شاهزاده جورج Co. مدارس مدیر عامل شرکت جزئیات درجه بندی, ارتباطات, برنامه ریزی برای سال تحصیلی

خانواده ها با کودکان در پرنس جورج ایالت مریلند مدارس دولتی دریافت پاسخ به سوالات خود را شب گذشته در مورد سیست

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

خانواده ها با کودکان در پرنس جورج ایالت مریلند مدارس دولتی دریافت پاسخ به سوالات خود را شب گذشته در مورد سیستم مدرسه تبدیل به طور کامل به آموزش آنلاین برای نیمه اول سال آینده مدرسه است.

حدود 14000 Prince george's County ساکنان ارسالی در یک شنبه شب تلفنی با سیستم عامل دکتر مونیکا Goldson. آنها پرسش از رهبر مدرسه اعم از محتوایی که تدریس خواهد شد, آنلاین, ابزار, دانش آموزان و دانشجویان خواهد بود مدرج.

"تمام مناطق محتوای آموزش داده خواهد شد آغاز اولین روز مدرسه ... ما نیز در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای ادامه با ابزار و گروه کر" Goldson گفت.

دانش آموزان را کامل مدرسه روز و آنلاین پنج روز در هفته در مدرسه عادی ساعت.

"این خواهد بود که در مدرسه اما انجام خواهد شد تقریبا ... اگر خود را در مدرسه از 7:45 [a] 2:15 [p. m.] پس از آن که خواهد بود که ساعت از آموزشهای مجازی تجربه" Goldson گفت.

با وجود این شرایط Goldson گفت: دانش آموزان داده خواهد شد و سنتی حرف و عددی نمرات برای تکالیف.

پدر و مادر با kindergartner آماده شدن برای شروع مدرسه تعجب اگر او تا به حال حق رایانه دنده در خانه و پرسید که چه نرم افزار مورد نیاز خواهد بود برای فرزند فاصله یادگیری است.

"ما شما را با ارائه دستگاه است که شما نیاز به استفاده از" Goldson گفت. "برای ما زود رس ما ارائه یک آی پد در مقابل یک Chromebook به دلیل آن را آسان تر برای آنها را به استفاده و دستکاری."

Goldson گفت: iPads برای زود رس و گوگل Chromebook برای دانش آموزان با تمام نرم افزار های لازم نصب شده است.

یک پدر و مادر خاص آموزش و پرورش, دانش آموز پرسید: اگر کودک خود را آموزش ابزار به طور معمول در بر داشت در کلاس درس برای دانش آموزان فردی برنامه های آموزش و پرورش.

"ما را تعیین زمان برای شما با خیال راحت به مدرسه محل به ابزار است که شما نیاز به در خانه ما برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان به طوری که آنها موفق خواهد بود" Goldson گفت.

مدرسه رهبر اضافه شده است که به اندازه کافی iPads و Chromebooks به دست آمده است به طوری که مص و مشاوران نیز می تواند تعامل با دانش آموزان ،

تحت این شهرستان با این طرح معلمان مورد نیاز خواهد بود ظرف 24 ساعت پاسخ به سوالات در مورد classwork یا مشق شب.

"من مطمئن هستم که زمانی که ما تکرار به معلمان است که ما به آنها نیاز به پاسخ در 24 ساعت به دانش آموزان است که آنها را متمایل به آن" Goldson گفت.

قبلا مدرسه و مقررات مورد نیاز معلمان برای پاسخ به دانشجويان ایمیل در عرض 48 ساعت.

برای جلوگیری از آموزش آنلاین پلت فرم از توفنده تحت وزن 136,000 دانش آموزان و 10000 معلمان Goldson گفت: سیستم مدرسه خود ادامه خواهد داد به تکیه بر دو آموزش سیستم عامل — زوم و گوگل درس.

"ما باید یک سال تحصیلی با وجود آنچه COVID ارائه شده به ما" Goldson گفت.

یک ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی انجام شده در شروع تلفنی نشان داد که 92 درصد از شرکت کنندگان تایید سیستم مدرسه را به قصد رفتن مجازی از شروع سال تحصیلی تا حداقل Jan. 29.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de