معترضان مرحله تجمع غیر قانونی در کالیفرنیا کنگره برای حمایت از اجرای قانون

معترضان در کالیفرنیا اقامت در خانه دستور بازگشت برای یکی دیگر از unsanctioned تجمع در کنگره در روز پنج شنبه ای

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

معترضان در کالیفرنیا اقامت در خانه دستور بازگشت برای یکی دیگر از unsanctioned تجمع در کنگره در روز پنج شنبه این بار با یک پیام متفاوت است: آنها را ببخش و اجرای قانون برای دستگیری آنها هفته گذشته است.

رهبری موریتا واعظ تیم تامپسون بود که در میان 32 نفر بازداشت شده و یکی توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا طی یک غیرمجاز جمع آوری جمعه حدود 200 معترض کهنه بر روی پیاده رو و ارائه یک درخت زیتون آنها به عنوان یک صلح ارائه به صدها نفر از افسران مونتاژ ضد شورش.

در اوایل مصاحبه تامپسون گفت که بسیاری از حامیان آنها خشمگین دستگیری زیرا در نظر آنها خود را قوی حامیان اجرای قانون است. تامپسون گفت: او یک روحانی برای Riverside County Sheriff بخش.

"در پایان روز, ما همه در همان سمت" او گفت:. "این ناعادلانه از گاوین Newsom به ... pin ما در برابر CHP."

تبلیغات

افسران محاصره ساختمان مسدود کردن دسترسی برای معترضان اما اجازه می دهد دیگران با کسب و کار در ساختمان را وارد کنید. در حالی که افسران عینک ماسک و تا به حال چهره سپر در آماده معترضان نداشت تجهیزات حفاظتی و رعایت نمی کنند اجتماعی فاصله. گفت: بسیاری از آنها معتقد بودند ترس از coronavirus پر از شکوفه شد.

گفت: آنها می دانستند که افسران "نه دشمن" تظاهر کنندگان در روز پنج شنبه به کارگردانی خشم خود را در آنچه که آنها به نام نفس بیش از حد توسط Newsom — از جمله اعتقاد به این که فرماندار بود و شخصا کارگردانی CHP.

برخی از انجام آيات با هدف افسران که خواندن"خدا می بخشد شما. پیوستن به ما مردم" در حالی که دیگران در میان جمعیت فریاد زد افسران به نافرمانی سفارشات خود را.

تبلیغات

در حالی که بسیاری در میان جمعیت ظاهر می شود در ارتباط با تامپسون و کلیسای او مشروط افتخار پسران, یک گروه نئونازی نیز موجود بود.

"من می خواهم هر کس به اینجا می دانیم که مبارزه ما است نه با گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت:" تامپسون به عنوان او ایستاده بود در مانع شدن درخواست یکی از افسران برای شکستن صفوف و جلو آمده و به قبول درخت.

هیچ کدام را انجام داد.

"این بسیار ناامید کننده است که آنها نمی خواهد قبول کند" گفت: Stefanie Fetzer یک معترض از اورنج کانتی و یک سازمان از این رویداد. "این بسیار تکان دهنده ... گاوین Newsom ملاقات برخی از نقاط عطف جدید با نفس بیش از حد و ظلم و ستم."

تبلیغات

CHP که کمک های مالی مجوز برای تجمعات در کنگره متوقف شده است انجام این کار پس از زودتر تظاهرات موفق به موقف اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

روز جمعه بیش از 1000 نفر در اعتراض به سفارشات توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به نزدیک سواحل کلیساها و مدارس و سایت های دیگر. زمانی که جمعیت موفق به اطاعت از دستورات برای متفرق کردن بعضی از آنها به زندان گرفته شده, در بخشی به دلیل آنها نمی اجتماعی فاصله و در یک نقطه قفل شده در دست.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تامپسون گفت که او نمی باید "هر نیت از درگیری" قبل از دستگیری او.

تبلیغات

"به عنوان یک فرد که دوست دارد اجرای قانون این نوع شرم آور به قلاب گرفته و" را بازداشت کرد. "این واقعا سخت است بر من شهرت به عنوان یک مطیع قانون پاستور. که بخشی از آن نوع خسته کننده است."

تامپسون گفت که این موضوع برای او جدایی کلیسا و دولت است.

او گفت: کلیسای خود را از سر گرفت در فرد خدمات یکشنبه تضمین این که خانواده ها از هم جدا هستند با شش پا و پوشیدن ماسک.

"به عنوان یک رهبر کلیسا, من لازم نیست برای گوش دادن به آنچه گاوین Newsom گفت:" تامپسون گفت. "او حق ندارد بیش از کلیسا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن