معترضان در بالتیمور پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بگویید قانونگذاران 'شما در مورد از دست دادن شغل خود را'

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مسائل. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگان

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مسائل. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگان اشتراک ایمیل امروز.

ائتلافی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی برگزار شد تجمع در خارج از شهر بالتیمور سالن همزمان با شورای شهر را در شب جمعه بودجه شنوایی. خود گریه می کند: پال خواستار قطع بودجه دولت ،

بالتیمور اعضای شورای شهر در حال حاضر خواهد شد در مواجهه با پیام و فریاد در خیابان ها هر روز: این بار در ماندگار اسطوخودوس رنگ.

زنان سازماندهی سیاه یک بالتیمور مبتنی بر حمایت سازمان مرتب برای هنرمندان محلی به رنگ شعار در حروف bold همراه, گی, بین خیابان لگزینگتون و Fayette — در سبک شبیه به سیاه و سفید زندگی می کند ماده خیابان نقاشی دیواری در سی — در پاسخ به یک سری از مشخصات بالا پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید از جمله جورج فلوید که در دست مینیاپولیس پلیس در ماه گذشته.

تره مورفی سازماندهی سیاه آن را به نام "یک یادآوری ثابت هر بار که آنها راه رفتن به ساختمان است."

"ما گفتن اونا ما در اینجا و ما از آمدن به جمع آوری" او گفت: این جمعیت از معترضان بعد از ظهر جمعه.

مورفی گفت که سازمان نیز با هدف ریشه کن کردن سیاستمداران که در جیب بالتیمور اداره پلیس.

"ما در حال آمدن به شما و سپس داخل روند همان است که ما رفتن به 50 ٪ از پلیس بخش بودجه" او اعلام کرد. جمعیت فوران در به سلامتی.

هر کس شروع به شعار "شما در مورد از دست دادن شغل خود" است که در حال حاضر یک ضربه ویروسی بعد از تصویری از یک زن آواز در حالی که ایران در اوایل ماه ژوئن بود و ریمیکس.

"اجازه دهید 'em می دانم که شما در مورد از دست دادن شغل خود را به خاطر ما می آیم": ما بیا' به صورت قدرت ما; ما بیا' به صورت پول ما; ما می آیم "برای همه چیز است که باید ما در وهله اول اما همه این سیاستمداران پلیس آنها بوده است و سرقت های ما منابع" مورفی توضیح داد. "آنها شده ایم احتکار قدرت خود را و آن است که انتظار برای یک زمان مثل این برای ما می گویند:" خانواده در حال رفتن برای پیاده سازی دستور کار ما. آن را بیشتر در مورد آنچه شما می خواهید."

سازماندهی سیاه و سفید ارائه یک لیست از چهار خواسته به بالتیمور شورای شهر:

  1. فوری divestment از اداره پلیس شهر بالتیمور
  2. که نیمی از بالتیمور اداره پلیس 2020 بودجه بود مجددا در جوامع سیاه
  3. كسيكه از ماموران اجراي قانون منشور حقوق
  4. کنترل محلی از اداره پلیس بالتیمور

به عنوان مورفی به عنوان خوانده شده هر یک از صدها نفر از تجمع کنندگان پاسخ دادند: "ما به این معنی نیست که گه!"

'اعتراض بدون استراتژی است که یک تهدید خالی'

این سازمان ها شد نه فقط در خیابان ها در اعتراض به, اما به فشار عمده بازسازی سیاست ها در سطح محلی و ملی.

Nupol Kiazolu از زندگی توجه بیشتری New York فصل تاکید به تجمع کنندگان اهمیت سوق دادن سیاست و گفت که "اعتراض بدون استراتژی است خالی کنید."

"بنابراین اگر ما از اینجا اعتراض و ما لازم نیست که استراتژی و سیاست است که ما نیز در حال هل دادن صورت بر روی زمین و سپس آن را خالی تهدید به مردم در اتهام" Kiazolu گفت. "اما در پایان روز, ما باید به زور این مقامات منتخب به یاد داشته باشید که قدرت متعلق به مردم ... و همیشه gon' وجود داشته باشد."

Kiazolu تظاهرات پشت غیرنظامی مدیره بررسی قانون در تلاش برای غیر نظامی ذینفعان بررسی موارد سوء رفتار پلیس و خشونت ادعا که "پلیس نمی تواند تعقیب پلیس است."

سیاست های اطراف ممکن است اجرای غیر نظامی نقد و بررسی تخته معرفی شد در طول سال 2020 مریلند جلسه قانونی توسط دل. گابریل Acevero (D-مونتگمری) دوم خود را تحت فشار به تصویب آنتون قانون پلیس اصلاحات قانون که در مدت کوتاهی پس از آن لایحه شنوایی.

در حالی که در مریلند جلسه قانونی ممکن است از طریق به معنی هیچ قوانین جدید روی میز هستند تا 2021 سازمان در حال هل دادن فوری تغییرات ملموس در جایی که آنها می توانید.

جاشوا ترنر, Baltimore-منطقه فعال در همکاری با Kiazolu و دیگر سازمان شده اند تهیه قانونی که بان کی مون "همه اشکال از هر نوع از چوک."

جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس که خفه او را با زانو خود را.

"در حال حاضر در وضعیت موجود چوک تنها ممنوع از استفاده با یک دست اما همانطور که دیدیم در سایر موارد سایر موارد از زور نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خفه و کشتن کسی" ترنر گفت. "و برای بیش از حد طولانی این شیوه در عمل بوده است که به کشته شدن بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید در داخل کشور ما است."

ترنر و Kiazolu نیز فشار برای سلامت روانی ارزیابی و تعصب نژادی و د تشدید آموزشی برای مأموران اجرای قانون و برای موارد که در آن استفاده از زور منجر به مرگ که افسران شارژ با حداقل قتل درجه دوم.

"ما دیگر نمی تواند نشستن و بیکار منتظر سیستم های ما برای رفتن به جلو و فشار برای عدالت و شما نمی توانید صبر کنید برای ستمگران خود را و به شما کلید خود را تغییر دهید," او گفت:. "شما باید به کسانی که کلید های خود را و این چیزی است که ما انجام می دهند."

Kiazolu گفت که او فکر می کند آن را "خنده دار" چگونه دولت فکر می کردم که کشتن رهبران حقوق مدني در دهه های 1960 و 1970 "را متوقف خواهد کرد این جنبش است."

"آیا ما را امروز در اینجا؟" جمعیت پاسخ با سلامتی.

"بنابراین به دولت به سازمان سیا و هر کس دیگری است که گوش دادن به پلیس: شما باید با آخرین نسل" او اعلام کرد.

مارس index on censorship از زندگی ماده سی به جمعیت گفت که سوره هل دادن نه فقط برای defunding اما برای لغو.

"Black Lives Matter دی سی معتقد است که در لغو" او گفت:. "دور زدن پلیس به ما selves خود امن باید روزمره ما هدف است."

Index on censorship به نام لغو "راه زندگی" نشان می دهد که جوامع ممکن است بهتر پلیس خود را از ای اداره توسط سیستم "به ما گفته شده است قرار است برای ما اما ما کنترل نیست."

"کسی در مورد آموخته خودمختار مناطق این هفته؟" "آیا خانواده می دانم که خانواده ایستاده در یک منطقه خودمختار?" با اشاره به عدم حضور پلیس در تظاهرات منطقه است.

حدود 20 افسر پلیس ایستاده بودند پشت دردار منطقه در شهرستان سالن. یک سری از هلیکوپتر نیز buzzed بیش از تظاهرکنندگان سر ساعت.

Index on censorship گفت: زندگی در یک "منطقه خودمختار" — یا جامعه ای اداره مناطق — امکان پذیر است.

"آیا ممکن است ؟ چرا که مردم در سراسر کشور انجام شده است آن گه خاموش کردن. مردم شده اینجا مردم این خط را برای جامعه به دلیل که ما را نگه می دارد امن است؟"

"ما امن نگه داشتن ما" جمعیت roared.

در بین سخنرانان جمعیت رقصید که بوی رنگ آمیخته گی خیابان.

به عنوان او آماده جمعیت به حرکت, سامانتا, کارشناسی ارشد سازماندهی سیاه و سفید با تاکید بر نیاز به صورت سیاه و شادی است.

"سیاه و سفید, شادی, مسائل, سیاه انعطاف پذیری مهم است. سیاه, خنده مهم است. سیاه و سفید سرگرم کننده مهم است. چرا که مردم ما بودند و نه برده آنها به بردگی گرفته شدند. ما مردم نه فقط قربانیان آنها انسان است. و انسان سزاوار شادی" او گفت:.

که خیابان ؟

سازماندهی سیاه و سفید به تظاهرات در طول روز — حتی خیلی به غم وغصه از یکی از شهرستان councilmember بسیار در صبح زود.

حدود 7 صبح تظاهرکنندگان پر سر و صدا کاروان خارج از منطقه 11 عضو شورای اریک کاستلو به صفحه اصلی. کاستلو شهر بودجه و تخصیص بودجه کمیته صندلی و زد unopposed طول اولیه انتخابات برگزار شد در اوایل این ماه.

این عضو شورای صادر عذرخواهی پس از اعتراف به شلاق در یک جزء از طریق تلفن. او پسر, J. M. جوردانو شد پوشش اعتراض به عنوان یک عضو از مطبوعات است.

"من تلاش کرده اند به عذر خواهی به پسرش که من نمی دانستم شد یک عضو از مطبوعات و پوشش این رویداد به عنوان مثل" کاستلو نوشت: در بیانیه منتشر شده در توییتر. او گفت: او قصد دارد برای انجام "یک بیت از روح جستجو و بسیاری از گوش دادن" بیش از آخر هفته.

مورفی گفت: سازمان در حال برنامه ریزی حوادث در سراسر شهر بودجه های نجومی که 30 ژوئن به پایان می رسد.

"بنابراین مطمئن شوید که شما به او بگویید: 'اریک Costello ما میخوایم خود را بیدار کردن دوباره'" مورفی به جمعیت گفت. "بنابراین خانواده اجازه دهید او را می دانم. اجازه شهردار می دانم که اگر او ain't متعهد به کاهش police department بودجه ما میخوایم از خواب بیدار الاغ خود را تا بیش از حد چون ما خود را addy, بیش از حد."

"اما او در حال حاضر در راه خود را. او نمی باشد،"

نسبت به پایان این مراسم که تمدید شد دو ساعت اجازه می دهد تا رنگ خشک مورفی گزارش به جمعیت که در دانشگاه جانز هاپکینز مقامات خواهد توقف خود تصمیم بحث برانگیز به شکل مستقل پلیس مسلح وزارت به مدت حداقل دو سال.

"ما می خواهیم دانشگاه جانز هاپکینز به بخشی از این گفتگو در مورد آنچه ممکن است برای شهر ما و کشور در بازنگری مناسب در مرزها و مسئولیت های مدنی و مردمی و به منظور جلب در انرژی و تخصص و تلاش های جامعه ما در پیشبرد دستور کار مهم و پایدار اصلاحات" Ronald J. Daniels, دانشگاه, رئیس جمهور, Paul B. Rothman, مدیر عامل شرکت از دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی و Kevin W. Sowers رئیس دانشگاه جانز هاپکینز نظام سلامت نوشت: در بیانیه ای.

"ما متوقف جانز هاپکینز امروز میخوایم خود را متوقف سنجش فردا و روز بعد و ماه بعد و سال بعد و سال آمده چرا که آنها نمی گرفتن هیچ خصوصی نیروی پلیس تا زمانی که ما در اینجا در بالتیمور" مورفی اعلام کرد.

"که خیابان؟"

"ما در خیابان" رو به جمعیت بازگشته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن