دنده محافظ برای کارکنان پزشکی شروع به اجرای دوباره کم

این دنده محافظ شخصی بود که در خطرناکی تامین کوتاه مدت در اوایل هفته از coronavirus بحران در آمریکا در حال اجرا

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

این دنده محافظ شخصی بود که در خطرناکی تامین کوتاه مدت در اوایل هفته از coronavirus بحران در آمریکا در حال اجرا است کم دوباره به عنوان ویروس رزومه گسترش سریع آن و تعداد بیماران بستری صعود.

ملی پرستاری اتحادیه نگران است که دنده به توان مورد استفاده مجدد قرار. یک انجمن پزشکان هشدار می دهد که پزشکان دفاتر بسته هستند چرا که آنها می توانید دریافت ماسک و لوازم دیگر. و دموکراتیک اعضای کنگره در حال هل دادن نسبت ناروا به دولت تدبیر یک استراتژی ملی برای به دست آوردن و توزیع دنده در انتظار وخیم تر شدن بحران به سقوط.

"ما پنج ماه به این و هنوز هم وجود دارد کمبود لباس مو را پوشش می دهد, پوشش کفش, ماسک N95 ماسک" گفت: دبورا برگر رئيس جمهور از پرستاران ملی ایران که به استناد نتایج حاصل از یک نظرسنجی از اعضای اتحادیه. "آنها در حال doled و ما هم گفته بودن به استفاده مجدد از آنها."

زمانی که اولین بحران منفجر شده در مارس و آوریل در نقاط گرم مانند شهر نیویورک وضعیت پس از جان گذشته است که پرستاران تبدیل پلاستیک کیسه های زباله به محافظ لباس. فقدان تجهیزات مجبور متحده و بیمارستان ها به رقابت در برابر یکدیگر دولت فدرال و دیگر کشورها در, از جان گذشته, گران, مناقصه جنگ.

به طور کلی منابع دنده محافظ قوی تر هستند در حال حاضر و بسیاری از ایالات و عمده در بیمارستان های زنجیره ای می گویند که در شکل بهتر است. اما متخصصان پزشکی و برخی از قانونگذاران باید شک و تردید در بهبود آن به عنوان کمبود شروع به ظهور.

دکتر عایشه تری استادیار طب اورژانس در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن گفت که او خوب دسترسی به PPE اما برخی از غیر علمی و روستایی امکانات بهداشتی بسیار کمتر شده اند.

"من فکر می کنم به طور کلی تولید و توزیع و دسترسی بهبود یافته است" تری گفت. "اما ترس است که ما را از خود راضی می شوند" و اجازه می دهد منابع به خرد شدن در صبح.

در نامه ای به کنگره در هفته گذشته وزارت بهداشت در DuPage County Illinois در نزدیکی شیکاگو گفت: در تمام بیمارستانها در این شهرستان در حال استفاده مجدد از دنده محافظ "در راه بودند که نه در اصل در نظر گرفته شده و احتمالا کمتر امن تر از استفاده بهینه از PPE."

این DuPage County department یک تامین کننده از آخرین رفت و آمد مکرر است که گام های خود را در زمانی که امکانات کمتر از دو هفته به ارزش از چرخ دنده ها. همانطور که از دوشنبه, آن را تا به حال تنها نه روز از برخی از منابع در زمان درخواست سطح. افزایش عفونت های جدید را می تواند عرضه بسیار سریع تر است.

انجمن پزشکی آمریکا در نامه ای به سازمان مدیریت اضطراری فدرال معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای کنگره خواستار هماهنگ استراتژی ملی برای خرید و تخصیص دنده.

تشکر. کارولین Maloney, نیویورک, حزب دموکرات منتشر شد یادداشت هفته گذشته پیش از کنگره شنوایی است که نگرانی در مورد بلندی مشکلات در زنجیره تامین. گزارش بر اساس مصاحبه با unnamed کارکنان در پزشکی شرکت های عرضه یکی از آنها هشدار داد که مواد اولیه برای لباسهای موجود نیست در هر قیمت در مقادیر مورد نیاز منجر به یک "غیر قابل تحمل" وضعیت.

عقب Adm. جان Polowczyk که مسئول coronavirus مرتبط با لوازم برای کاخ سفید به کنگره گفت هفته گذشته که بیش از یک چهارم از کشورها کمتر از 30 روز عرضه است.

"به نظر می رسد مانند در کمتر از 30 روز ما در حال رفتن به یک بحران واقعی" گفت: Rep. بیل فاستر, ایلینوی از حزب دموکرات.

FEMA که مدیریت کشور ذخایر را شکستن است که ایالات متحده باید دنده به اندازه کافی به آخرین فراتر از 30 روز و کدام نیست. در ماه ژوئن دولت آغاز شده و جایگزینی آن با یک بار تخلیه ذخایر با هدف ایجاد دو ماه از عرضه است.

همانطور که از ژوئن 10, FEMA حال توزیع و یا به کارگردانی و شرکت های خصوصی توزیع بیش از 74 میلیون N95 ماسک و 66 میلیون جفت دستکش به همراه چرخ دنده های دیگر. این سازمان گفت: تغییر روش توزیع برای ارسال تجهیزات بیشتر به نقاط داغ.

اگر چه تمام ایالات متحده و سرزمین های دریافت کرده اند برخی از دنده محافظ از FEMA یک تحلیل آسوشیتد پرس از سازمان خود داده یافت که این مقدار به طور گسترده ای متفاوت در هنگام اندازه گیری جمعیت و تعداد تایید COVID-19 موارد است.

AP تجزیه و تحلیل نشان داد که کم جمعیت عمدتا روستایی متحده دریافت بزرگترین FEMA تخصیص در هر مورد تایید شده. از اواسط ماه ژوئن به عنوان مثال مونتانا دریافت کرده بود 1,125 موارد از دنده محافظ در هر صورت در مقایسه با 32 مورد در هر مورد در ماساچوست اوایل نقطه داغ. ایالت از جمله کالیفرنیا, آیووا و نبراسکا که همه دیده اند یک افزایش در تایید عفونت های دریافت شده در میان پایین ترین مقدار دنده محافظ از FEMA در هر مورد با توجه به AP تجزیه و تحلیل.

بسیاری از ایالت ها می گویند فدرال لوازم آرایش کوچک بخشی از انبارهای بعد از صرف میلیون ها دلار برای به دست آوردن تجهیزات خود را.

نگرانی از گسترش فراتر از مقدار دنده. در نیوهمشایر, یک انجمن به نمایندگی از خانه های پرستاری گفت: بسیاری از آیتم های ارسال شده توسط FEMA در اوایل ماه ژوئن شد و غیر قابل استفاده از جمله کودک-اندازه دستکش, ماسک های جراحی با گوش حلقه که شکست وقتی کشیده و انزوا لباسهای بدون بازو و حفره ها.

یک گروه غیر انتفاعی به نام #GetUsPPE تاسیس شده در ماه مارس توسط پزشکان برای کمک به توزیع اهدا دنده محافظ.

این گروه تا به حال 200% افزایش درخواست در طول دو هفته گذشته از ماه ژوئن از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در تگزاس یک دولت با یک افزایش بزرگ در تایید ویروس موارد است. مقامات دولتی وجود دارد باید گفت که منابع کافی هستند.

"ما پیش بینی است که ما نیاز به در اطراف برای چند هفته تا زمانی که شخص دیگری در پا و حل این مشکل گفت:" دکتر مگان Ranney یک پزشک اورژانس در بیمارستان رود آیلند بود که در میان این گروه بنیانگذاران. "در اینجا ما هنوز هم صدها نفر از هزاران نفر از درخواست یک هفته."

___

Fassett داده نگار مستقر در سانتا کروز کالیفرنیا, یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش زیر پوشش موضوعات.

___

Mulvihill گزارش از Cherry Hill, New Jersey. او در دنبال http://www.twitter.com/geoffmulvihill. دنبال Fassett در http://www.twitter.com/camfassett.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب