مقامات بهداشت عمومی اصرار احتیاط به عنوان L. A. شهرستان بازگشایی

در میان فلات در شماره جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در شهرستان لس آنجلس مقامات جمعه شد کاهش به یک بهبود ا

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

در میان فلات در شماره جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در شهرستان لس آنجلس مقامات جمعه شد کاهش به یک بهبود اقتصادی طرح.

برخی از خرده فروشان مجاز به بازگشایی برای منظقه وانت و مکانهای تفریحی مانند زمین گلف و برخی از مسیرهای پیاده روی را بازگشایی کردند.

هنوز مقامات بهداشت عمومی خواستار احتیاط گفت: سیستم بهداشت و درمان می تواند تحت الشعاع افزایش موارد جدید اگر مردم از سرگیری فعالیت های روزانه خود را بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

"همانطور که ما در آغاز این سفر از بهبود برخی از ما خواهد بود رفتن به محل کار و برخی از ما خواهد بود و در اطراف بیشتر مردم" باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی, مدیر روز پنجشنبه گفت. "اما این بدان معنا نیست که ما در حال حاضر زندگی در یک پست-COVID-19 جهان است."

تبلیغات

به عنوان مثال او با اشاره به یک مطالعه اخیر که نشان داد که بیش از 4 درصد از L. A. County, بزرگسالان آنتی بادی ها به ویروس در خون خود نشانه ای از گذشته و قرار گرفتن در معرض.

اگر 1 میلیون نفر از این شهرستان را 10 میلیون نفر متوقف ماندن در منزل و 5 درصد از آنها را آلوده می شوند که مقدار به حدود 50000 نفر مبتلا به کروناویروس که در حال گردش در جامعه فرر گفت. و اگر حتی 5 درصد از کسانی که 50000 نفر تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و نیاز به بستری که در نتیجه 2,500 بیماران.

"پس در هر روز داده شده وجود دارد به طور متوسط تنها 2 ، 000 در دسترس تخت در بیمارستان در سراسر L. A. County, آن می تواند بسیار سریع است که 2,500 موارد جدید است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان ممکن است پایمال کردن و یا شروع قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان," فرر گفت.

تبلیغات

"این اعداد نشان می دهد که وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به عنوان ما استراحت امن تر در صفحه اصلی [سفارشات] و بازگشایی شهرستان ما حتی به آرامی تنها کار می کند اگر ما همه واقعا متعهد به مراقب باشید."

او گفت که این بسیار مهم است برای مردم را به انجام همه چیز آنها می توانند به تمرین فیزیکی فاصله سایش پوشش صورت در عمومی و یا شستشو بهداشتی دست های خود را اغلب.

تا کنون در این هفته, L. A. شهرستان گزارش شده 3,872 موارد جدیدی از کروناویروس و 192 نفر کشته شده اند آوردن این شهرستان را در مجموع به بیش از 29,000 موارد و 1,420 COVID-19 مرگ و میر. شهرستان در حال حاضر حساب برای نزدیک به نیمی از تمام coronavirus موارد در کالیفرنیا و بیش از نیمی از تمام دولت و میر.

تبلیغات

از روز شنبه وجود دارد 1,826 COVID-19 بيمار در شهرستان و بیمارستان با 29 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 16 درصد در هواکش. که تعداد نسبتا پایدار باقی مانده است در هفته های اخیر فرر گفت.

مقامات باقی مانده در مورد شیوع بیماری در نهادی تنظیمات. مقامات بهداشت عمومی بودند بررسی 353 جمع تنظیمات از جمله پرستاری ماهر خانه های تادیبی امکانات پناهگاه و خرده فروشان با حداقل یک تایید و یا مورد مشکوک به. کل وجود دارد 7,048 coronavirus موارد در چنین تنظیمات از جمله 4,423 ساکنان و 2,625 کارکنان است.

تعداد نهادی ساکنان که فوت افزایش یافته و به 718 و در حال حاضر نمایندگی 51 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در L. A. شهرستان در انتخابات گفت: پنج شنبه. اکثریت قریب به اتفاق آنها ساکنان در پرستاری ماهر امکانات.

فرر گفت که کاهش گسترش ویروس در چنین تنظیمات "یکی از بزرگترین اولویت های در حال حاضر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب