خشونت پلیس علیه روزنامه نگاران را به یاد می آورد و قتل روبن Salazar

آدولفو Guzman-لوپز رادیو و روزنامه نگار در لس آنجلس از سال 2000 با پاسخ نمونه مثبت زمانی که او یک درخواست از و

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

آدولفو Guzman-لوپز رادیو و روزنامه نگار در لس آنجلس از سال 2000 با پاسخ نمونه مثبت زمانی که او یک درخواست از ویرایشگر خود را از روز جمعه به پوشش برخی اخبار. او می خواهم که در آن بعد از ظهر ضد خشونت پلیس تظاهرات در شهر لانگ بیچ. چیز مطمئن است.

"ماه مارس اتفاق می افتد مانند 10 دقیقه از جایی که من زندگی می کردند تا به من گفت بله" Guzman-لوپز به یاد می آورد. "من آماده شدم من, تجهیزات آب و غذا و همه چیز."

Guzman-لوپز نمی دانم اما روز پایان او می شود reprising عناصر بدنام رویداد از 50 سال پیش هنگامی که یکی دیگر از nonwhite L. A. روزنامه نگار به پوشش تظاهرات و وحشیانه برخورد با پلیس است.

این KPCC خبرنگار پوشیدن مطبوعات اعتبار و آبی پولو وارد در تظاهرات مسالمت آمیز در مارس 31 و رو به کار: رعایت صحنه نقطه انجام مصاحبه و نگه داشتن چشم در لانگ بیچ افسران پلیس ضد شورش برگزاری یک خط در نزدیکی 3rd خیابان و خیابان کاج.

تبلیغات

به نام او در جزئیات به پخش اخبار در جنوب کالیفرنیا عمومی رادیو (FM 89.3). "فقط به من گفت: خداحافظ به میزبان چیز تغییر" Guzman-لوپز گفت. "افسران پلیس شروع به حرکت به بالا که باعث شد برخی از معترضان به بیشتر های صوتی شروع به شعار و فریاد بلندتر. که زمانی که من شنیده ام پاپ," او گفت:.

در آن لحظه خبرنگار احساس یک "نیش" در گلو و تماشا به عنوان یک شی منعکس به زمین در نزدیکی او. این یک لاستیک گلوله. در خیرگی, Guzman-لوپز زد به یک پارکینگ. چند نفر متوقف شد به او کمک کند و متوجه خون. "من رفتم به ماشین من به من بگویید ویرایشگر چه اتفاقی افتاده است که زمانی که من هنوز توییتی تصویر که بدست اطراف," او گفت:.

این تصویر نشان می دهد خونین نوار باریک قرمز در سمت راست پایه Guzman-لوپز گلو. (Guzman-لوپز است که هنوز دوره نقاهت و ارائه های صوتی 30 دقیقه مصاحبه او با رادیو عمومی ملی.) او بعد از توصیف یک احساس احساس هدفمند — یک خبرنگار رادیو در منبع صدای خود را — برای انجام کار خود را. "من احساس آن یک ضربه مستقیم به گلو من," او گفت:.

این ساحل طولانی اداره پلیس عذرخواهی کرد و گفت: آن بررسی شد.

تبلیغات

حمله به روزنامه نگاران توسط افسران پلیس در طول تظاهرات که گسترش به تمام 50 ایالت پس از کشتن جورج فلوید باید نگران این ملت آورده و تجدید موشکافی در پلیس اقدامات قبل از اینکه جمعیت زیادی. با توجه به ناظر گروه صدها حملات علیه روزنامه نگاران مستند در خاک ایالات متحده آمریکا در این بهار به مقدار جدی ترین تهدید برای 1 قانون حفاظت در تاریخ اخیر کشور ما است.

در لس آنجلس, تصاویر و ویدئوها نشان دادن روزنامه نگاران بودن مورد ضرب و شتم اشک آور و تانک و گلوله را با گلوله های لاستیکی با اجرای قانون انجام شده اضافی خراش درد برای هر کسی که می داند نام روبن Salazar.

او در مکزیک روزنامه نگار آمریکایی که پیشگام حرفه ای در L. A. Times همزمان با شور انقلابی از Chicano جنبش جوانان-رهبری موج فعالیت و هنر است که coalesced در سراسر مخالفت با جنگ ویتنام بود. در اوت. 29 و 1970 Salazar کشته شد هنگامی که یک کلانتر معاون ضرب گلوله گاز اشکآور پرتابه به تحت پوشش راهرو از یک بار در هرج و مرج پلیس غوغا که به دنبال Chicano توقف در شرق لس آنجلس.

Salazar, 42 مشغول به کار به عنوان یک L. A. Times مقاله نویس و مدیر اخبار از تازه بدوران رسیده Spanish-language news ایستگاه KMEX در آن زمان است. او نشسته بود در داخل نقره دلار بار و کافه و بلافاصله کشته شدند.

تبلیغات

A National Chicano Moratorium march against the Vietnam War in East L.A. in 1970.

ملی Chicano توقف راهپیمایی علیه جنگ ویتنام در شرق L. A. در سال 1970.

(فایل / لس آنجلس تایمز)

هیچ روزنامه نگاران مجروح شده اند ضرب تا کنون در زندگی توجه به اعتراضات در این سال, اما چندین دچار آسیب های جدی. و برای بسیاری در جنوب کالیفرنیا مشابه عناصر بین 1970 و 2020 سخت به چشم پوشی است.

"هنگامی که من تو را دیدم آدولفو Guzman-Lopez پست که تصویر او را به ضرب گلوله در گردن اولین چیزی که ظهور به ذهن من بود روبن سالازار گفت:" Mekahlo مدینه محلی پخش روزنامه نگار و یک رئیس جمهور سابق ملی Assn. از روزنامه نگاران اسپانیایی.

"این مرا نگران زیادی" مدینه اضافه شده به ویژه پس از این سال سالگرد 50 از توقف و یا ملی Chicano مهلت قانونی کمیته علیه جنگ ویتنام. "ما قطعا نمی خواهید برای دیدن دیگر [مورد مثل] روبن Salazar."

تبلیغات

سالازار یکی از اولین nonwhite خبرنگاران تا کنون منتشر شده در لس آنجلس تایمز ساخته شده است یک طبقه شغلی در روزنامه. او تقویت مسائل مکزیکی جامعه آمریکا که تا به حال مدت طولانی است که شرور و اهریمن در صفحات روزنامه و خدمت برای یک بار به عنوان رئیس دفتر در شهر مکزیک.

مرگ او حکومت حادثه پس از یک استنطاق است که در سال و بار دیگر تائید کرد که ناخواسته پس از یک مقام نقد و بررسی توسط کلانتر در سال 2011. در عین حال شک و تردید در مورد آن نتیجه گیری معطل پنج دهه بعد. امروز سیوداد خوارز-متولد Salazar است memorialized در ایالات متحده تمبر و در یک صفحه نمایش در جهان لابی از L. A. Times ساختمان در مرکز شهر. او یکی از چهار برابر روزنامه نگاران ایم که کشته شده اند در حالی که گزارش در حدود 140 سال سابقه روزنامه.

آخرین سه شنبه لس آنجلس هیئت ناظران گذشت یک شب که به اتفاق آرا اظهار داشت 1st اصلاح حقوق روزنامه نگاران شاغل به سند و بررسی عموم مربوطه اخبار و رویدادهای. حرکت آمده است که هیئت مدیره "مخالف هدف قرار دادن و آزار و استفاده از نیروی بیش از حد و دستگیری اعضای مطبوعات آزاد توسط لس آنجلس کلانتر Los Angeles Police Department یا هر سازمان اجرای قانون در لس آنجلس."

A law enforcement officer discharges a weapon in the Fairfax District on May 30.

یک افسر اجرای قانون ترشحات یک سلاح در Fairfax منطقه در 30 مه.

(کنت نیشیمورا/کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

ناظران به نام خاص موارد L. A. مبتنی بر یا L. A.-به نمایندگی از خبرنگاران که مجروح شدند و یا دچار آسیب به تجهیزات خود را در طول جورج فلوید تظاهرات در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن از جمله ک ñç ی ó قلعه KCRW (89.9 FM); Lexis-Olivier ری یک عکاس خبری و خبرنگار با L. A. تاکو; UCLA دانشجو روزنامه نگار Jintak Han; و L. A. Times عکاس لوئیس Sinco که دوربین نابود شد توسط یک لاستیک گلوله.

"وجود دارد هیچ, هشدار, هیچ," قلعه گفت: از او در مورد که در آن پلیس لس آنجلس رخ داد او در مارس 30, اعتراض در Fairfax منطقه. او صرف چند روز در عصا پس از آن. "هیچ منظور پراکنده کردن هیچ کس گفت این غیر قانونی مجلس است."

این قطعنامه همچنین توجه داشته باشید ساخته شده از آسیب رنج می برد توسط دو نفر دیگر از L. A. Times روزنامه نگاران در حالی که پوشش یک تجمع پلیس حوزه در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد در مه 25. ملی خبرنگار مولی هنسی-تلنگر و جانباز عکاس خبری کارولین کول مستند خود صدمات به دست گشت ایالتی مینه سوتا در قطعه متعاقبا منتشر شده توسط روزنامه. آنها گفت: آنها به وضوح قابل شناسایی به عنوان اعضای مطبوعات است.

"یک افسر اومد نزدیک من می توانم احساس نیروی کامل از اسپری فلفل به من گوش چپ و چشم" نوشت: Cole, یک برنده جایزه پولیتزر است که تحت پوشش مناطق جنگی در سراسر جهان است. "من بسیار خوش شانس است که این اولین بار است که در 25 سال در L. A. بار است که من مجروح شده ام. من چپ قرنیه آسیب دیده است توسط اسپری فلفل, اما من امیدوار هستم آن را به سرعت التیام می یابد بنابراین من می تواند بازگشت به کار."

تبلیغات

×

تصویری |

عکاس کارولین کول: زده با اسپری فلفل در حالی که پوشش فلوید تظاهرات در مینیاپولیس

بار عکاس کارولین کول زده است با اسپری فلفل توسط مینیاپولیس مقامات روز شنبه در حالی که پوشش تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است.

هنسی-تلنگر زده شد حدود شش بار در پا یا گلوله های لاستیکی و یا یک گاز اشکآور قوطی, او گفت:, که منجر به تورم و کبودی دیده می شود در تصاویر او ارسال شده در توییتر. او را به کار در این هفته است و قصد ماندن متمرکز بر داستان ،

"من نمی خواهید برای متوقف کردن گزارش از آنجا که این اتفاق افتاده است" هنسی-Fiske گفت. "اگر این پیام است که" برو خانه نمی شود, گزارش,' پاسخ من این است که من قصد دارم به نگه داشتن گزارش و بخشی از آنچه که من قصد دارم برای حفظ گزارش در شما است."

این بار در حال حاضر با ارسال خبرنگاران برای پوشش تظاهرات با کلاه در علاوه بر این به ماسک مورد نیاز با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تبلیغات

محلی و خبرنگاران و عکاسان گفت: هرج و مرج روز از اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن شاهد حوادث متعدد پلیس احترام نمی 1st متمم آزادی به عنوان آنها به دنبال پراکنده کردن و یا حاوی شدند. در برخی موارد پلیس به نظر می رسید قادر و یا تمایلی به افتراق بین مردم و مطبوعات. علاوه بر این خبرنگاران اصابت اجرای قانون در L. A. شهرستان اشاره کرد و توسط ناظران و همه nonwhite.

ویرجینیا اسپینو یک محقق که می آموزد در مورد Chicano توقف و Salazar مرگ در UCLA گفت: L. A. فشار حملات انجام شده غیر قابل انکار نژادی عامل. "من فکر می کنم برخی از این روزنامه نگاران کردم شات در زیرا آنها نیست, سرزرد," اسپینو گفت. "حتی اگر آنها به حال خود را در مطبوعات می گذرد نشان دادن آنها به عنوان یکی از توده های معترض در آن زمان است."

"این چیزی است که من تجربه کرده ام که در آن اجرای قانون و یا مردم در اقتدار سوال من اعتبار اغلب" گفت: قلعه KCRW. "و این چیزی است که من دیده ام اتفاق می افتد به دیگر روزنامه نگاران رنگ است."

Samanta حلو هرناندز یک L. A. نگار و عکاس خودش را بازداشت توسط پلیس لس آنجلس در ژوئن 2 پس از تعقیب توسط ماموران در حالی که پوشش تظاهرات خارج گتی خانه رسمی L. A. شهرداری اقامت در ویندسور مربع است. او گفت که او بارها و بارها گفته پلیس او را فشار دهید. اما به عنوان یک مترجم آزاد, او را حمل مدارک صادر شده توسط یک سازمان خبری. بنابراین حلو هرناندز بود محصور با تظاهر کنندگان.

تبلیغات

پس از صحبت با یک افسر است که ارائه یک عذرخواهی برای متوقف کردن او, او گفت:, "او گفت: اساسا اگر شما را فشار دهید شما باید اجرا سوی پلیس که به من صدا مسخره است. شما به من گفتن به اتهام به سوی پلیس در حالی که آنها در تمام riot gear آمده است."

او همچنین گفت از آنجا که او نمی باید اعتبار او را گرفته در مرکز شهر به "اعتراف مورد او." در آن لحظه او را دیدم یک همکار ری از L. A. تاکو که در پا و کشیده تا کار روزنامه نگاری توسط حلو هرناندز برای اثبات او مشغول به کار بود ، "این زمانی است که تن واقعا تغییر کرده با اینکه من چگونه درمان می شود," حلو هرناندز گفت.

در همه او برگزار شد حدود یک ساعت و نیم است.

کمیته حمایت از روزنامه نگاران در حال بررسی است حداقل 280 مورد از حمله به ایالات متحده فشار کارگران پس از 29 مه "یک تعداد ما هرگز دیده می شود در ایالات متحده" این گروه گفت: در نامه ای سرگشاده به شهرداران و فرمانداران. L. A. فصل از جامعه روزنامه نگاران حرفه ای نیز با ارسال بیانیه ای به اجرای قانون محلی رهبراناصرار آنها را به احترام به آزادی مطبوعات. این سازمان همچنین در بیانیه خود از لس آنجلس Dist.
Atty. جکی Lacey به تعقیب متخلف افسران.

تبلیغات

در بیانیه پلیس لس آنجلس سروان. Giselle اسپینوزا یک افسر فرمانده در روابط رسانه ای بخش گفت: پلیس لس آنجلس شد "متعهد" به حفاظت از آن آزادی.

"ارتباط با رسانه ها بسیار مهم است به پلیس لس آنجلس," اسپینوزا نوشت. "ما را ساخته اند تلاش های گسترده برای کار با خبرنگاران اطمینان نه تنها ایمنی خود را, اما همچنین توانایی خود را برای پوشش این مهم داستان است."

بخش کلانتر گفت: همچنین در کنار حمایت.

"لس آنجلس کلانتر به شدت معتقد است که در متمم اول قانون اساسی و مناسب برای کار ما مطبوعات با خیال راحت به پوشش حوادث" اطلاعات اداره در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

اما برای Guzman-لوپز و دیگران پرسش باقی می ماند. تصاویر در این سال همچنین به یاد می آورد و به اصطلاح روز غوغا از سال 2007 که در آن افسران پلیس لس آنجلس از شهری به بخش شروع به حمله به مطبوعات و تظاهرکنندگاناز جمله خانواده پس از عرفی ممکن است 1 جشن و تظاهرات در پارک مک آرتور. پس از چند دهه پس از مرگ روبن سالازار باید سازمان های پلیس واقعا به تصویب رسید یک فرهنگ برای حفاظت از 1st اصلاح حقوق ؟

"اگر شما در مورد آن فکر می کنم در حالی که من در بازداشت من بود قادر به گرفتن عکس قادر به گزارش بنابراین فکر می کنم در مورد آن اطلاعات را که از دست داده بود" حلو هرناندز گفت. "شما مانع مطبوعات از انجام کار خود را و از گرفتن اطلاعات به افراد پس از آن فوق العاده خطرناک است."

افسر که شات Guzman-Lopez شده است شناسایی شده گفت: Arantxa Chavarria, یک افسر اطلاعات با ساحل طولانی اداره پلیس. "ما رئیس پلیس رابرت لونا صحبت به طور مستقیم با آقای Guzman-لوپز به بیان عذر خواهی ما و برای به دست آوردن بینش بیشتر به شرایط حادثه," او گفت:.

"آنچه که من انجام شده بود به ضرب گلوله در یک لاستیک گلوله می شود؟" Guzman-لوپز پرسید. "آیا این افسر پلیس از دست دادهاید ؟ او با هدف کسی پشت سر من ؟ او هدف آمریکایی آفریقایی مرد در کنار من ؟ این افراد خیلی عکس های خوب من فرض کنید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب