خواننده: تغییر استاپلتون به ایالات بنابراین ما می توانیم همه متحد

آن را فقط به دو هفته پیش که خواسته بودند رو به رشد برای تغییر نام Stapleton, محله به نام بعد از دنور فرودگاه ب

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

آن را فقط به دو هفته پیش که خواسته بودند رو به رشد برای تغییر نام Stapleton, محله به نام بعد از دنور فرودگاه برای اولین بار بود که پس از نام شهردار بن استاپلتون پیشرو عضو Ku Klux Klan اول انتخاب شد شهر هال در سال 1923 با KKK را کمک کند.

نمایندگان به این استاد جامعه انجمن استاپلتون موافقت که به نام باید عوض شود و این روند در حال حاضر در راه است. اما اینکه دقیقا چه چیزی باید نام توان تغییر داد ؟ خوانندگان ساخته شده برخی از پیشنهادات در هفته گذشته و آنها پس از ارائه ، می گوید: Dillon:

باید به نام Hipsterville یا چی چی Foo Foo شهر

می افزاید: کارن:

Stepford

از پیت:

جنوب شهرستان کامرس

از Fi:

پارک مرکزی

از مایکل:

آزادی Farmville

نشان می دهد Calvin:

تماس با آن از دست رفتن غم انگیز از تاریخ است.

پاسخ ویلیام:

چگونه در مورد پایان غم انگیز تاریخ ؟

ارائه می دهد تریسی:

چگونه در مورد آسمان ، به عنوان یک یا دو کلمه. آن را خنثی و کمک می کند تا برای حفظ ریشه های خود را.

می افزاید: کارول:

چرا چوب با حمل و نقل هوایی موضوع ؟ تماس با آن هوانورد پارک. یا ایالات همانطور که همه ما باید متحد به یکی.

کلینت هشدار می دهد:

من می گویم آیا نام این منطقه پس از یک فرد مهم نیست که در آن است. دیر یا زود کسی شکایت خواهد کرد و ما دوباره. وجود دارد مقدار زیادی از اسم در زبان ما به از را انتخاب کنید که وابسته هستند با هر کسی.

ماریان ارائه می دهد یک پاسخ به آخرین دور از استاپلتون نام-تغییر پیشنهادات:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من رای دادن برای تغییر نام استاپلتون به عنوان وستبروک پس از Joseph P. وستبروک (به عنوان طولانی به عنوان املایی نیست تغییر به چیزی مانند "WestBrook"). چه می تواند بیشتر توجیه و به خوبی سزاوار از تغییر نام آن به افتخار این دکتر که به کارگردانی و انرژی خود را در برابر عظیم شیطانی از KKK به عنوان مخالف به بن استاپلتون که مشغول به کار به نفع آن ؟

یکی از پاسخ دهندگان گفت: "در حالی که وستبروک خوب است-صدایی "نام" آن را پس از استاپلتون است در شرق دنور. به دنبال نگه دارید لطفا. نام باید منطقی معنی اگر آن را تغییر."

من مخالفم که نام وستبروک غیر منطقی است: اگر هر چیزی در آن ممکن است به تحریک حس کنجکاوی به دلیل آن به نظر می رسد غیر منطقی است. که حس کنجکاوی ممکن است بی درنگ تحقیقات به نام آن برای نسل های آینده و در نتیجه معنی دار تجربه یادگیری از تاریخ آن است. همچنین, آن را توجیه و تایید سرود جنبش حقوق مدنی "ما باید غلبه بر" است که کل دلیل این تغییر نام این است که در حال تجدید نظر در حال حاضر.

من امیدوارم که ساکنان خواهد شد در نظر گرفتن تغییر نام آن به صورت وستبروک کاملا منطقی انتخاب لود با معنی, تاریخچه و اهمیت است.

جان کلود Futrell نام پاناما سوتو بزرگتر نوه جان و ادنا Mosley, می خواهم به تغییر نام a family affair. او می نویسد:

در روح عدالت اجتماعی جنبش و فشار برای عدالت در این کشور روند تغییر محله, نام, از بین بردن مجسمه ظلم و ستم و لغو مؤتلفه پرچم در, رویدادهای ورزشی, مهم اولین گام به سوی صلح و آشتی است. این استاپلتون محله در دنور و شفق قطبی است که در حال حاضر در حال گفتگو برای چنین تغییر نام با توجه به صورتش اندرسون فراخوان عمومی اقدام و مراحل در حال حاضر گرفته شده است رو به جلو.

ما تحسین اقدامات انجام شده توسط استاپلتون استاد جامعه ارتباط و استاپلتون ایالات همسایگان و معرفی نام Mosley و/یا Mosley پارک که ممکن است به نام.

درخواست ما در حال حاضر دارای بیش از 1000 امضا و جنبش ما به دست آوردن پشتیبانی در سراسر St*pleton و فراتر از آن.

اندرو نی برای اولین بار از آغاز این گفتگو در استاپلتون ایالات همسایگان جامعه در Facebook و ما می خواهیم به ادامه مکالمه. اطلاعات بیشتر در Mosleynow.com.

و در نهایت اریک می ایستد تا برای محله اگر نه به نام:

مردم عشق به نفرت در Stapleton, اما من مطمئن هستم که آنچه آنها می خواستند برای قرار دادن وجود دارد که بزرگ بسته از شهر زمین در یک شهر با یک بحران مسکن ویژه ندارد در خانه با بیش از یک حمام که نیاز براونفیلد خوبی توسعه ...

این سازمان اجرا می شود که استاپلتون جامعه وعده داده است یک نام جدید در ماه اوت 1 به طوری که آن را نه بیش از حد دیر به نشان می دهد ایده های بیشتر. ارسال نظر و یا ایمیل خود را به پیشنهاد editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب