پورتوریکو به ارائه کلاس های مجازی, تاخیر, مدرسه بازگشایی

SAN JUAN, Puerto Rico (AP) — پورتوریکو مقامات چهارشنبه اعلام کرد که همه دانش آموزان مدرسه را شروع کلاس های مجا

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

SAN JUAN, Puerto Rico (AP) — پورتوریکو مقامات چهارشنبه اعلام کرد که همه دانش آموزان مدرسه را شروع کلاس های مجازی Aug. 17 به عنوان قلمرو آمریکا جنگ افزایش coronavirus موارد است.

وزیر آموزش و پرورش Eligio هرناندز گفت که او تاخیر در بازگشایی مدارس دولتی کلاس های حضوری توسط یکی از ماه سپتامبر. 17 هر چند او هشدار داد که این یک طرح اولیه است که می تواند تغییر کند اگر موارد کنترل نمی.

"سلامت مردم ما همیشه بالاترین اولویت" او گفت:.

پورتوریکو است خانه را به یکی از بزرگترین مدارس در ایالات متحده صلاحیت با بیش از 281,500 ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده.

مقامات گفتند که انتظار می رود مدارس خصوصی را دنبال همان برنامه است.

هرناندز اعلام نگرانی در میان برخی از پدر و مادر اشاره کرد که قطع برق باقی می ماند مشترک در سراسر این جزیره پس از طوفان ماریا و که همه معلمان یا دانش آموزان به اینترنت دسترسی دارند.

Grichelle تولیدو دبیر پورتوریکو انجمن معلمان خواست وزیر آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس برای کسانی که نمی باید یک اتصال به اینترنت.

هرناندز نیز اعلام کرد که تریلر و موقت اجاره امکانات را جایگزین مدارس در جزیره جنوبی منطقه شده اند که توقیف از اوایل ژانویه به عنوان یک نتیجه از یک سری از زمین لرزه قوی. علاوه بر این او گفت: پدر و مادر را مجبور به انتخاب کنید تا به رایگان در وعده های غذایی روزانه در مدرسه.

این جزیره از 3.2 میلیون نفر گزارش کرده است حداقل 185 مرگ و میر همراه با بیش از 4,300 تایید coronavirus موارد است. کارشناسان بهداشت گفت, درصد از موارد مثبت از اواخر ژوئن ده برابر افزایش یافته و سبب شد که فرماندار به تازگی اعلام عمده حرکت صعودی در reopenings.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن