دادستان در نظر گرفتن اتهامات علیه زن که رفت و بر ضد آسیایی نژادپرستانه tirades

دادستان در تورانس با توجه به بزه اتهامات عنوان شده علیه یک زن که نژادپرست ضد آسیایی, tirades دستگیر شدند در تل

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399

دادستان در تورانس با توجه به بزه اتهامات عنوان شده علیه یک زن که نژادپرست ضد آسیایی, tirades دستگیر شدند در تلفن همراه در یک پارک مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

پلیس می گویند که لنا هرناندز, 56, عمومی berated دو نفر در دو رویداد جداگانه در Charles H. Wilson پارک در تورانس در هفته گذشته. ویدئو کلیپ از برخوردهای که شد ارسال شده در توییتر به سرعت ویروسی رفت و باعث خشم و انزجار در میان مردم و مقامات منتخب.

حوادث به نور آمد 10 ژوئن هنگامی که یک زن بعد از شناسایی به عنوان هرناندز مواجه یک زن جوان بود که در ورزش مجموعه ای از پله ها در پارک رها کردن یک رشته از profanities و گفتن او را به "بازگشت به هر ... کشور آسیایی به شما تعلق است."

خواننده مشورتی: این فیلم حاوی گسترده ناسزا.

تبلیغات

دوم تصویری از همان روز را نشان می دهد آنچه به نظر می رسد همان کاری سرزنش کردن یک مرد که تا به حال پارک شده در نزدیکی ماشین خود را در Wilson پارک.

در این ویدئو این زن می گوید: "شما می دانید آنچه شما نیاز به رفتن به خانه" در حالی که اجمالی در انسان و وسیله نقلیه, که در آن دو فرزند خود در حال نشستن. این مرد ناشناس پاسخ, "من هستم صفحه اصلی" قبل از زن به او می گوید برای متوقف کردن بازی.

تبلیغات

این زن پس از آن شنیده می شود با استفاده از یک ناسزا و تهدید به کشتن مردی که تبدیل به دوربین خود را برای ضبط روی پلاک قبل از او با اشاره به او را به عنوان یک "چینی در," صحبت کردن به او را در عجیب و شکایت که وسیله نقلیه خود را پارک شده بود بیش از حد به او نزدیک هوندا.

محققان همچنین ارتباط هرناندز به یک سوم حادثه ای که رخ داده است در ماه اکتبر در Del Amo مد مرکز که در آن آنها می گویند او شفاهی حمله یک نگهبان زده و شخص دیگری که سعی در دخالت تورانس رئیس پلیس حوا برگ گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

"ما اعتقاد داریم که که مشکوک است که مسئول تمام این حوادث" برگ گفت. "که قربانی بیش از حد شده است تماس گرفته توسط کارآگاهان با توجه به این مهم است."

در چهارشنبه کارآگاه و اعضای اداره پلیس تخصصی مداخله در بحران تیم در بر داشت هرناندز در یک پارک در سن پدرو و به او صحبت کرد در مورد سه حادثه. همه از این برخورد در حال تخطی از قانون جرایم اما از آنجا که هیچ یک رخ داده است در حضور یک افسر هرناندز بازداشت نشده بود که پلیس او مصاحبه, مقامات گفت.

تبلیغات

دادستان ساخته شده است, تشکیل پرونده تصمیم گیری در برابر هرناندز که از اوایل پنج شنبه.

اجرای قانون در تورانس مواجه شده است به انتقاد از ساکنان و خارجی به طور یکسان برای درک عدم جنبش در مورد چیزی Berg رد کرده است.

"به همین دلیل ما در میانهی شب در یک کنفرانس مطبوعاتی و یا قرار دادن هر گونه اطلاعات در این زمینه است چرا که ما نمی خواهم به سازش یکپارچگی این تحقیقات" او گفت: هفته گذشته است. "ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما تا به حال شناسایی مثبت از همه قربانیان با این گمان."

بار نویسنده کارکنان اندرو Campa کمک به این گزارشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de