شاهزاده ویلیام نشان می دهد او شده است یک خط تلفن داوطلب

لندن (AP) — پرنس ویلیام بریتانیا نشان داده است که او به صورت ناشناس کمک کردن در یک بحران تلفنی در طول coronavi

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

لندن (AP) — پرنس ویلیام بریتانیا نشان داده است که او به صورت ناشناس کمک کردن در یک بحران تلفنی در طول coronavirus مستند.

دوک کمبریج کار با فریاد 85258 — یک around-the-clock متن پیام تلفنی طراحی و توسعه توسط سلطنتی پایه — عمومی ساخته شده بود به علامت داوطلبان در هفته است.

در ماه گذشته گفت: داوطلبان همکار در یک تماس ویدیویی که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی اواخر جمعه: "من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن یک راز کوچک با شما بچه ها اما من در واقع بر روی پلت فرم داوطلب."

ویلیام که در خط دوم به تاج و تخت یکی از بیش از 2000 داوطلب شده اند که به طور رسمی آموزش دیده برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

بیش از 300,000 متن مکالمات صورت گرفته میان داوطلبان و افرادی که نیاز به پشتیبانی سلامت روانی با حدود 65 درصد از کسانی که پیام کوتاه سن زیر 25.

ویلیام همسر دوشس کمبریج نیز کمک به دیگران با در نظر گرفتن بخشی در "بررسی و چت" تماس با مردم خود منزوی و یا آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن