خواننده: موسیقی خوب و تلف شد در گرینوود در اعتراض!

همه چیز رو با صدای بلند در به طور معمول آرام, حومه شهر گرینوود در تاریخ 20 ژوئیه به عنوان صدها نفر از معترضان

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

همه چیز رو با صدای بلند در به طور معمول آرام, حومه شهر گرینوود در تاریخ 20 ژوئیه به عنوان صدها نفر از معترضان به رهبری توسط برخی از کلرادو, top music اعمال از جمله Lumineers و ناتانیل Rateliff و عرق شبانه — به خیابان ها ریختند و به تظاهرات علیه یک شهرستان گرینوود قطعنامه ای که ایجاد شده طفره را به یک کلید ارائه یک جارو ایالت پلیس-قانون اصلاح قانون.

در حالی که قانون اجازه می دهد تا مأموران اجرای قانون را شخصا مقصر برای تا $25,000 خسارت در یک کت و شلوار مدنی اگر آنها عمل غیر قانونی و یا در ایمان بد گرینوود وعده داده است برای پوشش دادن هر گونه هزینه برای پلیس.

"من فکر می کنم آن را بسیار ساده درخواست می شود پاسخگو باشند و به آنچه بقیه دولت در حال انجام است. من فکر نمی کنم که بیش از حد به سوال" تلفظ Wesley شولتز از Lumineers در اعتراض آغاز شد که با موسیقی زنده در مقابل گرینوود شهرستان سالن. پس از آن به رهبری برادران برنج تظاهرکنندگان راهپیمایی در خیابان ها خواستار تحریم هر دو نقب زن را سبز است که واقع در روستای گرین وود و شهر خود است.

در حالی که بسیاری از تحسین اعتراض دیگران نیست نقل مکان کرد. می گوید: Jay:

هنرمندان تحریم زمانی که آنها نمی تواند بازی کنسرت, به هر حال. آه برادر.

پاسخ Amie:

که من را خوشحال می کند! کار خوب به Lumineers ناتانیل Rateliff و Flobots. من در حال حاضر تحریم گرینوود!

شمارنده مایک:

یک زن و شوهر از به سختی هر چیزی گروههای نمی خواهید به نوسان شهر به تغییر ذهن خود را. اما پیش بروید خود را با ضعیف, باسن, انعطاف پذیری.

نظرات سو:

من تحت تاثیر قرار است که نوازندگان را به عمل آورد و در مورد آنها به گرینوود. جالب است که برخی از موسیقی خوب و تلف شد و در آن شهر در اعتراض.

نتیجه گیری تد:

عدم وجود مالیات بر درآمد و بالا رفتن سرسام آور بیمه مسئولیت بیمه خواهد نیروی گرینوود به تجدید نظر. امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد.

طرف اشتباه تاریخ باید ناراحت کننده محل وجود داشته باشد.

Rateliff شده بود در مذاکرات به کتاب نشان می دهد در نقب زن سبز. "ما از Black Lives Matter جنبش و ترجمه برای دیدن کلرادو ملت را در اجرای پلیس اصلاحات در ماه گذشته با عبور سنا لایحه 217 با یک اکثریت دو حزبی" او در نامه ای نوشت به گرینوود. به عنوان یک نتیجه او گفت که او و دیگر نوازندگان در گروه خود بودند و "وحشت زده" توسط این قطعنامه است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیش از اعتراض AEG ارائه که کتاب Fiddler s Green (زمانی که کنسرت مجاز است) این بیانیه صادر شده: "AEG ارائه و موزه هنر, هوای آزاد, غیر انتفاعی که صاحب نقب زن سبز آمفی تئاتر ایستاده با هم در حمایت از زندگی ماده و برابر اجتماعی و نژادی و بی عدالتی است. ما همچنین ایستادگی در حمایت از همه هنرمندان که به جلو آمده به قرض دادن صدای خود به پیشرفت هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. AEG ارائه به عنوان یک شرکت موسیقی است که در عمل یک محل در گرینوود و با این نسخهها کار از نزدیک با اداره پلیس دارای چشم انداز منحصر به فرد و قابلیت اتصال به این موضوع است. ما در حال حاضر رسیده به کلید صدای در هر دو طرف با قصد آوردن همه احزاب با هم به صورت معنی دار گفت و گو و حل و فصل."

تا کنون اگر شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا گرینوود را به پایین.

چه چیزی شما فکر می کنم گرینوود را حرکت می کند ؟ نوازندگان' اعتراض و تحریم تهدید? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب