دادستان دریافت کرده اند حداقل 25 جدید اتهامات علیه بالغ ستاره فیلم Ron Jeremy

لس آنجلس مقامات دریافت کرده اند 25 جدید شکایت از سوء رفتار جنسی در برابر, ران جرمی در این هفته از جمله 13 است

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

لس آنجلس مقامات دریافت کرده اند 25 جدید شکایت از سوء رفتار جنسی در برابر, ران جرمی در این هفته از جمله 13 است که ممکن است جای گرفته اند در جنوب کالیفرنیا یک دادستان در دادگاه گفت جمعه.

در حالی که استدلال بیش از یک حرکت برای کاهش وثیقه برای بزرگسالان فیلم star — که متهم شده بود روز شنبه با آزار جنسی چهار زن در غرب هالیوود — معاون Dist. Atty. Paul Thompson فاش جدید شکایات در مرکز شهر دادگاه.

تامپسون گفت: "قطعا ممکن" جدید ادعا می کند می تواند منجر به هزینه های اضافی و با اشاره به ادعای محدوده مترو به صورت آشکار و اعمال خشونت جنسی. اتهامات همه دریافت شده توسط مقامات اجرای قانون پس از اخبار را شکست که جرمی بود که تحت پیگرد قانونی قرار تامپسون گفت.

جرمی تسلیم به مقامات سه شنبه پس از لس آنجلس دفتر دادستان منطقه متهم او را با هشت فقره زنای به عنف زنای دهان جماع و باتری جنسی ناشی از ادعاهای ساخته شده توسط چهار زن بین 2014 و 2019. او التماس کرد گناه نیست به کسانی که اتهامات در روز جمعه و وکیل استوارت Sylvester گفته است که جرمی "هرگز در زندگی خود تا به حال رابطه جنسی با یک زن از طریق زور یا فشار."

تبلیغات

محققان با لس آنجلس کلانتر گفت: آنها راه اندازی رسیدگی به جرمی پس از اتهام تجاوز به عنف شده بود در تابستان گذشته. Cmdr. کارلوس مارکز گفت: جرمی استفاده می شود شخصیت های عمومی برای به دست آوردن دسترسی به قربانیان و سپس در زمان استفاده در حالی که آنها مست. کلانتر بخش ارائه شده مورد آن به دادستان روز دوشنبه.

جرمی متهم شده است از تجاوز جنسی با زنان متعدد در سال های اخیر — از جمله بالغ ستاره فیلم Danica Dane, جنیفر استیل و جی Taylor — اما اتهامات را رد کرده است. یک سال 2017 سنگ نورد مقاله مفصل اتهامات وضع حداقل یک دوجین از زنان است.

Sylvester گفت: "تمام انواع ادعاهای آمده ریختن در" زمانی که یک اتهام تخلف در برابر افراد مشهور دستاوردهای توجه رسانه ها و تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن ماهیت اتهامات موجود در شکایت کیفری به عنوان غیر خشونت آمیز. او همچنین ادعا کرد رئیس امنیت در اتاق رنگین کمان در نوار غروب آفتاب است که شناخته شده است به یکی از جرمی مورد علاقه ثابت خواهد رد یک اتهام تجاوز به عنف ساخته شده توسط یک زن وجود دارد در سال 2019.

تامپسون در تمسخر است که گفت: دو نفر از چهار زن به نام شکایت کیفری و اقامه جرمی به دنبال آنها را به حمام یک بار و آنها را به دام افتاده وجود دارد قبل از حمله آنها.

تبلیغات

L. A. برتر قاضی دادگاه میگوئل Espinoza را تکذیب کرد, Sylvester حرکت و جرمی باقی خواهد ماند زندانی در ازای $6.6 میلیون وثیقه. وی قرار است در دادگاه در اواخر ماه اوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن