پست-coronavirus مستند, مشتریان خوش آمدید به فولرتون ناخن سالن احتیاطی و همه

به محض این که درب سالن باز مشتریان با پاره پاره و تغییر رنگ ناخن جریان در جمعه, عنوان, برای, اجتماعی فاصله صند

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

به محض این که درب سالن باز مشتریان با پاره پاره و تغییر رنگ ناخن جریان در جمعه, عنوان, برای, اجتماعی فاصله صندلی.

اما در ابتدا, Christina دینه پا تا خود را به درجه حرارت. داخل باریک, بی عیب اسیر ناخن اسپا و او خواسته آنها را به ثبت نام فرم تایید خطرات ناشی از یک COVID-19 شیوع و است که آنها را نشان می دهد علائم موافقت خود را برای انتشار فولرتون فروشگاه از ادعای قانونی در مورد عفونت است. سپس او کارگردانی هر فرد به شستن دست های خود را.

پشت دین و او صاحب کریستال ترانگ Luong, پاک سرخابی-بهمراه رگه انگشتان یک کاربر حسابدار, که گفت که او سپاسگزار به "قر پا" فقط در زمان به سهولت به چرم صندل تابستانی.

جمعه گشوده به عنوان یک طرح برای ناخن سالن نزدیک به 100 روز پس از کسب و کار تعطیل در نهایت گرفتن رفتن جلوتر از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. بسیاری از سر گرفته شد عملیات با چهره محافظ پا محافظ جدول سپر و همه شیوه ای از مجموعه آموزش و پادمان در حال حاضر نیاز به نگه داشتن manicurists و مشتریان به عنوان حفاظت به عنوان ممکن است تحت دستورالعمل از دولت و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تبلیغات

Melissa Alatorre gets her temperature checked by Christine Dinh.

ملیسا الترر سمت چپ می شود درجه حرارت خود را چک توسط کریستین دینه و نشانه آزادی قبل از گرفتن ناخن های خود را انجام می شود.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

"هر آنچه که آنها نیاز به چیزی است که ما انجام می دهیم. من فکر نمی کنم خیلی در مورد هزینه — هر چند وجود دارد سه ماه از پشت اجاره در انتظار پرداخت می شود و نداشتن درآمد برای پوشش آن" Luong, 48, گفت:. "من فکر عمدتا در مورد ایمنی. اگر ما نمی توانیم آن را, چگونه می شود همه ما برای زنده ماندن؟"

فقط پنج ماه پس از Luong خریداری سالن scrimping به صرفه جویی و پول قرض گرفتن از خواهرش-در-قانون افزایش رمان coronavirus او را مجبور به تعطیل در 17 مارس است. گیر در خانه او با وسواس به دنبال اخبار جستجو برای سرنخ برای زمانی که صنعت می تواند بازگشایی شده است.

او گفت: آن را متاثر خود را به شنیدن این که جامعه گسترش ویروس نشات گرفته از یک سالن ناخن به عنوان Newsom اعلام کرد در ماه مه. در ماه ژوئن کارکنان خود گفته بود که یک اشتباه بود, امیدوار کننده برای کمک به فشار برای بازگشایی به عنوان بخشی از فاز 3 زمانی که مقامات دولت مجاز خدمات شخصی و کارکنان خود را به بازگشت به کار. جمعه بود و روز به ورزشگاه درمانگران ماساژ و ناخن سالن با خانه کالیفرنیا به 11,000 چنین سالن 80 درصد متعلق به ویتنامی آمریکایی است.

تبلیغات

"شما می دانید من نشئه" سالن هستند. "من نمی توانم صبر کنید تا بگویم مادر من" گفت: Joanne Bockian و 70 که در آینده به اسیر یک بار در ماه. او ساخته شده یک قرار ملاقات را به تعجب مادر خود را که تبدیل 96 در ماه جولای که "می شود مانند درمان از ما مانی-پا" گفت: دره سان Gabriel ساکن که بازدیدکننده داشته است او پدر و مادر در فولرتون در هفته.

"آنها بسیار خوب در pampering در اینجا و آنها را خوب لمس صحبت کردن آرام و کمک به او برای قرار دادن کفش خود را پشت در گفت:" Bockian انتخاب یک اسلات زمانی که آن را به شلوغ به اولویت سلامت سالمندان.

Manicurist David Ngo, wearing gloves, works on the nails of a client on the first day of reopening.

مانیکورزن دیوید Ngo پوشیدن دستکش کار بر روی ناخن ها از یک مشتری در اولین روز از بازگشایی در بندان ناخن & Spa در فولرتون.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

به عنوان دین مقادیر آبگرم صندلی یک زن خوردن یک سیب به نظر می رسد درخواست بداهتا مانیکور. او نیاز به پوشیدن یک ماسک و یا ثبت هر گونه اشکال او گفت: "چرا که او "با این نسخهها کار برای دولت و آنها نمی خواهند به انجام این کار است یا نه."

تبلیغات

"من خیلی متاسفم از دست ما می توانیم به شما ارائه سرویس" دین و 22 پاسخ دادند. غریبه چپ بازگشت پنج دقیقه بعد huffing پشت یک ماسک. تلفن نگهداری زنگ مشتریان به طور مداوم رزرو.

"شما در ارتباط برقرار کردن با انواع شخصیت" گفت: دین Luong را فرزند ارشد یک دانشجوی پرستاری. رشد او را تماشا مادر او قبول در کوتاه مدت مشاغل انجام ناخن در آریزونا و کارولینای شمالی برای حمایت از خانواده است. او ماشین پدر اخیرا برای شیفت در هر روز را در درآمد به عنوان یک ضروری کارگر.

پدر و مادر او آمد از ویتنام ارتفاعات مرکزی از دا لات و پس از مهاجرت به آمریکا در 20s خود آنها کشف آنها در اورنج کانتی. Luong بود که یک بار از صابون برای نظافت شخصی, دختر خود را به یاد می آورد, "تا زمانی که من پدر و معرفی آنها به شامپو و نرم کننده. آنها حتی نمی دانند که آنچه که بود" دین گفت. "و در حال حاضر او در حال اجرا کسب و کار خود را."

سرجیو مارتینز, خودرو منطقه مدیر فروش و همسرش دیانا در حال مشتریان به طور منظم. آنها هم اشاره به فداکاری ناخن techs و آرامش هوا از سالن گفت: "ما از استقبال صمیمانه مانند خانواده است."

تبلیغات

"ما باید به بالاتر از راهنمایی همه که زمان آنها از کار گفت:" مارتینز, 34, از آناهایم. به عنوان او را برای مورد علاقه خود را درمان $26 لوکس پدیکور کامل با سنگدلانه حذف نمک دریا و درمان, ماساژ, او اشاره کرد: "این همان هنگامی که شما باید برای تمیز کردن خود را پا. آنها سمت راست وجود دارد."

کتی Ong کارمند کار با پای خود و پنج سال ناخن جانباز گفت که او "شمارش روز به بازگشت به سالن به دلیل ماندن در خانه به معنی ماندن در یک اقتصادی متصل شوند. شما باید چند گزینه."

یک مطالعه جدید منتشر شده توسط California, سالم, سالن ناخن, مشترک, همکاری با دانشگاه UCLA کار مرکز نشان داد که در میان بیش از 700 سالن کارکنان و صاحبان نظر سنجی در طول COVID-19 تنها 6 درصد از صاحبان قادر به نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد. بیش از 90 درصد از کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری و تقریبا نیمی حمایت مورد نیاز از جمله ترجمه برای تکمیل برنامه های خود را.

Brittney Robertson wears her face mask while getting her nails done.

دیانا مارتینز می شود ناخن های خود را انجام داده او را به یک مشتری وفادار که متوقف می شود توسط هر سه هفته. در آناهایم اقامت او گفت: "احساس افتضاح" برای کارکنان برای "بودن از کار برای مدت طولانی. من خیلی خوشحال به آنها را ببینید."

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

Brittney رابرتسون lounging در آبگرم صندلی به عنوان Ong در حال حاضر تبدیل به خراش او را لایه شاخی همدردی با کارگران گرفتاری. "جامعه رنج می برند به همین دلیل است که انجام می دهند ناخن های خود را یک استقبال شکستن," او گفت: او خم پای چپ graced با آلیس در سرزمین عجایب ، او و دینه ماند متصل به عنوان او در انتظار سالن خدمات.

"ما دائما در حال ارسال پیام خود Instagram:" چگونه بسیاری از روز است؟' گفت: "قیصر پرستاری دستیار 29 یادآوری مبادلات آنها. "هنگامی که شما در حال تاسیس با ... مردم شما نمی خواهید برای رفتن به هر جای دیگر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب