مشخصات یک قاتل: کشف کشنده جدید کروناویروس

نیویورک (AP) — چه این دشمن ؟ هفت ماه پس از اولین بيماران بستری در چین مبارزه با عفونت پزشکان تا به حال هرگز د

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

نیویورک (AP) — چه این دشمن ؟

هفت ماه پس از اولین بيماران بستری در چین مبارزه با عفونت پزشکان تا به حال هرگز دیده می شود قبل از جهان دانشمندان و شهروندان باید به طور نگران کننده چهارراه.

ساعت های بی شماری از درمان و تحقیق و آزمون و خطا در حال حاضر آن را ممکن است برای نگاهی دقیقتر اندازه گیری از جدید کروناویروس و کشنده بیماری آن را به راه انداخته است. اما به استفاده از آن هوش ما باید مقابله با ما مداوم آسیب پذیری: این ویروس برگ هیچ انتخاب است.

"مثل ما در نبرد با چیزی که ما می توانید ببینید که ما نمی دانیم و نمی دانیم که در آن از آینده" گفت: Vivian کاسترو یک پرستار سرپرست در خیابان یوسف مرکز پزشکی در یانکرز فقط در شمال شهر نیویورک که در تلاش با آن caseload این بهار.

کاسترو تا به حال تحت درمان نمرات بيماران آلوده قبل از او هم در بیمارستان بستری شد برای این ویروس در ماه آوریل پس از صرف دو هفته در قرنطینه. او به محض بازگشت به اتاق اورژانس برای اولین, تغییر, او با عجله به راحتی و در عین حال یکی دیگر از تلفات — یک مرد بلع چند کلمه او می تواند جمع اوری میان بافتی برای هوا.

"این فقط برگشتم که ترس" او گفت:. "من فقط می خواستم به او بگویید نمی دهد."

Coronavirus نامرئی است اما به ظاهر در همه جا. آن نیاز به تماس نزدیک برای گسترش, اما آن رسیده است در سراسر جهان سریع تر از هر بیماری همه گیر در تاریخ است."

COVID-19 بود و نه حتی در جهان رادار در ماه نوامبر. اما این باعث شده است که تحول اقتصادی انعکاس رکود بزرگ در حالی که این ادعا بیش از 570,000 زندگی می کند. در ایالات متحده به تنهایی این ویروس در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از درگذشت مبارزه در جنگ جهانی اول

حتی این اعداد و ارقام نمی گرفتن این بیماری همه گیر را کامل رفت و برگشت. نه نفر از هر 10 دانش آموزان در سراسر جهان تعطیل کردن مدارس خود را در یک نقطه. بیش از 7 میلیون پرواز دارند. تعداد بیشماری از لحظات جشن و غم و اندوه — مراسم ازدواج و فارغ التحصیلی دوش نوزاد و مجالس ترحیم — قرار داده پیکربندی مجدد و یا رها شده و به دلیل نگرانی در مورد ایمنی.

در coronavirus است rescripted تقریبا در هر لحظه از زندگی روزمره است. و مبارزه با آن — آیا جستجو برای یک واکسن یا به دنبال محافظت از خانواده — طول می کشد شناخت دشمن است. این اولین گام اساسی در آنچه که می تواند تمدید تلاش برای برخی از نسخه عادی.

"وجود نور در انتهای تونل, اما آن را بسیار طولانی تونل," گفت: دکتر اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا.

"بسیاری وجود دارد ما نمی دانیم. اما من فکر می کنم آن را کاملا خاص ما در حال رفتن به تطبیق با یک راه جدید برای زندگی است. این یک واقعیت است."

___

جدید کروناویروس است که تقریبا از 1000 بار باریک تر از موی انسان است. اما طلبه از طریق یک الکترون محدوده آن روشن است این دشمن است که به خوبی مسلح شده است.

Coronaviruses از جمله جديدترين یک نام برای خوشه که خود را پوشش سطح بیرونی مانند یک تاج یا کرونا در لاتین. با استفاده از آن باشگاه به شکل خوشه ویروس چفت و بست به دیوار بیرونی از انسان همراه با حمله به آن و تکرار و ایجاد ویروس ها به ربودن چند سلول.

پیدا کردن یک راه برای جلوگیری و یا اتصال خوشه و شما می توانید متوقف کردن ویروس.

هنگامی که در داخل یک سلول انسان به ویروس RNA یا کد ژنتیکی commandeers ماشین آلات آن ارائه دستورالعمل به هزاران ویروس نسخه.

اما coronavirus ضعف: یک غشای خارجی است که می توان با صابون های معمولی. که در برابر این ویروس به همین دلیل است که کارشناسان بهداشت و تاکید بر نیاز به شستن دست.

مانند موجودات زنده و ویروس تکامل جستجو برای صفات است که اطمینان از بقای گفت: Charles مارشال, استاد دیرین شناسی در دانشگاه کالیفرنیا و خود توصیف "زمان عمیق زیست شناس تکاملی."

"Coronaviruses جا به استاندارد تکاملی الگوی بسیار خوبی است که اگر شما تا به حال برخی از نوآوری شما را به برخی از محیط جدید ... شما را به یک بشر و شما به خوبی انجام دهد, شما در حال رفتن به تکثیر," مارشال گفت.

وجود دارد صدها نفر از coronaviruses اما فقط هفت شناخته شده برای مردم آلوده است. چهار مسئول برخی از سرماخوردگی شایع است. اما در سال 2002 یک ویروس به نام سارس برای سندرم حاد تنفسی گسترش از چین به سلامت حدود 8000 نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 700. یکی دیگر از coronavirus علل سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS شناسایی شده در سال 2012 به انسان از طریق شتر.

جدید coronavirus هر چند گرفتار دانشمندان توجه و بر خلاف هر در دهه.

هنگامی که محقق توماس فریدریش وارد شده به کامپیوتر خود را در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پس از یک جلسه در ماه ژانویه همکاران او در بر داشت شده بود و دیوانه وار ارسال پیام به یک دیگر در مورد این ویروس جدید است.

"مردم به طور فزاینده ای هیجان زده و شروع به اشفتگی فکری موقتی ایده" گفت: فریدریش که سال ها وقت صرف مطالعه دیگر بیماری های عفونی.

در حال حاضر بسیاری از فردریش آزمایشگاه متمرکز شده است coronavirus مطالعه گسترش آن در ویسکانسین و همکاری با دانشمندان در سراسر جهان بررسی بیماری رفتار در میمون ها.

حتی در اوایل روشن بود این ویروس مطرح شده یک تهدید عمده, او گفت:. انسان سیستم ایمنی بدن هرگز آن مواجه می شوند. و بر خلاف Zika که گسترش را می توان با هدف قرار دادن پشه و یا ایدز است که اغلب نیاز به تماس جنسی این ویروس جدید است که به آسانی قابل انتقال از طریق هوا.

"این همه نشانه برای من یک پتانسیل همه گیر" فریدریش گفت. "اساسا هر کس در جهان حساس است."

___

این ویروس جدید به نقض مرز و مدعی شدند قربانیان را با مخفیکاری و سرعت است که آن را دشوار برای پیگیری.

دانشمندان نسبتا خاص این بیماری سرچشمه در خفاش ها که در بندر بسیاری از coronaviruses. برای رسیدن به انسان ممکن است از طریق یکی دیگر از حیوانات احتمالا مصرف گوشت است. اواخر ژانویه زمانی که مقامات چینی جداره کردن شهر ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار تشخیص داده و آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از گسترش.

شدید ترین بیماری همه گیر در تاریخ اخیر "آنفلوآنزای اسپانیایی" از سال 1918 پخش شد توسط سربازان آلوده اعزام به مبارزه با جنگ جهانی اول اما روی عرشه کشتی در آن زمان هفته برای نیروهای نظامی و بیماری برای عبور از اقیانوس.

در حال حاضر با بیش از 100,000 تبلیغات پرواز یک روز گذر گاه گردشگران و مسافران کسب و کار و دانشجویان در سراسر جهان این ویروس جدید به سرعت در حال گسترش و تقریبا نامرئی گفت: پزشکی مورخ علامت Honigsbaum نویسنده کتاب "همه گیر قرن: صد سال از وحشت هیستری و غرور."

"در زمانی که ما از خواب بیدار به شیوع این بیماری در ایتالیا آن را به حال شده است وجود دارد برای هفته ماه اگر نه" او گفت:.

به زودی پس از اولین مورد در ووهان گردشگران چینی با ویروس سفر به فرانسه. اما پزشکان وجود دارد گزارش داد که به تازگی یک ماهی فروش قرارداد این بیماری حتی زودتر از که از یک منبع ناشناخته. در 21 ژانویه برای اولین بار تایید کرد آمریکا گزارش شده در ایالت واشنگتن در یک مرد که تا به حال سفر به آسیا.

"این یک نفر در آینده از چین و ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. ده روز بعد او مسدود شده برای ورود به بسیاری از مسافران از چین است.

اما تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمونه های گرفته شده از نیویورک بیماران نشان داد بسیاری از این ویروس در حال حاضر از اروپا وارد شده بود به جای ریشه گرفت در ماه فوریه — قبل از هر کسی فکر quarantining پس از سفر به مادرید و لندن و یا پاریس.

___

از ماه فوریه زمانی که دکتر دانیل گریفین شروع درمان بيماران مشکوک به داشتن COVID-19 او را برای مراقبت بیش از 1000 نفر با این بیماری برای اولین بار اشاره کرد برای حمله به ریه ها. اما عفونت قطعا متوقف نمی وجود دارد.

"من در واقع شوکه شده گفت:" گریفین, یک متخصص بیماری های عفونی در نیویورک مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. "این ویروس به نظر می رسد به ترک هیچ چیز دست نخورده است."

دانشمندان در حال گرفتن یک دسته در بسیاری از بیماری های بدن تاثیر می گذارد اما این تقلا.

ریه ها در واقع زمین صفر است. بسیاری از بیماران خود را برای نفس نفس نفس زدن قادر به می گویند بیش از یک یا دو کلمه.

حتی پس از پنج روز در بیمارستان ویویان کاسترو, پرستار که آلوده شد گفت که او به خانه بازگشت و تلاش برای هوا.

"من صعود دو پرواز از پله ها به اتاق من و من احساس می کردم که من که قرار بود به مرگ" او گفت:.

به همین دلیل روشن می شود در کالبد شکافی از کسانی که فوت کرده اند, برخی با ریه ها که وزن به مراتب بیشتر از حد معمول است. زیر میکروسکوپ شواهدی از ویروس' تخریب است و حتی بیشتر قابل توجه است.

زمانی که دکتر سانجی Mukhopadhyay بررسی کالبد شکافی نمونه از 77 سال اوکلاهما او با اشاره به تغییرات میکروسکوپی کیسه بیمار در ریه ها. در یک ریه سالم و اکسیژن از عبور از دیواره های نازک از آن کیسه های به خون. اما در اوکلاهما بیمار به ویروس تبدیل کرده ساس دیوار ضخیم است با باقی مانده است که اکسیژن مسدود شده بود.

ضخیم دیوار "شد و در همه جا" جلوگیری از ریه ها از حفظ بقیه بدن گفت: Mukhopadhyay از کلینیک کلیولند اوهایو.

کالبد شکافی آشکار "چه این ویروس در واقع انجام می دهند" در داخل بیمار بدن دکتر گفت: دزیره مارشال, یک آسیب شناس در دانشگاه واشنگتن که به تازگی مورد بررسی قرار قلب سیاتل درگذشت مردی که از بیماری است.

"هر شکافی به این شانس به ما بگویید که چیزی جدید," او گفت:. و کسانی که بینش از بدن مرده می تواند منجر به درمان موثرتر از زندگی.

Coronavirus هر چند نگه می دارد بالا بردن تازه سوالات. آن را به سمت چپ قلب دو مرد در 40s خود را به تازگی تحت درمان توسط گریفین شل و قادر به پمپ خون به اندازه کافی. برخی از افراد جوان وارد اتاق اورژانس مبتلا به سکته مغزی ناشی از لخته شدن خون یکی دیگر از کارت.

کلیه ها و کبد شکست در برخی از بیماران و لخته شدن خون قرار می دهد اندام های در معرض خطر قطع عضو. برخی از بیماران دچار توهم و یا مشکل در حفظ تعادل است. برخی از درمان فلج در دست ها یا پاها. بسیاری از اسهال اما اغلب آن را اشاره نمی تا زمانی که گریفین می پرسد.

خود را توضیح ؟ "که دست کم از مشکلات من وقتی که من نمی تواند نفس بکشد."

در ابتدا پزشکان اغلب قرار دادن بیماران در هواکش اگر سطح اکسیژن خون کاهش یافته است. اما نرخ مرگ آنقدر زیاد آنها در حال حاضر سعی کنید استراتژی های دیگر مانند چرخش بيمار در معده خود را که می تواند کمک به آنها را تنفس می کنند. حقیقت این است که کارگران بیمارستان در حال یادگیری به عنوان آنها گاهی اوقات به شدت.

"هر بیمار است که من می بینم من فکر می کنم که می میرم من گفت:" دکتر استوارت موزر, یک متخصص قلب و عروق در بیمارستان بستری در نیویورک در ماه مارس پس از او آلوده شد. او به یاد می آورد از ترس این که او ممکن است با قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه و تعجب اگر او می خواهم همیشه دیدن خانواده خود را دوباره. در حال حاضر در کار او گفت: بسیاری از آنچه او و همکارانش آموخته اند در مورد ویروس' بی شمار اثرات آنها را قادر می سازد تنها به درمان علائم بیماران.

"این دشوار است چرا که آنها بسیاری از مشکلات وجود دارد و بنابراین بسیاری از بیماران مبتلا به" موزر گفت: "و شما فقط می خواهید برای انجام کار درست — مردم را بهترین شانس را برای دریافت بهتر است."

____

در هفته های اخیر محققان استخدام 3000 نفر از سراسر جهان در تلاش برای حل یک گیج کننده ناهنجاری. چرا coronavirus تاخت و تاز برخی قبلا سالم بیماران در حالی که ترک دیگران نسبتا صدمه ندیده ؟

این پروژه به نام COVID ژنتیکی انسان تلاش و تمرکز هر فرد منحصر به فرد ژنتیکی به دنبال توضیحات برای, چرا برخی از مریض شدم در حالی که دیگران سالم بماند. این یکی از چندین پروژه به دنبال علل ژنتیکی استعداد ابتلا از جمله کار های اخیر توسط دیگر labs نشان می دهد ارتباط بین گروه خونی و خطر ابتلا به بیماری های جدی.

"گام اول درک است و گام دوم است ثابت. هیچ راه دیگری وجود دارد" گفت: یکی از پروژه های رهبران ژان لوران Casanova از دانشگاه راکفلر در نیویورک است. او پرداخت شده توسط Howard Hughes Medical Institute, که همچنین کمک می کند تا صندوق آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم.

پروژه خود را بر مردم 50 یا جوان که تا به حال هیچ مشکلات قبل از coronavirus قرار داده و آنها را در بخش مراقبت های ویژه. اما این سوال که چرا این بیماری تاثیر می گذارد مردم خیلی متفاوت است فرستد.

این روشن نیست که مثلا چرا این بیماری تا به حال چنین محدود تاثیر در کودکان در مقایسه با دیگر گروه های سنی است. افراد مسن تر از 65 سال به بیش از 100 برابر بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود برای این ویروس از افراد زیر 18 سال. اما تا کنون هیچ توضیح که چرا.

آیا کودکان در برابر عفونت برای برخی از دلیل ؟ و یا آن است که حتی هنگامی که آلوده, آنها کمتر احتمال دارد به منظور توسعه علائم ؟ اگر چنین است به چه معناست شانس خود را برای عبور از عفونت به همراه دیگران مانند پدربزرگ و مادربزرگ خود را?

این نه فقط علمی سوالات. پاسخ کمک خواهد کرد که در ارزیابی خطرات ناشی از بازگشایی مدارس. و آنها در نهایت می تواند منجر به راه های کمک به افراد مسن مقاوم به این بیماری است.

تا حد زیادی مقدار کمی از کودکان پاندمی ویروس پژواک اشکالات که باعث سارس و MERS دکتر گفت: Sonja راسموسن یک استاد اطفال و اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است.

دانشمندان تعجب می کنم اگر کودکان ممکن است برخی از تفاوت های کلیدی در سلول های خود را مانند کمتر از تخصصی پروتئین است که coronavirus محکم نگاه داشتن بر روی. یا شاید خود سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهند متفاوت از بزرگسالان است.

در حالی که این ویروس بیشتر در کنار کودکان محققان اخیرا مشکل جدی و البته غیر معمول بیماری در برخی از بیماران جوان که می تواند باعث التهاب در قلب و کلیه و ریه ها و اندام های دیگر. بسیاری از بیماران بهبود, اما پتانسیل برای آسیب دراز مدت نامشخص باقی مانده است.

"این چیزی است که اتفاق می افتد با یک ویروس جدید" راسموسن گفت. "بسیاری از ما در مورد آن نمی دانند. ما که شیب منحنی یادگیری."

___

با ایالات متحده و کشورهای بازگشایی در این صورت مداوم و همه گیر آن را حتی بیشتر مهم برای پیدا کردن راه حل. حداقل چند ماه گذشته آنه مهم ترین سوالات.

می توانید افرادی که مبتلا به این بیماری دوباره می توانید آن را?

Dr. Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص گفته است که با داشتن این بیماری یک بار باید با مشورت برخی از درجه ای از مصونیت. اما روشن نیست چقدر و برای چه مدت یا چه سطح و یا انواع آنتی بادی های مردم باید برای حفاظت از آنها در برابر آینده بیماری است.

اگر برخی از مردم بندر ویروس بدون علائم و چگونه می تواند ما را در بلوک انتقال?

واقعیت این است که بسیاری از افراد آلوده هرگز احساس علائم یا مریض. این بدان معناست که متوسط چک و استراتژی های دیگر بر اساس علائم و نشانه نمی خواهد به اندازه کافی به آن را متوقف کند. در عوض بسیاری از کارشناسان بر این باورند گسترده آزمایش مورد نیاز است برای پیدا کردن سکوت حامل منزوی کردن آنها را تا زمانی که آنها دیگر مسری و پیگیری کردن آن آنها ممکن است آلوده. ماسک و فاصله می تواند کمک به جلوگیری از عفونت و کاهش سرعت گسترش ویروس.

خواهد محققان در پیدا کردن داروهای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان این بیماری ؟

صدها نفر از مطالعات در این زمینه تست های موجود در داروها و تجربی هستند. تا کنون تنها یک مشترک استروئید به نام دگزامتازون — نشان داده شده است به افزایش بقا. یک ضد ویروس, پزشکی, remdesivir نشان داده شده است به کوتاه شدن زمان بهبودی. دو نفر دیگر — مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین — باید ثابت نشده بی خطر و موثر برای درمان COVID-19 در مقیاس بزرگ آزمایش است اما برخی از مطالعات هنوز در حال آزمایش آنها را به دیدن اگر آنها ممکن است کمک به جلوگیری از عفونت یا بیماری است.

چه مدت طول خواهد آن را برای پیدا کردن یک واکسن?

دانشمندان در بیش از 150 آزمایشگاه در سراسر جهان به دنبال واکسن و نزدیک به دو دوجین نامزد هستند در مراحل مختلف تست است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد هر را از تابه خارج. پیدا کردن اگر هر گونه پیشنهاد درست خواهد شد نیاز به حفاظت آزمایش هزاران نفر از مردم در مکان های که در آن ویروس در حال گسترش به طور گسترده ای. برخی از مطالعات در حال انتظار برای آغاز این ماه است.

"این تقریبا پروژه منهتن امروز که در آن مقدار زیادی از منابع اختصاص داده شده گفت:" رنه Najera متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه و سردبیر یک واکسن تاریخچه سایت های اجرا شده توسط کالج پزشکان فیلادلفیا است.

در آمریکا هدف این است که به 300 میلیون دوز از پتانسیل واکسن ژانویه. اما هر که شکست آزمایش را به پایین پرتاب شد. سازمان بهداشت جهانی خواستار عادلانه های هر احتمالی واکسن بین فقیر و غنی کشور, اما چگونه است که اتفاق خواهد افتاد این است که به دور از روشن.

آن نیز نامشخص است چگونه مفید هر واکسن خواهد بود اگر تعداد قابل ملاحظه ای از مردم و تردید خود را در تغذیه اطلاعات غلط رد به تلقيح شده.

حتی یک واکسن موثر نخواهد آدرس این احتمال که با توجه به تعداد زیادی از coronaviruses و افزایش تماس بین مردم و حیوانات پناه دادن به آنها در جهان است که به احتمال بسیار زیاد به صورت دیگر بیماری های همه گیر گفت: Honigsbaum پزشکی مورخ.

که به معنی عدم قطعیت معطل خواهد شد به عنوان یک مشخصه جدید طبیعی است.

دانش به دست آمده در مورد کوروناویروس می تواند ثابت کند بسیار ارزشمند در خنثی کردن که شک و در نهایت در شکست دادن دشمن. واقعی قطعیت Redlener گفت این است که آیا مردم را با استفاده از درس های آموخته شده برای محافظت از خود از ویروس و یا بی اهمیت جلوه دادن تهدید در خطر است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران کارلا K. Johnson, Marilynn Marchione سام مک نیل و Lauran Neergaard کمک به این داستان.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب