر در یک سوپر 8 متل. ABC 33/40 گزارش داد که یک دوربین در نزدیکی یک کسب و کار دستگیر صوتی از صدا مثل یک رگبار گلوله.

مودی در شهرستان St. Clair County حدود 22 مایل (35 کیلومتر) در شرق بیرمنگام.

Amar Fouda گفت: al.com او شنیده ام بسیاری از سر و صدا از اتاق بعدی خود را. "من شنیده ام مانند AK-47," او گفت:. Fouda گفت: او به حمام و پنهان در وان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب