دادستان: کانزاس در کنگره سرزنش کارکنان برای ثبت نام

TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره گمراه یک کلانتر کارآگاه توسط سرزنش کارکنان برای یک مشکل با د

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

TOPEKA کن. (AP) — یک دانشجوی سال اول کانزاس کنگره گمراه یک کلانتر کارآگاه توسط سرزنش کارکنان برای یک مشکل با دولت رای دهندگان ثبت نام فرم است که منجر به سه جنایت اتهامات جنایی دادستان اتهام دوشنبه در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده.

جمهوری خواه در کنگره استیو واتکینز ذکر شده یک پستی جعبه در یک یو پی اس, وارز. فروشگاه در Topeka به عنوان محل اقامت خود را برای ثبت نام رای دهندگان اهداف برای بیش از سه ماه شروع و در اواخر ماه اوت سال 2019. از اتهامات عنوان شده علیه او در دولت دادگاه منطقه در Shawnee County شامل رای گیری به طور غیر قانونی در Topeka شورای شهر مسابقه در نوامبر سال 2019 و مانع اجرای قانون با ارائه اطلاعات نادرست به کلانتر کارآگاه در یک مصاحبه در یک بررسی که آیا واتکینز شکست دولت در انتخابات ،

واتکینز به اتهامات "ساختگی" و خود را وکیل ثبت یک درخواست هفته گذشته با ریاست قاضی در این پرونده به دادستان منطقه مایک Kagay رد صلاحیت. واتکینز " وکیل مدعی است که Kagay یک جمهوری خواه است تضاد منافع به دلیل Kagay مجدد انتخابات در این سال سهام پست الکترونیکی مستقیم و ارائه دهنده با دولت خزانه دار جیک LaTurner که به دنبال سرنگون واتکینز در Aug. 4 اولیه.

معاون دادستان منطقه برت واتسون ظ پاسخ جمعه که به نام برهان واتکینز' وکیل "سطحی" و گفت: Kagay ملاقات LaTurner تنها یک بار در عبور از. در پرونده واتسون ارائه شده قبلا نامعلومی جزئیات بیشتر در مورد این ادعا که واتکینز گمراه کلانتر کارآگاه.

معاون دادستان منطقه گفت که واتکینز گفت کلانتر کارآگاه است که یکی از کنگره کارکنان تکمیل نادرست رای دهندگان ثبت نام فرم.

"اما او نمی دانست که یک" واتسون اضافه شده است.

اما واتکینز کمپین سخنگوی Bryan Piligra گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که LaTurner "باید در نظر قرار دادن Shawnee County دا در مبارزات انتخاباتی خود حقوق و دستمزد."

"این جای تعجب نیست که LaTurner و همدستان او در دادستانی خواهد پیچ و تاب و حقیقت برای سرپوش گذاشتن بر تبانی و فساد است که آشکار شدن است و در این مورد" Piligra گفت.

LaTurner متهم واتکینز از "چرخش دروغ و سرزنش دیگران."

"این بی وجدانی که یک کنگره خواهد خم شدن به سطح پرتاب خود کارکنان تحت اتوبوس به جای داشتن به اعمال خود" LaTurner گفت.

واتکینز ثبت یک دولت رای دهندگان فرم ثبت نام در اواخر ماه اوت سال 2019 لیست یو پی اس پستی جعبه خود را به عنوان آدرس مسکونی. پستی جعبه هنوز هم ذکر شده بود خود را به عنوان آدرس مسکونی هنگامی که او به بازیگران از طریق پست-در رای گیری که شامل توپکا شورای شهر مسابقه.

کنگره و کارکنان خود را باید گفت که او سهوا ذکر شده خود را به آدرس پستی به جای او مسکونی آدرس اشتباه است. واتکینز بعد از دو بار اصلاح آدرس خود را به یک آپارتمان است در همان منطقه شورای شهرستان به عنوان یو پی اس, فروشگاه, بالا بردن سوال در مورد پتانسیل های غیر قانونی رای گیری.

واتسون گفت: در روز دوشنبه تشکیل پرونده که واتکینز در ابتدا کاهش یافته است به ارائه یک لیست از کارکنان و بخش کلانتر احضاریه به دست آمده از یک قاضی در ماه ژوئن. تشکیل پرونده گفت: گور خواسته در تاریخ 30 ژوئن به حال زمانی که واتکینز کارکنان مورد مصاحبه قرار گرفتند حتی اگر او را نشان نمی, آنها را به خاطر واتکینز است کارفرمای خود.

واتکینز ارائه شده به دفتر دادستان منطقه با دو ناشناس کارکنان' نام در جولای 10, به گفته معاون دادستان منطقه پر کردن. چهار روز بعد دفتر دادستان منطقه متوجه شدند که وکیل به نمایندگی از دو کارکنان در دسترس بود و خواهد بود در دو هفته تعطیلات. Kagay ظ اتهامات علیه واتکینز آن روز.

___

دنبال جان هانا در توییتر https://twitter.com/apjdhanna

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن