باران به احتمال زیاد در شمال کالیفرنیا به عنوان اواخر فصل سیستم می رسد که از اقیانوس آرام

یک کم فشار از طریق فشار به شمال کالیفرنیا از شرق اقیانوس آرام را گسترده دوش به بخشی از دولت بیشترین نیاز به با

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

یک کم فشار از طریق فشار به شمال کالیفرنیا از شرق اقیانوس آرام را گسترده دوش به بخشی از دولت بیشترین نیاز به باران.

از این طریق است که انتظار می رود به فشار یک جبهه سرد به شمال کالیفرنیا شنبه شب باعث گسترده دوش و شادی بخش جنوب غربی بادها gusting 25 تا 40 مایل در ساعت در ارتفاعات بالاتر از خدمات ملی آب و هوا گفت. دوش خود ادامه خواهد داد دوشنبه شب و سه شنبه به این طریق خود را هل می دهد از طریق ضعیف و بی ثباتی می تواند به علت ابری. درجه حرارت بالا خواهد بود 5 تا 10 درجه زیر دمای روز دوشنبه و به اندازه 20 درجه زیر دمای روز سه شنبه.

به جنوب از جبهه سرد در ارتباط با تغار را عمیق دریایی لایه و شانس اندکی از نور باران عمدتا در سان لوئیس اوبیسپو و سانتا باربارا شهرستان در روز دوشنبه شب و سه شنبه صبح.

بارش در شمال کالیفرنیا را نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش مداوم, خشکی, اما آن را می تواند تاخیر شروع آتش نجومی ، ملی و بین آتش مرکز پیش بینی کرده است بالاتر از حد نرمال پتانسیل زیادی آتش سوزی توسط نیمه تابستان.

تبلیغات

اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد با اندکی گسترش مناطق از دولت در نظر گرفته می شود در حد متوسط و خشکسالی شدید.

Map showing Northern California in drought

اخیر ایالات متحده خشکسالی نظارت بر اطلاعات منتشر شده در روز پنج شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

بخشی از کالیفرنیا در خشکسالی متوسط افزایش یافته و از حدود 22% به 23.3 درصد و در بخش خشکسالی شدید از گسترش 14.9 درصد به 15.6 درصد.

بخشی از دولت توسط اورگان مرز است که در خشکسالی کاهش یافته و از 4.7 درصد به 3.9 درصد. ممکن است رو به یک مرطوب شروع به 1 تا 3 اینچ و یا بیشتر از باران کاهش یافت و در نوار ساحلی جنوب غربی اورگان و شدید شمال غربی کالیفرنیا, ایالات متحده خشکسالی نظارت گزارش شده است.

تبلیغات

در غیر این صورت آسمانی برای آب سال به تاریخ پس Oct. 1 به طور متوسط کمتر از 50 درصد از نرمال در سراسر نقاط اورگان در شمال کالیفرنیا و حوضه بزرگ.

بخشی از کالیفرنیا در نظر گرفته نمی شود در خشکسالی عمدتا در جنوب و بخش مرکزی از دولت باقی مانده در 41.8%. کالیفرنیای جنوبی بهره مند از برخی از زمستان-مثل اواخر فصل طوفان است اما پس از پخته مداوم تحت امواج گرما به عنوان یک تابستان-مانند ریج از بالا فشار معترضان بیش از کالیفرنیا و جنوب غربی است.

این هفته بالای سطح تغار است که انتظار می رود آهسته به حرکت کردن پس از دوش گرفتن می تواند معطل در شمال کالیفرنیا به شنبه و پنج شنبه قبل از فشار بالا و خشک و آب و هوای گرمتر بازگشت به این که بخشی از دولت است. اما دوربرد روند نشان می دهد یکی دیگر از تغار می تواند یکی دیگر از اواخر فصل باران فرصت به شمال کالیفرنیا در اطراف مارس 17.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب